Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce "tip" de apartament/ca...

A luat cineva masina Tesla din re...

Robot de spalat geamuri

nume strazi
 Fundație casa

Cadastru pentru vanzare apartament

Cantarete care v-au placut si ca ...

Pompa fantana manuala 18-20m adan...
 CUI de PFA pe bon

Laptop cu procesor echivalent i7 ...

Giorgio Mazonakis-Gucci Forema

Zgarieturi in diferite locuri
 Ajutor inlocuire LCD masuna de ca...

Ce impozite , taxe platesc daca c...

Range Rover Evoque, 2020, Hibrid,...

Pompa erbicidat p100
 

EUROPA the national teams football competitions

- - - - -
  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#19
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,903
  • Înscris: 23.06.2013
EUROPA campionatul european de fotbal EURO 2016 FRANTA

grupa a : 1-Franta 0...2-Elvetia 0...3-Romania 0...4-Albania 0...

vineri 10 iunie 2016...22.00...Franta-Romania
sambata 11 iunie 2016...16.00...Elvetia-Albania
miercuri 15 iunie 2016...19.00...Romania-Elvetia...22.00...Franta-Albania
duminica 19 iunie 2016...22.00...Romania-Albania...22.00...Franta-Elvetia
__________________________________________________________________

grupa b : 1-Anglia 0...2-Rusia 0...3-Tara Galilor 0...4-Slovacia 0...

sambata 11 iunie 2016...19.00...Slovacia-Tara Galilor...22.00...Rusia-Anglia
miercuri 15 iunie 2016...16.00...Slovacia-Rusia
joi 16 iunie 2016...16.00...Tara Galilor-Anglia
luni 20 iunie 2016...22.00...Tara Galilor-Rusia...22.00...Anglia-Slovacia
__________________________________________________

grupa c : 1-Germania 0...2-Polonia 0...3-Ucraina 0...4-Irlanda de Nord 0...

grupa d : 1-Spania 0...2-Turcia 0...3-Cehia 0...4-Croatia 0...

grupa e : 1-Italia 0...2-Belgia 0...3-Suedia 0...4-Irlanda 0...

grupa f : 1-Portugalia 0...2-Islanda 0...3-Austria 0...4-Ungaria 0...
___________________________________________________________________

* se califica in optimile de finala
** cele mai bune 4 echipe de pe locul 3 (din cele 6),se califica in optimile de finala
_______________________________________________________________________

Edited by marshall54, 15 December 2015 - 16:17.


#20
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,903
  • Înscris: 23.06.2013
EUROPA preliminariile campionatului mondial

clasamentul dupa 0 etape...mai sunt 10 etape

grupa a...1-Franta 0...3-Olanda 0...3-Suedia 0...4-Bulgaria 0...5-Belarus 0...6-Luxemburg 0...

marti 6 septembrie 2016

Suedia-Olanda
Belarus-Franta
Bulgaria-Luxemburg
__________________________________________________________________________________________

clasamentul dupa 0 etape...mai sunt 10 etape

grupa b...1-Portugalia 0...2-Elvetia 0...3-Ungaria 0...4-Letonia 0...5-Feroe 0...6-Andorra 0...

luni 5 septembrie 2016

Andorra-Letonia

marti 6 septembrie 2016

Elvetia-Portugalia
Feroe-Ungaria
__________________________________________________________________________________________

clasamentul dupa 0 etape...mai sunt 10 etape

grupa c...1-Germania 0...2-Cehia 0...3-Norvegia 0...4-Irlanda de Nord 0...5-Azerbaijan 0...6-San Marino 0...

duminica 4 septembrie 2016

Cehia-Irlanda de Nord
Norvegia-Germania
San Marino-Azerbaijan
___________________________________________________________________________________________

clasamentul dupa 0 etape...mai sunt 10 etape

grupa d...1-Serbia 0...2-Austria 0...3-Tara Galilor 0...4-Irlanda 0...5-Georgia 0...6-Moldova 0...

luni 5 septembrie 2016

Serbia-Irlanda
Tara Galilor-Moldova
Georgia-Austria
___________________________________________________________________________________________

clasamentul dupa 0 etape...mai sunt 10 etape

grupa e...1-Polonia 0...2-Danemarca 0...3-Romania 0...4-Muntenegru 0...5-Kazachstan 0...6-Armenia 0...

duminica 4 septembrie 2016

Romania-Muntenegru
Kazachstan-Polonia
Danemarca-Armenia
___________________________________________________________________________________________

clasamentul dupa 0 etape...mai sunt 10 etape

grupa f...1-Anglia 0...2-Scotia 0...3-Slovacia 0...4-Slovenia 0...5-Lituania 0...6-Malta 0...

duminica 4 septembrie 2016

Slovacia-Anglia
Malta-Scotia
Lituania-Slovenia
___________________________________________________________________________________________

clasamentul dupa 0 etape...mai sunt 10 etape

grupa g...1-Spania 0...2-Italia 0...3-Macedonia 0...4-Israel 0...5-Albania 0...6-Liechtenstein 0...

luni 5 septembrie 2016

Israel-Italia
Albania-Macedonia
Spania-Liechtenstein
___________________________________________________________________________________________

clasamentul dupa 0 etape...mai sunt 8 etape

grupa h...1-Grecia 0...2-Belgia 0...3-Bosnia 0...4-Estonia 0...5-Cipru 0...

marti 6 septembrie 2016

Cipru-Belgia
Bosnia-Estonia
___________________________________________________________________________________________

clasamentul dupa 0 etape...mai sunt 8 etape

grupa i...1-Croatia...2-Ucraina 0...3-Turcia 0...4-Islanda 0...5-Finlanda 0...

luni 5 septembrie 2016

Ucraina-Islanda
Croatia-Turcia
___________________________________________________________________________________________

* echipele de pe locul 1 se califica la CAMPIONATUL MONDIAL
** echipele de pe locul 2 vor juca baraj,meciuri tur-retur,
castigatoarele se califica la CAMPIONATUL MONDIAL

___________________________________________________________________________________________

Edited by marshall54, 25 March 2016 - 07:27.


#21
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,903
  • Înscris: 23.06.2013
EUROPA campionatul european de fotbal EURO 2016 FRANTA

grupa a : 1-Franta 0...2-Elvetia 0...3-Romania 0...4-Albania 0...

vineri 10 iunie 2016...22.00...Franta-Romania
sambata 11 iunie 2016...16.00...Elvetia-Albania
miercuri 15 iunie 2016...19.00...Romania-Elvetia...22.00...Franta-Albania
duminica 19 iunie 2016...22.00...Romania-Albania...22.00...Franta-Elvetia
__________________________________________________________________

grupa b : 1-Anglia 0...2-Rusia 0...3-Tara Galilor 0...4-Slovacia 0...

sambata 11 iunie 2016...19.00...Slovacia-Tara Galilor...22.00...Rusia-Anglia
miercuri 15 iunie 2016...16.00...Slovacia-Rusia
joi 16 iunie 2016...16.00...Tara Galilor-Anglia
luni 20 iunie 2016...22.00...Tara Galilor-Rusia...22.00...Anglia-Slovacia
__________________________________________________

grupa c : 1-Germania 0...2-Polonia 0...3-Ucraina 0...4-Irlanda de Nord 0...

duminica 12 iunie 2016...19.00...Irlanda de Nord-Polonia...22.00...Ucraina-Germania

joi 16 iunie 2016...19.00...Irlanda de Nord-Ucraina...22.00...Polonia-Germania

marti 21 iunie 2016...19.00...Polonia-Ucraina...19.00...Germania-Irlanda de Nord
___________________________________________________________________

grupa d : 1-Spania 0...2-Turcia 0...3-Cehia 0...4-Croatia 0...

duminica 12 iunie 2016...16.00...Croatia-Turcia

luni 16 iunie 2016...16.00...Cehia-Spania

vineri 17 iunie 2016...19.00...Croatia-Cehia...22.00...Turcia-Spania

marti 21 iunie 2016...22.00...Turcia-Cehia...22.00...Spania-Croatia
____________________________________________________________________

grupa e : 1-Italia 0...2-Belgia 0...3-Suedia 0...4-Irlanda 0...

luni 13 iunie 2016...19.00...Suedia-Irlanda...22.00...Italia-Belgia

vineri 17 iunie 2016...16.00...Suedia-Italia

sambata 18 iunie 2016...16.00...Irlanda-Belgia

miercuri 22 iunie 2016...22.00...Belgia-Suedia...22.00...Irlanda-Italia
____________________________________________________________________

grupa f : 1-Portugalia 0...2-Islanda 0...3-Austria 0...4-Ungaria 0...

marti 14 iunie 2016...19.00...Ungaria-Austria...22.00...Islanda-Portugalia

sambata 18 iunie 2016...19.00...Ungaria-Islanda...22.00...Austria-Portugalia

miercuri 22 iunie 2016...19.00...Portugalia-Ungaria...19...Austria-Islanda
___________________________________________________________________

* se califica in optimile de finala
** cele mai bune 4 echipe de pe locul 3 (din cele 6),se califica in optimile de finala
_______________________________________________________________________

#22
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,903
  • Înscris: 23.06.2013
EUROPA campionatul european de fotbal EURO 2016 FRANTA

grupa a : 1-Franta 0...2-Elvetia 0...3-Romania 0...4-Albania 0...

vineri 10 iunie 2016...22.00...Franta-Romania
sambata 11 iunie 2016...16.00...Elvetia-Albania
miercuri 15 iunie 2016...19.00...Romania-Elvetia...22.00...Franta-Albania
duminica 19 iunie 2016...22.00...Romania-Albania...22.00...Franta-Elvetia
__________________________________________________________________

grupa b : 1-Anglia 0...2-Rusia 0...3-Tara Galilor 0...4-Slovacia 0...

sambata 11 iunie 2016...19.00...Slovacia-Tara Galilor...22.00...Rusia-Anglia
miercuri 15 iunie 2016...16.00...Slovacia-Rusia
joi 16 iunie 2016...16.00...Tara Galilor-Anglia
luni 20 iunie 2016...22.00...Tara Galilor-Rusia...22.00...Anglia-Slovacia
__________________________________________________

grupa c : 1-Germania 0...2-Polonia 0...3-Ucraina 0...4-Irlanda de Nord 0...

duminica 12 iunie 2016...19.00...Irlanda de Nord-Polonia...22.00...Ucraina-Germania

joi 16 iunie 2016...19.00...Irlanda de Nord-Ucraina...22.00...Polonia-Germania

marti 21 iunie 2016...19.00...Polonia-Ucraina...19.00...Germania-Irlanda de Nord
___________________________________________________________________

grupa d : 1-Spania 0...2-Turcia 0...3-Cehia 0...4-Croatia 0...

duminica 12 iunie 2016...16.00...Croatia-Turcia

luni 16 iunie 2016...16.00...Cehia-Spania

vineri 17 iunie 2016...19.00...Croatia-Cehia...22.00...Turcia-Spania

marti 21 iunie 2016...22.00...Turcia-Cehia...22.00...Spania-Croatia
____________________________________________________________________

grupa e : 1-Italia 0...2-Belgia 0...3-Suedia 0...4-Irlanda 0...

luni 13 iunie 2016...19.00...Suedia-Irlanda...22.00...Italia-Belgia

vineri 17 iunie 2016...16.00...Suedia-Italia

sambata 18 iunie 2016...16.00...Irlanda-Belgia

miercuri 22 iunie 2016...22.00...Belgia-Suedia...22.00...Irlanda-Italia
____________________________________________________________________

grupa f : 1-Portugalia 0...2-Islanda 0...3-Austria 0...4-Ungaria 0...

marti 14 iunie 2016...19.00...Ungaria-Austria...22.00...Islanda-Portugalia

sambata 18 iunie 2016...19.00...Ungaria-Islanda...22.00...Austria-Portugalia

miercuri 22 iunie 2016...19.00...Portugalia-Ungaria...19...Austria-Islanda
___________________________________________________________________

* se califica in optimile de finala
** cele mai bune 4 echipe de pe locul 3 (din cele 6),se califica in optimile de finala
_______________________________________________________________________


canalele de televiziune unde puteti vedea meciurile :


-live...BNT HD...DVB T (zona sud,zona sud vest,zona sud est ROMANIA)
-live...RTS 1 HD...DVB T2 (zona vest,zona sud,zona sud vest ROMANIA)
-live...RTS 2 HD...DVB T2 (zona sud,zona sud vest ROMANIA)

-live...TRT 3 SPOR HD...free to air (42 est...11054 v 30000 3/4 8psk...antena 80 cm)
-live...TRT 3 SPOR...free to air (42 est...11096 h 30000 5/6...antena 80 cm)
-live...TRT 3 SPOR...free to air (42 est...11958 v 27500 5/6...antena 80 cm)
-live...TRT 3 SPOR...free to air (7 est...10762 v 30000 3/4...antena 80 cm)
-live...TRT 3 SPOR...free to air (7 est...11471 h 30000 3/4...antena 80 cm)
-live...TRT 3 SPOR HD...free to air (7 est...11637 h 30000 5/6...antena 80 cm)

-live...TRT 1 HD...free to air (42 est...11054 v 30000 3/4 8psk...antena 80 cm)
-live...TRT 1...free to air (42 est...11096 h 30000 5/6...antena 80 cm)
-live...TRT 1...free to air (42 est...11958 v 27500 5/6...antena 80 cm)
-live...TRT 1...free to air (7 est...11492 v 30000 3/4...antena 80 cm)
-live...TRT 1 HD...free to air (7 est...11637 h 30000 5/6...antena 80 cm)
_____________________________________________________

Edited by marshall54, 14 May 2016 - 07:50.


#23
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,903
  • Înscris: 23.06.2013
EUROPA preliminariile campionatului mondial

clasamentul dupa 0 etape...mai sunt 10 etape

grupa a...1-Franta 0...3-Olanda 0...3-Suedia 0...4-Bulgaria 0...5-Belarus 0...6-Luxemburg 0...

marti 6 septembrie 2016

Suedia-Olanda
-live RTL NITRO

Belarus-Franta
-live TF 1 HD

Bulgaria-Luxemburg
-live BNT 1
-live BNT HD
__________________________________________________________________________________________

clasamentul dupa 0 etape...mai sunt 10 etape

grupa b...1-Portugalia 0...2-Elvetia 0...3-Ungaria 0...4-Letonia 0...5-Feroe 0...6-Andorra 0...

luni 5 septembrie 2016

Andorra-Letonia

marti 6 septembrie 2016

Elvetia-Portugalia
Feroe-Ungaria
-live M4 SPORT
__________________________________________________________________________________________

clasamentul dupa 0 etape...mai sunt 10 etape

grupa c...1-Germania 0...2-Cehia 0...3-Norvegia 0...4-Irlanda de Nord 0...5-Azerbaijan 0...6-San Marino 0...

duminica 4 septembrie 2016

Cehia-Irlanda de Nord
Norvegia-Germania
-live RTL DEUTSCHLAND

San Marino-Azerbaijan
___________________________________________________________________________________________

clasamentul dupa 0 etape...mai sunt 10 etape

grupa d...1-Serbia 0...2-Austria 0...3-Tara Galilor 0...4-Irlanda 0...5-Georgia 0...6-Moldova 0...

luni 5 septembrie 2016

Serbia-Irlanda
-live RTS 1

Tara Galilor-Moldova
Georgia-Austria
___________________________________________________________________________________________

clasamentul dupa 0 etape...mai sunt 10 etape

grupa e...1-Polonia 0...2-Danemarca 0...3-Romania 0...4-Muntenegru 0...5-Kazachstan 0...6-Armenia 0...

duminica 4 septembrie 2016

Romania-Muntenegru
-live DIGI SPORT

Kazachstan-Polonia
Danemarca-Armenia
___________________________________________________________________________________________

clasamentul dupa 0 etape...mai sunt 10 etape

grupa f...1-Anglia 0...2-Scotia 0...3-Slovacia 0...4-Slovenia 0...5-Lituania 0...6-Malta 0...

duminica 4 septembrie 2016

Slovacia-Anglia
-live DIEMA SPORT

Malta-Scotia
Lituania-Slovenia
___________________________________________________________________________________________

clasamentul dupa 0 etape...mai sunt 10 etape

grupa g...1-Spania 0...2-Italia 0...3-Macedonia 0...4-Israel 0...5-Albania 0...6-Liechtenstein 0...

luni 5 septembrie 2016

Israel-Italia
Albania-Macedonia
Spania-Liechtenstein
___________________________________________________________________________________________

clasamentul dupa 0 etape...mai sunt 8 etape

grupa h...1-Grecia 0...2-Belgia 0...3-Bosnia 0...4-Estonia 0...5-Cipru 0...

marti 6 septembrie 2016

Cipru-Belgia
Bosnia-Estonia
___________________________________________________________________________________________

clasamentul dupa 0 etape...mai sunt 8 etape

grupa i...1-Croatia...2-Ucraina 0...3-Turcia 0...4-Islanda 0...5-Finlanda 0...

luni 5 septembrie 2016

Ucraina-Islanda
Croatia-Turcia
___________________________________________________________________________________________

* echipele de pe locul 1 se califica la CAMPIONATUL MONDIAL
** echipele de pe locul 2 vor juca baraj,meciuri tur-retur,
castigatoarele se califica la CAMPIONATUL MONDIAL

___________________________________________________________________________________________

Edited by marshall54, 04 September 2016 - 10:04.


#24
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,903
  • Înscris: 23.06.2013
EUROPA preliminariile campionatului mondial

clasamentul dupa 0 etape...mai sunt 10 etape

grupa a...1-Franta 0...3-Olanda 0...3-Suedia 0...4-Bulgaria 0...5-Belarus 0...6-Luxemburg 0...

marti 6 septembrie 2016

Suedia-Olanda
-live RTL NITRO

Belarus-Franta
-live TF 1 HD

Bulgaria-Luxemburg
-live BNT 1
-live BNT HD
__________________________________________________________________________________________

clasamentul dupa 0 etape...mai sunt 10 etape

grupa b...1-Portugalia 0...2-Elvetia 0...3-Ungaria 0...4-Letonia 0...5-Feroe 0...6-Andorra 0...

luni 5 septembrie 2016

Andorra-Letonia
-live TV7 LATVIA

marti 6 septembrie 2016

Elvetia-Portugalia
-live DIGI SPORT ROMANIA

Feroe-Ungaria
-live M4 SPORT
__________________________________________________________________________________________

clasamentul dupa 1 etape...mai sunt 9 etape

grupa c...1-Germania 3...2-Azerbaijan 3...2-Cehia 1...4-Irlanda de Nord 1...5-Norvegia 0...6-San Marino 0...
___________________________________________________________________________________________

clasamentul dupa 0 etape...mai sunt 10 etape

grupa d...1-Tara Galilor 3...2-Austria 3...3-Serbia 1...4-Irlanda 1...5-Georgia 0...6-Moldova 0...
___________________________________________________________________________________________

clasamentul dupa 0 etape...mai sunt 10 etape

grupa e...1-Danemarca 3...2-Polonia 1...3-Romania 1...4-Muntenegru 1...5-Kazachstan 1...6-Armenia 0...
___________________________________________________________________________________________

clasamentul dupa 0 etape...mai sunt 10 etape

grupa f...1-Scotia 3...2-Anglia 3...3-Slovenia 1...4-Lituania 1...5-Slovacia 0...6-Malta 0...
___________________________________________________________________________________________

clasamentul dupa 0 etape...mai sunt 10 etape

grupa g...1-Spania 3...2-Italia 3...3-Macedonia 0...4-Albania 0...5-Israel 0...6-Liechtenstein 0...
___________________________________________________________________________________________

clasamentul dupa 0 etape...mai sunt 8 etape

grupa h...1-Grecia 0...2-Belgia 0...3-Bosnia 0...4-Estonia 0...5-Cipru 0...

marti 6 septembrie 2016

Cipru-Belgia
-live SPORT KLUB 3 SRBIJA

Bosnia-Estonia
-live BHT 1
___________________________________________________________________________________________

clasamentul dupa 0 etape...mai sunt 8 etape

grupa i...1-Croatia 1...2-Ucraina 1...3-Turcia 1...4-Islanda 1...5-Finlanda 1...
___________________________________________________________________________________________

* echipele de pe locul 1 se califica la CAMPIONATUL MONDIAL
** echipele de pe locul 2 vor juca baraj,meciuri tur-retur,
castigatoarele se califica la CAMPIONATUL MONDIAL

___________________________________________________________________________________________

#25
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,903
  • Înscris: 23.06.2013
EUROPA preliminariile campionatului mondial

clasamentul dupa 1 etape...mai sunt 9 etape

grupa a...1-Bulgaria 3...2-Franta 1...3-Olanda 1...4-Suedia 1...5-Belarus 1...6-Luxemburg 0...

vineri 7 octombrie 2016

Luxemburg-Suedia
Franta-Bulgaria
Olanda-Belarus
__________________________________________________________________________________________

clasamentul dupa 1 etape...mai sunt 9 etape

grupa b...1-Elvetia 3...2-Letonia 3...3-Portugalia 0...4-Ungaria 0...5-Feroe 0...6-Andorra 0...

vineri 7 octombrie 2016

Portugalia-Andorra
Ungaria-Elvetia
Letonia-Feroe
__________________________________________________________________________________________

clasamentul dupa 1 etape...mai sunt 9 etape

grupa c...1-Germania 3...2-Azerbaijan 3...2-Cehia 1...4-Irlanda de Nord 1...5-Norvegia 0...6-San Marino 0...

sambata 8 octombrie 2016

Germania-Cehia
Azerbaijan-Norvegia
Irlanda de Nord-San Marino
___________________________________________________________________________________________

clasamentul dupa 1 etape...mai sunt 9 etape

grupa d...1-Tara Galilor 3...2-Austria 3...3-Serbia 1...4-Irlanda 1...5-Georgia 0...6-Moldova 0...

joi 6 octombrie 2016

Austria-Tara Galilor
Irlanda-Georgia
___________________________________________________________________________________________

clasamentul dupa 1 etape...mai sunt 9 etape

grupa e...1-Danemarca 3...2-Polonia 1...3-Romania 1...4-Muntenegru 1...5-Kazachstan 1...6-Armenia 0...

sambata 8 octombrie 2016

Muntenegru-Kazachstan
Polonia-Danemarca
Armenia-Romania
___________________________________________________________________________________________

clasamentul dupa 1 etape...mai sunt 9 etape

grupa f...1-Scotia 3...2-Anglia 3...3-Slovenia 1...4-Lituania 1...5-Slovacia 0...6-Malta 0...

sambata 8 octombrie 2016

Scotia-Lituania
Slovenia-Slovacia
Anglia-Malta
___________________________________________________________________________________________

clasamentul dupa 1 etape...mai sunt 9 etape

grupa g...1-Spania 3...2-Italia 3...3-Macedonia 0...4-Albania 0...5-Israel 0...6-Liechtenstein 0...

joi 6 octombrie 2016

Liechtenstein-Albania
Macedonia-Israel
Italia-Spania
___________________________________________________________________________________________

clasamentul dupa 1 etape...mai sunt 9 etape

grupa h...1-Grecia 3...2-Belgia 3...3-Bosnia 3...4-Estonia 0...5-Cipru 0...6-Gibraltar 0...

vineri 7 octombrie 2016

Grecia-Cipru
Estonia-Gibraltar
Belgia-Bosnia&Hertegovina
___________________________________________________________________________________________

clasamentul dupa 1 etape...mai sunt 9 etape

grupa i...1-Croatia 1...2-Ucraina 1...3-Turcia 1...4-Islanda 1...5-Finlanda 1...6-Kosovo 0...

joi 6 octombrie 2016

Turcia-Ucraina
Kosovo-Croatia
Islanda-Finlanda
___________________________________________________________________________________________

* echipele de pe locul 1 se califica la CAMPIONATUL MONDIAL
** echipele de pe locul 2 vor juca baraj,meciuri tur-retur,
castigatoarele se califica la CAMPIONATUL MONDIAL

___________________________________________________________________________________________

#26
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,903
  • Înscris: 23.06.2013
EUROPA preliminariile campionatului mondial

clasamentul dupa 1 etape...mai sunt 9 etape

grupa a...1-Bulgaria 3...2-Franta 1...3-Olanda 1...4-Suedia 1...5-Belarus 1...6-Luxemburg 0...

vineri 7 octombrie 2016

21.45...Luxemburg-Suedia
-live...EDGE SPORTS...platforma SKY NET

21.45...Franta-Bulgaria
-live...BNT 1 HD...free to air (terestru dvb t)
-live...BNT HD...free to air (terestru dvb t)

21.45...Olanda-Belarus
-live...MATCH ! TV...free to air (satelit)
__________________________________________________________________________________________

clasamentul dupa 1 etape...mai sunt 9 etape

grupa b...1-Elvetia 3...2-Letonia 3...3-Portugalia 0...4-Ungaria 0...5-Feroe 0...6-Andorra 0...

vineri 7 octombrie 2016

21.45...Portugalia-Andorra
-live...MATCH ! TV...free to air (satelit)

21.45...Ungaria-Elvetia
-live...DIGI SPORT...platforma DIGI

21.45...Letonia-Feroe
-live...LTV 7...platforma VIASAT LATVIA
__________________________________________________________________________________________

clasamentul dupa 1 etape...mai sunt 9 etape

grupa c...1-Germania 3...2-Azerbaijan 3...2-Cehia 1...4-Irlanda de Nord 1...5-Norvegia 0...6-San Marino 0...

sambata 8 octombrie 2016

21.45...Germania-Cehia
19.00...Azerbaijan-Norvegia
21.45...Irlanda de Nord-San Marino
___________________________________________________________________________________________

clasamentul dupa 1 etape...mai sunt 9 etape

grupa d...1-Tara Galilor 3...2-Austria 3...3-Serbia 1...4-Irlanda 1...5-Georgia 0...6-Moldova 0...

joi 6 octombrie 2016

21.45...Moldova-Serbia
-live...RTS 1 1 HD...free to air (terestru dvb t2)

21.45...Austria-Tara Galilor
-live...DIGI SPORT...platforma DIGI

21.45...Irlanda-Georgia
-live...GEORGIA 1...free to air (satelit)
___________________________________________________________________________________________

clasamentul dupa 1 etape...mai sunt 9 etape

grupa e...1-Danemarca 3...2-Polonia 1...3-Romania 1...4-Muntenegru 1...5-Kazachstan 1...6-Armenia 0...

sambata 8 octombrie 2016

19.00...Muntenegru-Kazachstan
21.45...Polonia-Danemarca
19.00...Armenia-Romania
___________________________________________________________________________________________

clasamentul dupa 1 etape...mai sunt 9 etape

grupa f...1-Scotia 3...2-Anglia 3...3-Slovenia 1...4-Lituania 1...5-Slovacia 0...6-Malta 0...

sambata 8 octombrie 2016

21.45...Scotia-Lituania
21.45...Slovenia-Slovacia
21.45...Anglia-Malta
___________________________________________________________________________________________

clasamentul dupa 1 etape...mai sunt 9 etape

grupa g...1-Spania 3...2-Italia 3...3-Macedonia 0...4-Albania 0...5-Israel 0...6-Liechtenstein 0...

joi 6 octombrie 2016

21.45...Liechtenstein-Albania
-live...SUPERSPORT...platforma DIGITALB

21.45...Macedonia-Israel
-live...IBA 1...platforma YES

21.45...Italia-Spania
-live...RTL NITRO...free to air (satelit)
___________________________________________________________________________________________

clasamentul dupa 1 etape...mai sunt 9 etape

grupa h...1-Grecia 3...2-Belgia 3...3-Bosnia 3...4-Estonia 0...5-Cipru 0...6-Gibraltar 0...

vineri 7 octombrie 2016

21.45...Grecia-Cipru
-live...ABU DHABI SPORTS 1...free to air (satelit)

21.45...Estonia-Gibraltar
-live...OTE SPORT...platforma OTE TV

21.45...Belgia-Bosnia&Hertegovina
-live...DIGI SPORT...platforma DIGI
___________________________________________________________________________________________

clasamentul dupa 1 etape...mai sunt 9 etape

grupa i...1-Croatia 1...2-Ucraina 1...3-Turcia 1...4-Islanda 1...5-Finlanda 1...6-Kosovo 0...

joi 6 octombrie 2016

21.45...Turcia-Ucraina
-live...TV 8...free to air (satelit)

21.45...Kosovo-Croatia
-live...RTK 1...free to air (satelit)

21.45...Islanda-Finlanda
-live...DIGI SPORT...platforma DIGI
___________________________________________________________________________________________

* echipele de pe locul 1 se califica la CAMPIONATUL MONDIAL
** echipele de pe locul 2 vor juca baraj,meciuri tur-retur,
castigatoarele se califica la CAMPIONATUL MONDIAL

___________________________________________________________________________________________

Edited by marshall54, 04 October 2016 - 15:42.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate