Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Momentul Aprilie 1964

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...
 Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming

Cu ce va aparati de cainii agresi...
 Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone
 

Cred ca am farmece facute!

- - - - -
  • Please log in to reply
51 replies to this topic

#1
CRENGHI

CRENGHI

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 216
  • Înscris: 25.01.2014
Buna ziua, poate o sa radeti , dar am ajuns sa cred ca cineva mi a facut 'farmece', mai exact farmece de dragoste cred ca am!
Am 27 de ani si nu functioneaza nici o relatie, am fost intr o relatie de 3 ani cu o fata pe care am iubit o, dar de cand m am despartit de ea nimic nu mai marge, de vreo 5 ani sau 6 m am despartit de ea!
Pe ea am uitat o, nu mai am nici o treaba!
Dar toate relatiile pe care le am avut au esuat repede si fara sa gresesc cu ceva!
as vrea sa stiu, daca ma duc la un preot sa ma ajut, va trebui sa platesc? intreb asta pt ca nu prea am bani deocamdata! si poate stiti si vreun preot bun in ploiesti sa ma ajutati!

#2
Digix

Digix

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,803
  • Înscris: 03.02.2007
Încearcă cu Melissa sau Vanessa.

#3
johnnickelby

johnnickelby

    Survivor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,744
  • Înscris: 05.11.2008
Pai nu popa se ocupa de asta, parca vrajitoarele sunt pe treaba in domeniul asta.

#4
sftpdt

sftpdt

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,665
  • Înscris: 29.08.2013
[ http://pctroubleshooting.ro/public/style_emoticons/default/pope.gif - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#5
niposs

niposs

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,333
  • Înscris: 06.05.2009
Problema e ca nu ai bani, de-asta nu ai nici relatie :lol:

#6
Danubian

Danubian

    Pescar de weekend

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,586
  • Înscris: 28.02.2011
Fii atent ca "banditul" asta de niposs are dreptate Posted Image .. lipsa banilor e o problema atat timp cat nu alegi pe cine trebuie Posted Image

@niposs: ce faci galatene? ai evadat de la WOT? nu te-am mai vazut sa joci ..te-ai lasat cam repede

Edited by Danubian, 23 March 2015 - 14:46.


#7
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,864
  • Înscris: 06.01.2008

View PostCRENGHI, on 23 martie 2015 - 14:32, said:

...
Dar toate relatiile pe care le am avut au esuat repede si fara sa gresesc cu ceva!
as vrea sa stiu, daca ma duc la un preot sa ma ajut, va trebui sa platesc? intreb asta pt ca nu prea am bani deocamdata! si poate stiti si vreun preot bun in ploiesti sa ma ajutati!
Raspunsul ti l-ai dat singur. Mergi si tu 5-6 luni in Spania/Italia/Germania/Franta la cules de capsuni/struguri/whatever si sunt sigur ca te vei intoarce inapoi acasa cu un bemveu ursulet full-option cu navi, si pe urma sigur vei atrage puicutele mai ceva ca un magnet.

Edited by Hider141, 23 March 2015 - 14:48.


#8
niposs

niposs

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,333
  • Înscris: 06.05.2009

View PostDanubian, on 23 martie 2015 - 14:45, said:

Fii atent ca "banditul" asta de niposs are dreptate Posted Image .. lipsa banilor e o problema atat timp cat nu alegi pe cine trebuie Posted Image

@niposs: ce faci galatene? ai evadat de la WOT? nu te-am mai vazut sa joci ..te-ai lasat cam repede

@Danubian, oricand, il am instalat dar nu am cu cine sa joc :lol:

#9
neagu_laurentiu

neagu_laurentiu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,604
  • Înscris: 30.07.2003

View PostCRENGHI, on 23 martie 2015 - 14:32, said:

as vrea sa stiu, daca ma duc la un preot sa ma ajut, va trebui sa platesc? si poate stiti si vreun preot bun in ploiesti sa ma ajutati!
Iti meriti soarta.

#10
colombo2003

colombo2003

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,312
  • Înscris: 16.07.2008
Te-ai intrebat ca poate problema e (si) la tine, ca esti o persoana dificila si lumea nu prea te suporta?
Poate nu stii sa te porti frumos cu ele, poate nu esti bun la...

Tu te-ai despartit de ea sau ea de tine? De ce?


PS. Ce varsta ai?

#11
Michidoo

Michidoo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,425
  • Înscris: 15.01.2008

View PostCRENGHI, on 23 martie 2015 - 14:32, said:

Dar toate relatiile pe care le am avut au esuat repede si fara sa gresesc cu ceva!
asta crezi tu! ia mai gandeste-te oleaca...

lasa preotul in pace. Mai bine te duci la psiholog sa vezi ce probleme ai la mansarda de faci alegeri atat de proaste sau cum de nu esti in stare sa mentii o relatie de lunga durata. Poate ca te-ai blocat la aia de zici ca ai iubit-o. O sa te invete psihologul sa rezolvi si problema asta. Ah, dar n-ai bani...Nasol, astia te taxeaza fara sa te mai intrebe daca ai...

Edited by Michidoo, 23 March 2015 - 14:55.


#12
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,027
  • Înscris: 07.11.2006

View PostCRENGHI, on 23 martie 2015 - 14:32, said:


...... intreb asta pt ca nu prea am bani deocamdata! si poate stiti si vreun preot bun in ploiesti sa ma ajutati!



Exista preoti buni si preoti rai?
Sau e importanta "experienta"?

#13
Danubian

Danubian

    Pescar de weekend

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,586
  • Înscris: 28.02.2011

View Postniposs, on 23 martie 2015 - 14:48, said:

@Danubian, oricand, il am instalat dar nu am cu cine sa joc Posted Image

pai sunt milioane de jucatori .. cum nu ai cu cine? totusi mai bine lasa naibii wot-ul sa nu ajungi si tu sa ne spui ca nu ai gagica ... a venit primavara: in loc sa stai in casa sa joci wot sau orice altceva, mai bine te duci la plimbare cu o fata , cu prietenii la o bere etc

Edited by Danubian, 23 March 2015 - 14:57.


#14
niposs

niposs

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,333
  • Înscris: 06.05.2009
Gagica este, bani este, joaca este. Cand mi se fac farmece, revin cu un thread :lol:

#15
CRENGHI

CRENGHI

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 216
  • Înscris: 25.01.2014
Mda, e prima data cand mi se intampla pe acest forum sa primesc niste raspunsuri atat de neserioase si la caterinca! Totusi, poate exista vreo persoana serioasa care mi poate da cateva sfaturi bune

#16
neagu_laurentiu

neagu_laurentiu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,604
  • Înscris: 30.07.2003
Ba ai primit bune, tu nu vezi printre randuri solutia.

#17
colombo2003

colombo2003

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,312
  • Înscris: 16.07.2008
Invata din experientele avute! Omu' cat traieste invata! De la fiecare ai ce invata la un moment dat!
Eu te-am intrebat ceva mai sus... Ai citit...? Macar poate-ti raspunzi tie, analizezi la rece...

#18
FAP

FAP

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,212
  • Înscris: 07.09.2009
Lasa preotii si vrajitorii ! Intreaba si tu fetele de care te desparti ce nu le-a placut la tine si ........antreneaza-tePosted Image !

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate