Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Foliere geamuri

Microsoft Defender

cartela Internet Europa

Sondaj EV
 Testerul pe VAG arata devieri la ...

Aparat ieftin pentru sigilat pung...

Hyundai elantra 2024 Highway, 6MT.

Interpretare XML
 PPCEnergy - Emiterea facturii in ...

Telefon Nou de la Digi

La multi ani @creativestar!

La multi ani @Nimcid25!
 "Spionul" nostru cel de t...

Care aplicatie are cele mai ok co...

Parere antrenament incepator

Dilema sursa

Lefkada, Nidri

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

razvan_1971

razvan_1971

New Member

• Grup: Members
Salutare tuturor !

Dupa un concediu minunat, petrecut anul trecut, in Sithonia, Toroni ne-am decis ca anul acesta sa mergem mai departe, pana in Lefkada, Nidri.
Cazarea am ales-o ca fiind Babis Apartments.
De asemeni ne-am fi dorit si o excursie de o zi, cu masina pana in Atena, insa cele 10 ore (dus - intors), cca. 700 Km de strabatut intr-o zi nu cred ca ne-ar mai lasa timpul necesar pentru a vizita in tihna obiectivele din Atena.
Impresiile celor ce au vizitat Nidri ar fi binevenite precum si pareri referitoare la excursia spre Atena.
Va multumesc mult.

blue74lion

blue74lion

Active Member

• Grup: Members
Lectura placuta : http://forum.softped...insula-lefkada/

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate