Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD
 Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...
 Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit
 

Huawei P8

- - - - -
  • Please log in to reply
1580 replies to this topic

#1531
nicu131

nicu131

    Bad Motherfucker

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,619
  • Înscris: 12.02.2008
Asta ce mai strica?

#1532
geeorge

geeorge

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 174
  • Înscris: 19.08.2006
Dupa ultimul update, se incinge la filmulete video sau doar mi se pare mie.

#1533
vponea

vponea

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 12.04.2007
Update b397

#1534
razor74

razor74

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 816
  • Înscris: 09.10.2006
Si urmeaza B398 luna viitoare...

#1535
HIL

HIL

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 92
  • Înscris: 19.05.2010
Nu am mai urmarit forumul, va primi si nougat?

#1536
mirceapui

mirceapui

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 155
  • Înscris: 06.04.2014
Nu. Din pacate este abandonat...

#1537
HIL

HIL

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 92
  • Înscris: 19.05.2010
Pana la urma este vreo versiune mai buna decat b200? Eu de la versiunea asta nu am mai fost multumit, cel putin la capitolul baterie.

#1538
R10

R10

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,653
  • Înscris: 29.03.2010
Salut. Am cumparat acest telefon, cu garantie, si persoana de la care l-am cumparat a zis ca nu a verificat niciodata daca e blocat in retea (orange), si eu as vrea da il decodez daca este blocat. Pot verifica starea lui cumva fara sa merg la service? In perioada contractuala la Orange e 344 lei + tva decodarea, deci as vrea sa fac asta la un service, unde ar trebui sa fie mai ieftin

#1539
shymano

shymano

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,853
  • Înscris: 27.04.2010
Pai, ca sa-l verifici, nu trebuie decat sa bagi in el un sim de la alt operator, nu ??

#1540
Motiu_florin

Motiu_florin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 137
  • Înscris: 28.12.2016
Cele achizitionate de mine la abonament de la Orange p8,p8 lite si acum p9 dual sim nu sunt codate, baga cartela de la alt operator, am probat cartela de la digi si merge

#1541
R10

R10

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,653
  • Înscris: 29.03.2010
Pai asta evident ca e simplu. Dar fara alt sim? E un pic mai intortocheata situatia. Eu nu sunt in tara. Sora mea a receptionat telefonul pentru mine. Si ea este in sesiune acum, nu prea are timp de umblat, de aia as vrea sa verific cumva online.

Omul de la care l-am cumparat a trimis un mesaj la Orange, si a primit raspuns ca terminalele luate la prelungire de abonament in general nu sunt blocate, dar nu i-au putut spune cu exactitate la modelul lui

#1542
shymano

shymano

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,853
  • Înscris: 27.04.2010
Fara a baga alt sim, nu prea vad cum ai putea verifica.

#1543
vponea

vponea

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 12.04.2007
Salve,am p8 și mă tot întreb dacă și voi aveți probleme cu semnalul ,se pierde sau scade in zone în care telefonul soției (Samsung a3) prinde.

#1544
R10

R10

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,653
  • Înscris: 29.03.2010
Am cumparat un P8, dar inca nu am intrat in posesia lui, dar din cate am citit eu, telefoanele Huawei stau foarte bine la semnal, ar trebui sa fie printre cele mai bune

#1545
vponea

vponea

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 12.04.2007
Tocmai, suntem amândoi în aceiași rețea și nu pricep ce are.

#1546
R10

R10

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,653
  • Înscris: 29.03.2010
Mai ai garanție la el? Ar trebui trimis ori la garanție, ori dus la service. Dar înainte de asta, poate un reset ar ajuta, cine știe, poate e ceva problema software, deși sunt cam slabe șansele

#1547
R10

R10

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,653
  • Înscris: 29.03.2010
Ce soft îmi recomandați să instalez pe telefon? Mă interesează și durata de viață a bateriei. Va fi utilizat cu whatsapp, apeluri, gps si puțin tapatalk + browsing. Si...Încă o întrebare: as vrea sa cumpăr un card de memorie, probabil de 32 gb. Nu am mai utilizat carduri de pe vremea telefoanelor cu butoane. Nu vreau să iau unul cu viteze mici, ca bănuiesc că se simte diferența la utilizare, dar nici unul cu viteze uriase, pe care să îl folosesc la 25% din capacitate. Ce îmi recomandați? De exemplu asta e ieftin, dar nu stiu daca si-ar face treaba bine sau nu: https://altex.ro/car...asa-10-48mb-sec
O sa pun niste harti offline pe el, si putina muzica probabil Vreau 32 gb si nu 16, pentru ca pe viitor, cine stie ce voi mai pune pe el

Edited by R10, 04 July 2017 - 13:56.


#1548
Hidralazina

Hidralazina

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,521
  • Înscris: 14.06.2006
Ia un Samsung, sunt foarte rezistente (apa, socuri) si sunt printre cele mai rapide carduri din lume. Plus ca nu prea pica, spre desobire de Kingston sau Sandisk...
https://altex.ro/car...hs-i-adaptor-sd

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate