Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Va rog recomandati echipa serioa...
 Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?
 

1 TB gratuit pe prepay

- - - - -
  • Please log in to reply
546 replies to this topic

#541
rich1974

rich1974

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,275
  • Înscris: 25.07.2007

View PostDeuxEx, on 23 iunie 2018 - 23:55, said:

@LunaCrystal: vreau o cartela de net cu care sa am semnal full 4G in zona Mamaia Nord, unde o sa fac cateva zile de concediu la o pensiune unde nu am net de calitate. Ma intereseaza sa pot sa vad un film pe Netflix sau HBO GO cand ajung in camera, seara, fara intreruperi, pe laptop/TV.
filmele de pe netflix le poti descarca cu aplicatia proprie de la windows 10. la hbo go nu stiu.

#542
Commentator

Commentator

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 272
  • Înscris: 16.06.2017

View PostDeuxEx, on 23 iunie 2018 - 23:55, said:

@LunaCrystal: vreau o cartela de net cu care sa am semnal full 4G in zona Mamaia Nord, unde o sa fac cateva zile de concediu la o pensiune unde nu am net de calitate. Ma intereseaza sa pot sa vad un film pe Netflix sau HBO GO cand ajung in camera, seara, fara intreruperi, pe laptop/TV.

Iti poti lua o cartela Telekom si incarci cu 5E. Ti se va activa optiunea N5 cu care ai acces la Bonus Net Nelimitat (activare prin SMS la 888).

#543
DeuxEx

DeuxEx

    Dark Matter

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,181
  • Înscris: 11.11.2007
O sa caut o solutie... Bonusul ala nelimitat se refera la cantitate sau la viteza? Adica nelimitat 4G in limita a XX GB sau nelimitat GB la viteze cum o da Dumnezeu? Posted Image

#544
biogood

biogood

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,609
  • Înscris: 22.01.2011
Nelimitat la viteze, dupa cum da Dzeul propagarii si al undelor radio.

#545
Commentator

Commentator

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 272
  • Înscris: 16.06.2017

View PostDeuxEx, on 25 iunie 2018 - 16:09, said:

O sa caut o solutie... Bonusul ala nelimitat se refera la cantitate sau la viteza? Adica nelimitat 4G in limita a XX GB sau nelimitat GB la viteze cum o da Dumnezeu? Posted Image

Este nelimitat dpdv cantitativ, iar ca viteze ai nelimitat pentru tot ce nu este video.
La video ai limitarea de 480p, pe care personal nu o simt.

#546
gump4

gump4

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,787
  • Înscris: 10.01.2017
deci este NELIMITAT, dar LIMITAT...cum vine asta, ca in reclamele de peste tot am vazut doar nelimitat ,nu nelimitat LIMITAT?
retorica intrebarea...

#547
homealone2017

homealone2017

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 429
  • Înscris: 16.01.2016

View Postgump4, on 30 iunie 2018 - 10:13, said:

deci este NELIMITAT, dar LIMITAT...cum vine asta, ca in reclamele de peste tot am vazut doar nelimitat ,nu nelimitat LIMITAT?
retorica intrebarea...

Exact cum si Vodafone ofera internet 4,5G cu viteze de pana la 800mbps in reclame! Exact cum si Vodafone ofera de 4 ani voLTE! :))

Toti operatorii "umfla" mai mult sau mai putin reclamele. Hai sa fim impartiali. Nici un operator nu e perfect. Punct. O zi faina.

Edited by homealone2017, 01 July 2018 - 12:06.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate