Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024

Scot penele dupa montajul tamplar...

Masina de spalat vase si grasimea
 Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?

Aplicatie invatare limba Germana

Presbiopia - la 43 ani ?
 Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...

Ditra 25
 Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE
 

Samsung Galaxy Grand Prime

- - - - -
  • Please log in to reply
164 replies to this topic

#37
Simi1

Simi1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 227
  • Înscris: 11.12.2011
Ceva pareri despre acest telefon ?
Sunt interesat sa trec de la IPS de 4.5 si 217ppi la acest TFT de 5.0 si 220ppi, nu ca asta ar conta, insa ma intereseaza detalii despre telefon.
-autonomie
-camera fata+spate
-ecran
-cum se misca
-design
-calitatea constructiei (daca se mai duce cromul de pe margine ca la S4)
-orice altceva

#38
Mihai-Cosmin

Mihai-Cosmin

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,343
  • Înscris: 17.06.2007
Cum vă explicați asta - am fost azi la Samsung Apaca sa-mi dezinstalez logo-ul și aplicatiile Telekom si sa imi puna soft curat de la Samsung. Mi-au pus si ultima versiune de soft. Dupa aceea, a aparut o problema - nu mai pot incarca poze pe Facebook prin browserul Google Chrome. Imi zice pe ecran mesajul - memorie insuficienta - desi nu am nimic pe el, e nou, de abia ma obisnuiesc cu el... Inainte de resoftare, se incarcau fotografiile pe Facebook prin Chrome. Acum de ce face asa ?

Edited by Mihai-Cosmin, 09 May 2015 - 22:09.


#39
Simi1

Simi1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 227
  • Înscris: 11.12.2011
Daca ai ceva vesti in legatura cu dezinstalarea Logo-ului si a aplicatiilor preinstalate Telekom, te rog sa ne ti la curent, ca si eu sunt interesat.

#40
Mihai-Cosmin

Mihai-Cosmin

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,343
  • Înscris: 17.06.2007

View PostSimi1, on 10 mai 2015 - 13:56, said:

Daca ai ceva vesti in legatura cu dezinstalarea Logo-ului si a aplicatiilor preinstalate Telekom, te rog sa ne ti la curent, ca si eu sunt interesat.
Mi-am dezinstalat logo-ul Telekom și aplicațiile proprii din meniu la Samsung Service Apaca București. Acum la deschidere/închidere îmi apare logo-ul SAMSUNG pe fundal negru.

#41
netty1994

netty1994

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,095
  • Înscris: 22.01.2014
vesti noi:D http://www.sammobile...xy-grand-prime/

View PostSimi1, on 08 mai 2015 - 22:52, said:

Ceva pareri despre acest telefon ?
Sunt interesat sa trec de la IPS de 4.5 si 217ppi la acest TFT de 5.0 si 220ppi, nu ca asta ar conta, insa ma intereseaza detalii despre telefon.
-autonomie
-camera fata+spate
-ecran
-cum se misca
-design
-calitatea constructiei (daca se mai duce cromul de pe margine ca la S4)
-orice altceva
bateria zic eu tine foarte bine cu luminozitate la maxim nu scot mai putin de 4 ore screen on se misca foarte bine si arata foarte bine este construit f bine despre crom nu stiu pentru ca il am cam de 2 saptamani telefonu face poze super cu ambele camere eu sunt foarte multumit de el

#42
Simi1

Simi1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 227
  • Înscris: 11.12.2011
Multumesc, foarte buna vestea. :D

#43
netty1994

netty1994

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,095
  • Înscris: 22.01.2014
pentru putin eu mi-am spus parerea,la abterie 4ore screen on e bine zic eu:D si m-am jcuat ceva timp pe el

Attached Files


Edited by netty1994, 10 May 2015 - 23:25.


#44
am3r1canu

am3r1canu

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 11.05.2015
buna seara ..o intrebare va rog..butoanele touch nu functioaneaza ..este de la vreo setare pe undeva sau pur si simplu defect..??

#45
Simi1

Simi1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 227
  • Înscris: 11.12.2011
Care butoane Touch ? Cum nu functioneaza ? In ce sens ?

#46
mariocezar

mariocezar

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 16.08.2007
Nu sunt luminate ,  probabil la asta se refera

#47
netty1994

netty1994

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,095
  • Înscris: 22.01.2014
http://www.youmobile...ing-by-Late-May

#48
melek4u

melek4u

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 28.01.2012
Samsung Galaxy Grand Prime sau Allview Viper S4G ???

#49
iordash91

iordash91

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 476
  • Înscris: 25.02.2010

View Postmelek4u, on 09 iunie 2015 - 22:10, said:

Samsung Galaxy Grand Prime sau Allview Viper S4G ???
clar samsung dintre cele doua, evita pe cat posibil allview

#50
mariocezar

mariocezar

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 16.08.2007
Eu am ales prime in locul allview s4g...si acum regret. Samsung nu e de mine .il ingenunghez imediat. Si nu am facebook instalat...nu tu o aplicatie de meteo ..cat mai optimizat si nu sunt multumit de el pai acer ul e2 al meu de dinaintea acestui prime era racheta. Doar ca nu imi ajungea memoria interna.asa ca eu iti sugerez sa alegi allview .2gb ram e totusi dublu .

#51
Simi1

Simi1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 227
  • Înscris: 11.12.2011
Incearca sa pacalesti pe altcineva cand vrei sa faci reclama la Olivu Chinezesc pe nume Ginoee, care ofera suport aproape 0. Cu ce il "ingenunchezi" ?

Se stie ceva de Loli pt GP ?

#52
andrei76

andrei76

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 650
  • Înscris: 07.04.2007
Salut. Am si eu o problema cu telefonul : nu pot face update la aplicatii sau instala altele noi. Imi arata ca se descarca aplicatia iar pe la 85 la suta se blocheaza. Am inchis si deschis telefonul si la fel face. Sunt la zi cu update ul de soft. Ma gandesc sa I fac revenire la setarile din fabrica si daca nu sa ma duc cu el la garantie. A mai patit cineva ceva asemanator?

#53
bughy9427

bughy9427

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 12.08.2015
Sunt posesorul unui astfel de model si ma declar multumim de camere adica cea frontala si cea de pe spate. Deoacamdata nu am intalnit absolut nici-o problema.
Am o singura dilema. Cum naiba il updatez la lollipop ca nu gasesc ceva concret pe net?
Singura lui problema care cred ca nu prea poate fi remediata de curand sunt luminarea butoanelor back si setting in rest totul este ok.

#54
Niponul

Niponul

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 12.08.2015
Am de ales intre un Grand Prime si un S3 Neo . Ce imi recomandati ? care functioneaza mai bine ? sunt diferente mari intre cele doua ?
Daca as lua Grand Prime-ul l-as cumpara de la Internity si din ce am citit mai sus ar fi ceva de rezolvat dupaia cu Telekomul si nu am chef de umblat .

Edited by Niponul, 12 August 2015 - 15:54.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate