Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare
 Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?

Acoperire gol extrior intre termo...
 

Circuit Italia

- - - - -
  • Please log in to reply
75 replies to this topic

#73
virgil67

virgil67

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 431
  • Înscris: 28.01.2006
O sugestie: pentru variatie, opreste-te la Novi Sad, in loc de Belgrad,sa zicem la intoarcere, noi asa am facut

#74
OvidiuNS

OvidiuNS

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,853
  • Înscris: 04.07.2010
Magda, sunt extrem de multe cazări diferite, iar distanţele dintre ele se pretează la a organiza "circuitul" altfel. Adică ar fi mai normal să vă stabiliţi doar 3, maxim 4 baze şi să faceţi de acolo excursii zilnice de câte 300 - 400 de km. Este mai comod să nu schimbaţi cazarea zilnic şi câştigi şi timp, pentru că poţi lungi vizitele în fiecare zi. Adică una e să te întorci seara cât de târziu în patul tău (chiar şi la miezul nopţii), şi cu totul diferit e să fiţi nevoiţi să nu întârziaţi la noul hotel.
Iar dacă tot îţi doreşti Italia (felicitări !), atunci cred că ar fi mai judicios să "pierzi" mai puţin timp pe drumul de ducere şi de întoarcere. Câte o noapte ar fi suficient, zic eu.


Sănătate şi toate cele bune !

Edited by OvidiuNS, 31 January 2017 - 05:13.


#75
magdaeu

magdaeu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 22.01.2010
Multumesc, o sa incerc asa.. Incerc sa il concep altfel. Oricum, din cate m-am uitat pe booking, cazarile in Italia sunt mult mai scumpe decat pe Croatia - Muntenegru. Zi buna!

#76
mischaela

mischaela

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 254
  • Înscris: 28.10.2005
Eu recomand pe intervalul "Venetia - Peschiera del Garda 2 nopti"
o noapte in peschiera, sau poate in Sirmeone, care e superb, a doua zi plecat spre Riva del Garda(cazare acolo) cu opriri multe pe malul lacului. Malcesine mi-a placut foarte mult. Riva del Garda e foarte frumos si seara, recomand cazare aproape de plaja. A doua zi mergeti pe cealalta partea a lacului, recomand oprire in Limone sur Garda.
Tot in zona e si Gardaland pe care il recomand oricarei varste.
Milano 3 nopti? nu prea merita ... mai bine mai mult de stai in Bolzano si in munti.

Edited by mischaela, 01 February 2017 - 14:44.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate