Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Problema delogare google in orice browser

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
ombladon24

ombladon24

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 290
  • Înscris: 27.01.2010
Salut, nici nu stiu exact cum sa  numesc aceasta problema insa o pot descrie, daca intru cu google chrome sau oricare alt browser pe pagina principala google (adica www.google.ro) ma arata ca sunt conectat la un cont google iar daca vreau sa caut orice pe google dupa ce dau cautare pur si simplu ma arata ca si cum cu as fi conectat, in schimb rezultatele cautarii sunt altele decat le arata in mod normal (testat pe un alt pc la aceeasi cautare). Precizez ca am windows 8.1 pro x64 si am aceasta problema de cand am instalat acest windows, la inceput nu i-am dat importanta insa acum este enervant pentru ca nu pot nici filtra rezultatele dupa limba, dupa tara etc.

#2
eiffel

eiffel

    BusyWorm

  • Grup: Moderators
  • Posts: 68,540
  • Înscris: 15.06.2004
http://forum.softped...hide-topic-nou/

Incearca primii 5 pasi de-aici.

#3
_-_

_-_

    - Magister Ludi -

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,901
  • Înscris: 21.03.2013
Este posibil sa fie vorba de malware, dar verifica, de asemenea, atat setarile de cautare (vezi butonul din dreapta-jos care apare in pagina www.google.ro) cat si istoricul web: https://history.google.com/history/

#4
ombladon24

ombladon24

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 290
  • Înscris: 27.01.2010
Am urmat instructiunile din topicul aratat de @eiffel si acum nu mai am acea problema, culmea este ca aveam si rulam regulat unele din acele programe CCleaner si Adw Cleaner dar nu rezolva aceasta problema, eu tineam sa cred ca este vreo problema din win 8.1, in fine va multumesc pentru implicare.

#5
_-_

_-_

    - Magister Ludi -

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,901
  • Înscris: 21.03.2013
Pentru informatii generale despre produsele Google (cu exceptia lui Google Chrome, Google Drive etc. care au subiecte dedicate) si pentru intrebari referitoare la serviciile Google care s-ar potrivi mai putin in aria My Digital Life, exista topicul Produse / Servicii / Unelte Google.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate