Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Leand-ing - TVCS.

- - - - -
  • Please log in to reply
132 replies to this topic

#127
Cristi_77

Cristi_77

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,523
  • Înscris: 10.03.2014
Aici stația de retransmisie este aceeași, nu s-a schimbat nimic, cel puțin după ce spun cei de acolo. Sunt și câteva programe denumite "reserved".

#128
Cristi_77

Cristi_77

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,523
  • Înscris: 10.03.2014
Funcţionează acum ambele canale Dolce Sport din grila digitală, primul având şi EPG. Versiunea HD a Dolce Sport 1 este în continuare codată, fiind în pachetul HD.

#129
Cristi_77

Cristi_77

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,523
  • Înscris: 10.03.2014
Da, vor rămâne codate, National Geographic e şi pe anlogic, Megamax, Telestar şi Estrada nu mă interesează, iar pentru MTV sunt şi alte variante.

#130
Cristi_77

Cristi_77

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,523
  • Înscris: 10.03.2014
PRO TV HD codat începând de azi. Nu ştiu dacă e ceva temporar sau aşa va rămâne.

#131
Logatu

Logatu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,688
  • Înscris: 08.04.2011
Mi-a zis cineva ca Akta a cumparat in Mioveni Blue Telecom, o firma care avea preturi mici, dar si calitate precara comparativ cu Rds, NextGen si UPC, prezente toate in oras.
La mine in bloc Blue Telecom nu exista ca retea.

#132
Cristi_77

Cristi_77

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,523
  • Înscris: 10.03.2014
Toate pachetele (fără Film Box, care nu este disponibil deocamdată) sunt oferite ”gratuit”, ca bonus, dacă contractezi cel puțin un pachet (HD/Evolution). Sigur, lucrurile nu vor rămâne așa, Max Pack și celelalte vor fi tarifate separat, fiecare în parte. ”Oferta” este valabilă din 4 aprilie până la o dată ulterioară.

#133
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,827
  • Înscris: 07.07.2009
Dacă tot a fost preluat de Akta am făcut o listă separată. Am nevoie însă de ajutor pentru că pentru pachetul maghiar nu am informații (nr. epg, dacă are epg sau nu, frecvențe, piste audio, subtitrări)

Attached File  test.pdf   938.13K   8 downloads

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate