Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone
 Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...
 Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...
 Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 

Concursuri

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
alex19051988

alex19051988

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 188
  • Înscris: 13.09.2009
Imi puteti spune concursuri de pariuri sportive in care poti castiga bani, bilete meciuri, produse sau excursii daca dai pronosticul corect. Eu cunosc urmatoarele site-uri de pariuri Pariurix.com, Agentiadepariuri.ro si Yepp.ro. Daca mai stiti si alte site-uri de pariuri in care poti castiga premii sau esti platit pentru pronosticurile corecte sau esti angajat daca adaugi mai multe luni bilete si pronosticuri castigatoare.

#2
greenvision

greenvision

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,120
  • Înscris: 03.01.2010
bet at home aveau o promotie si primii 3 din clasament primeau premii ( locul I - 1000 lei parca)

#3
alex19051988

alex19051988

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 188
  • Înscris: 13.09.2009

View Postgreenvision, on 02 martie 2015 - 20:04, said:

bet at home aveau o promotie si primii 3 din clasament primeau premii ( locul I - 1000 lei parca)
Era pe site-ul lor acea promotie sau unde ai gasit-o ca eu nu stiam de acest lucru.

#4
greenvision

greenvision

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,120
  • Înscris: 03.01.2010

View Postalex19051988, on 02 martie 2015 - 20:06, said:

Era pe site-ul lor acea promotie sau unde ai gasit-o ca eu nu stiam de acest lucru.
da. fiecare participant dadea un pont la o cota minima de 1.8 parca si la sfarsit se facea clasament, dar am uitat ca bet at home nu mai accepta useri noi din Romania. scuze

#5
alex19051988

alex19051988

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 188
  • Înscris: 13.09.2009

View Postgreenvision, on 02 martie 2015 - 22:42, said:

da. fiecare participant dadea un pont la o cota minima de 1.8 parca si la sfarsit se facea clasament, dar am uitat ca bet at home nu mai accepta useri noi din Romania. scuze
Eu am cont la ei de mult timp daca mai exista acest concurs.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate