Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...
 Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?
 Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...
 MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font

problema ping in jocuri online
 

muzica pt masina

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
b0stan

b0stan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 460
  • Înscris: 29.03.2015
incearca neaparat  cu nero, am patit-o si eu mai de mult, am facut cu alt program (cdburnerxp) si am trimis cd player-ul inapoi din cauza asta :))

#20
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,872
  • Înscris: 28.11.2006
Poti sa incerci sa folosesti un CD de curatare, poate s-a murdarit lentila de la player. Se gasesc prin hipermarketuri sau la magazinele de calculatoare si costa cativa lei (eu am unul care a fost vreo 12 lei). Dar ai grija sa fie in format CD audio, pentru ca exista si DVD-uri de curatare, si pe alea nu ti le citeste.

#21
masni

masni

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 765
  • Înscris: 25.10.2010
Aceeasi problema am avut.faceam cd cu mp3 iar cd playerul auto le afisa eroare''.foloseam nero iar cum am folosit ashampoo burning au mers brici,pe blank-uri traxdata.viteza de scriere 24.

#22
Gif2D

Gif2D

    💯 Coffee addicted!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,882
  • Înscris: 21.02.2005
În manualul de utilizare al respectivului CD/MP3 player sunt date caracteristicile tehnice necesare: tip fişier .cda/.mp3, bitrate maxim pentru mp3, dacă suportă sau nu codare cu rată constantă sau variabilă, dacă acceptă imagini album încorporate, etc.
Şi în cazul dispozitivelor celor care citesc de pe un port USB sunt câteodată cerinţe bizare, ca de exemplu acel stick să posede conector cu carcasă metalică de genul
[ http://storage0.dms.go4it.ro/media/2/84/1996/4232826/3/nano-usb-stick-2.jpg?width=440&height=330 - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
şi care nu funcţionau cu acest gen de stick-uri USB:
[ http://lexivo.ro/wp-content/uploads/2012/07/703-4-300x300.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate