Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Meciuri cu argumente solide

- - - - -
  • Please log in to reply
15 replies to this topic

#1
cornelneb

cornelneb

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 244
  • Înscris: 16.01.2013
Am deschis acest topic ca sunt in domeniu  si km stiu despre ce este vorba .Majoritatea joaca drept ,la panou insa sunt multi factori care duc la esecul unora dintre ele .Am sa dau cateva exemple :lipsa de jucatori din diferite motive(accidentati sau rezerve) ,probleme grave la echipa (cearta cu antrenoru sau probleme cu banii),jocuri prea multe intr-un interval foarte scurt de timp(se acumuleaza oboaseala) samd .
Un meci bun este acela de la care ai informatii ,adica ,incepand de la starea de spirit a echipei continuand cu accidentatii ,forma echipei si oboectivul acestora .In momentul acesta cand scriu nu a mai ramas multe etape de jucat si ar km fi de stat la panda dupa echipele cu obiectiv (campionat sau champuins league ,a se evita cele care la prima vedere fug dupa cupa uefa) dar care au lotul aproape complet fara multi accidentati .Cand o sa gasesc astfel de meciuri o sa incerc sa postez !!!

#2
myshyk

myshyk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,812
  • Înscris: 26.11.2006
Foarteee interesant, foarteeee profund, foarteeee de larg interes....
Asta a fost dupa sau in loc de inviere?

#3
ovidiu21

ovidiu21

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,396
  • Înscris: 09.08.2006

View Postcornelneb, on 12 aprilie 2015 - 00:31, said:

Am deschis acest topic ca sunt in domeniu  si km stiu despre ce este vorba .Majoritatea joaca drept ,la panou insa sunt multi factori care duc la esecul unora dintre ele .Am sa dau cateva exemple :lipsa de jucatori din diferite motive(accidentati sau rezerve) ,probleme grave la echipa (cearta cu antrenoru sau probleme cu banii),jocuri prea multe intr-un interval foarte scurt de timp(se acumuleaza oboaseala) samd .
Un meci bun este acela de la care ai informatii ,adica ,incepand de la starea de spirit a echipei continuand cu accidentatii ,forma echipei si oboectivul acestora .In momentul acesta cand scriu nu a mai ramas multe etape de jucat si ar km fi de stat la panda dupa echipele cu obiectiv (campionat sau champuins league ,a se evita cele care la prima vedere fug dupa cupa uefa) dar care au lotul aproape complet fara multi accidentati .Cand o sa gasesc astfel de meciuri o sa incerc sa postez !!!

Crede-ma ca blaturile nu stiu de jucatorii valizi, care arbitru este la centru etc...
Degeaba faci analize peste analize, ca tot cum vor "ei" iese....

#4
Daian95

Daian95

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,424
  • Înscris: 17.03.2012
Astra - Steaua 2

Eu zic ca e cel mai sigur meci al zilei, Steaua are cota de 2 sa castige, fiind si obligati. ASA e doar la un punct in spatele lor, iar orice pas gresit ii arunca pe stelisti in colaps, care si asa nu prea sunt in forma.

#5
cornelneb

cornelneb

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 244
  • Înscris: 16.01.2013
Intr-adevar sunt foarte multe blaturi ,dar in perioada asta or sa fie mult mai putine pt ca au mai rams putine meciuri de jucat si nu stiu daca isi permit s amai faca aranjamente .Ma refer la echipele care trag pt campionat si Champions league .Astea trebuisc urmarite perioada asta .Azi sunt pe spritz nu stau de analiza ca na....Dar de marti incolo ne bagam pe ele !!!Paste fericit si bafta !!

#6
titacodita

titacodita

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 818
  • Înscris: 07.01.2009
greu e cu pariurile astea...Posted Image

#7
cornelneb

cornelneb

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 244
  • Înscris: 16.01.2013

View Posttitacodita, on 12 aprilie 2015 - 13:19, said:

greu e cu pariurile astea...Posted Image
greu putin spus dar daca joci de capu tau e si mai greu .Km de 2 ori mai greu

#8
cornelneb

cornelneb

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 244
  • Înscris: 16.01.2013
Nu prea am timp sa argumentez fiecare meci in parte  ,e dupa paste  ,mahmureala una alta insa am sa postez un bil pe care l-am jucat .Toate meciurile sunt cu miza si nu sunt probleme de lot !

Attached Files


Edited by cornelneb, 14 April 2015 - 19:28.


#9
cornelneb

cornelneb

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 244
  • Înscris: 16.01.2013
pierdut pe 2 ciudatenii de meciuri ,preston conduce cu 2-0 la pauza si este egalata in 91 ,Bournemouth deschide scoru in min 4 si ingheata asa .Astea sunt pariurile

#10
Daian95

Daian95

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,424
  • Înscris: 17.03.2012
Nu are rost sa bagi. In ultima perioada nimic nu iese.

#11
cornelneb

cornelneb

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 244
  • Înscris: 16.01.2013
Duminica am luat da a fost pe 2 zile ,sambata si duminica dar nu l-am mai postat ca incepuse din ele si nu avea rost !

#12
cornelneb

cornelneb

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 244
  • Înscris: 16.01.2013
17-04-2015  Super meci din punctu meu de vedere  cu o cota foarte buna
03:10  Estudiantes -Rosario  2   @   2,5 (acum la ora 4 dimineata la bet 365 dar sunt convins ca o sa scada foarte mult,poate sub 2) . Argentina
Argumente : Oaspetii in momentul de fata sunt pe locul 4 iar gazdele pe locul 16 .Ca valoare pe transfermark sunt apropiate insa argumentul forte este ca antrenorul celor de la estudiantes a decis sa odihneasca aproape toata echipa .Doar 3 jucatori titulari vor evolua in acest meci ,ei au meci marti noaptea spre miercuri in cupa libertadores si este un meci decisiv .Una peste alta e foarte greu sa tina piept cu rezervele unei echipe de pe locul 4 .

Attached Files



#13
cornelneb

cornelneb

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 244
  • Înscris: 16.01.2013
Ceva selectii facute pe 3 zile.Toate sunt cu miza mare ,eu o sa le asez pe toate pe un bilet chiar daca sunt multe .Cota e undeva in jur de 70 !!

Attached Files



#14
PaulFCB

PaulFCB

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,238
  • Înscris: 22.04.2009
Belenenses-Benfica @ 1.20???
Sporting-Boavista @ 1.16?????
Steaua-Otelul 1 @ 1.14? ?????? unupunctunupatruuuuu???

Astea sunt ponturi la tine? Posted Image
Nu te-a invatat nimeni sa nu sa pariezi la cote sub 1.50? Singura scuza fiind cand ti-ai pregatit un bilet si ti-au modificat cotele, astea sunt cote de toata jena.
De restul nu mai zic, Leverkusen, Bournemouth care sunt si ele, astea le poate vedea absolut oricine cand se uita pe listele de la case.

Edited by PaulFCB, 17 April 2015 - 14:37.


#15
cornelneb

cornelneb

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 244
  • Înscris: 16.01.2013
Esti destept foc,am zis inca de la inceput ca acum pe ultima suta de metrii trebuisc urmarite meciurile cu miza .Ca au 1,7 ca au 1,15 nu conteaza ,ceea ce conteaza este sa iasa .Din pacate nu prea au iesit .Pun pariu ca esti praf si iti demonstrez asta cand vrei tu !!!

#16
PaulFCB

PaulFCB

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,238
  • Înscris: 22.04.2009
Ainstaine, tu habar n-ai pe ce lume traiesti daca ajungi sa recomanzi si sa bagi meciurile alea, daca alea sunt argumente la ce cote bagi tu de 1.00001 ma faci sa cred aca nu cumva ti-ai deschis casa de pariuri si vrei sa le papi banii pustanillor din cartier Posted Image Posted Image .

Edited by PaulFCB, 18 April 2015 - 20:27.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate