Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...
 Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 

Comenzi echipamente RDS

- - - - -
  • Please log in to reply
62 replies to this topic

#19
Sunny220

Sunny220

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 180
  • Înscris: 30.08.2014
Cei care ați făcut comandă pentru router gigabit, în cât timp la-ți primit ? am și eu o comandă la un router.

#20
radutuby

radutuby

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 753
  • Înscris: 01.06.2007
Nu se mai dau routere din mai 2015 si nici nu se vor mai da. asa rapsuns am primit oficial. Posted Image

Edited by radutuby, 29 December 2015 - 19:26.


#21
VladutzU2013

VladutzU2013

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,557
  • Înscris: 21.01.2013
Comenzi pentru routere gigabit ZTE din cate stiu se mai pot efectua dar nu sunt pe stoc de mult timp.

#22
Sunny220

Sunny220

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 180
  • Înscris: 30.08.2014
Mulțumesc radutuby,VladutzU2013


Nu e bine, Digi_Helper cum este ? Am o comandă pentru router și nu aș vrea să aștept așa aiurea, cel puțin spune-mi și mă orientez.

Edited by Sunny220, 30 December 2015 - 11:06.


#23
DIGI_Helper

DIGI_Helper

    Senior Member

  • Grup: Helper
  • Posts: 8,356
  • Înscris: 16.04.2014
@Sunny220 - Comanda este plasata pentru Dispozitiv Wifi. In functie de stocul disponibil, dispozitivul wifi pote fi atat router cat si ont cu wifi.

#24
radutuby

radutuby

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 753
  • Înscris: 01.06.2007
Nu inteleg de ce mai luati comenzi daca sunteti in imposibilitatea de a le livra DIGI_Helper. la orice caserie mergi sau ca intrebi la bucuresti ti se raspunde la fel ca nu mai sunt pe stoc de luni bune, macar nu mai bagati bulshiturile alea ca in curand sau peste 5 zile o sa revenim cu o informatie noua despre stocul disponibil. :)

#25
Chiril

Chiril

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,278
  • Înscris: 09.05.2006
Eu astep wifi ruter gigabit din iulie-august si inca nimic, nu vor sa ofere nici o informatie, de nici un fel

#26
VladutzU2013

VladutzU2013

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,557
  • Înscris: 21.01.2013
ZTE WI-FI nu mai au de mult pe stoc.
Din cauza asta se asteapta asa mult pentru aceste echipamente.

#27
stefffy79

stefffy79

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 15.09.2013
Buna! Am si eu o intrebare catre DIGI_Helper,in 16.12.2015. am comandat prin DigiCare un  Decodor SmarDTV (DIGI SMART).Comanda are id-ul: 1482665.Am primit un mail in care mi se spune ca in maxim 2 zile lucratoare voi fi anuntat cind va fi disponibil echipamentul comandat,dar nu am fost contactat in nici un fel.Daca este posibil,as dori sa aflu in ce stadiu se afla comanda mea.Multumesc anticipat.

#28
DIGI_Helper

DIGI_Helper

    Senior Member

  • Grup: Helper
  • Posts: 8,356
  • Înscris: 16.04.2014
@stefffy79 - Comanda in cauza este activa in momentul de fata. De indata ce va sosiin stoc Cam-ul te asigur ca te vom notifica automat prin mail si sms.
Facem tot posibilul sa onoram comanda cat mai prompt.

#29
Sunny220

Sunny220

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 180
  • Înscris: 30.08.2014
După trei luni a sosit și routerul meu H298N.
Am primit echipamentele după o lună, două luni și acum routerul, trei luni.

#30
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
E bine. Eu astept de 6 luni... Se poate zice ca am rabdare!

#31
andrei76

andrei76

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 650
  • Înscris: 07.04.2007
Salut . Am facut o comanda pentru un stick 4g la sediul de pe sos Colentina , Bucuresti. Oare cand o sa intru in posesia lui? DigiHelper ce parere ai ? nr sesizare 2107701.

#32
DIGI_Helper

DIGI_Helper

    Senior Member

  • Grup: Helper
  • Posts: 8,356
  • Înscris: 16.04.2014
@andrei76 - Rolul comenzii este acela de a fi notificat automat de indata ce ajunge in stoc echipamentul comandat.
Din pacate nu as putea oferi un orizont de timp.
Incercam onorarea fiecarei comenzi intr-un timp cat mai scurt.

#33
xeleron

xeleron

    Suflet de campion...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,709
  • Înscris: 01.01.2008
Cu tabletele oferite la portare cum ramane?Doresc si eu un interval de livrare la Aiud,altfel reziliez unilateral contractul.

#34
andrei76

andrei76

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 650
  • Înscris: 07.04.2007

View PostDIGI_Helper, on 06 mai 2016 - 08:40, said:

@andrei76 - Rolul comenzii este acela de a fi notificat automat de indata ce ajunge in stoc echipamentul comandat.
Din pacate nu as putea oferi un orizont de timp.
Incercam onorarea fiecarei comenzi intr-un timp cat mai scurt.


Ms de raspuns Digi Helper . Mi se pare cam ciudat sa vreau sa va dau bani pentru servicii iar voi sa nu-i vreti... Orizontul de asteptare totusi ar trebui sa aiba un termen. Ex 30 zile ... Nu 1 an...

#35
maru07

maru07

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 194
  • Înscris: 01.03.2007
De la comanda pentru router gigabit din data de 5.05.16,au trecut 12 zile si am primit router-ul.ZTE 298
In Tg Mures

Edited by maru07, 24 May 2016 - 16:14.


#36
radu000

radu000

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,316
  • Înscris: 19.01.2004
Salut,
am primit azi dimineata de la un punct RDS un receiver Kaon 1410HD pt TV digital. Era o intreaga nebuneala acolo, coada ca la balamuc, care voiau sa intre in fata, care faceau galagie, am zis multumesc ca am plecat dupa ceva mai mult de o ora de acolo. Dupa ce am plecat de acolo si am ajuns la sevici, am remarcat ca pe cartela primita scrie DIGI Satelit si e de culoare alba. Eu stiam ca ar fi trebuit sa fie albastra si sa scrie pe ea Digital TV. Nu am cum sa o probez pana cand ajung diseara inapoi acasa.

Intrebarea mea este daca e OK asa sau ar trebui ca in drum sa trec iar pe la acel punct RDS si sa cer sa imi schimbe cartela?

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate