Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Sony Xperia M4 Aqua

- - - - -
  • Please log in to reply
317 replies to this topic

#37
buRn4media

buRn4media

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 458
  • Înscris: 09.06.2014
Nu sa răspund,după ce răspund din casca se închide și trimite msj ala.husa dedicata n am găsit,n am găsit încă nici folie pe el.de senzor știu își face treaba, ms d raspuns

#38
jericho

jericho

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,042
  • Înscris: 02.09.2005
Folie față am găsit în auchan pallady bucuresti. Pana acum telefonul se comporta bine raportat la prețul lui bineînțeles

#39
buRn4media

buRn4media

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 458
  • Înscris: 09.06.2014
Am găsit și eu temperat glas pana la urma,husa doar la precomanda

#40
Meister

Meister

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,515
  • Înscris: 25.01.2007
A aparut si varianta de 16gb! 1300 ron!

#41
mariocezar

mariocezar

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 16.08.2007
Eu mi am comandat și husa și protecție fata spate de pe alliexpress.

Pe fata am lăsat folia cu care a venit telefonul.  m am obișnuit cu el..cu lolipop. Se.mișcă foarte bine. Dar se duce bateria foarte repede. Și nu prea îl forjez.abia rezista 24 de ore

#42
mariocezar

mariocezar

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 16.08.2007
Salut. Vad ca a apărut un update.  L a făcut cineva?aduce ceva bun?

#43
jericho

jericho

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,042
  • Înscris: 02.09.2005
La Vodafone nu a apărut încă

#44
mariocezar

mariocezar

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 16.08.2007
I l.am facut. În afara de faptul ca, atunci când închizi toate filele e butonul de închidere jos. La fel ca atunci când ștergi notificările din bara altceva nu am văzut nou. Poate or mai fi. Pe parcurs ce le găsesc va țin la curent.și parca..nu se mai încinge asa rău. Am observat aseară când l-am încărcat.

#45
jericho

jericho

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,042
  • Înscris: 02.09.2005
Bug fixes, nu e obligatoriu sa fie și de ordin vizual

#46
mariocezar

mariocezar

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 16.08.2007
Da.asta asa e. Și se.confirma.ce.am zis mai devreme. Nu se mai încinge asa tare. Adică aproape.deloc.  Pai pana acum, când îl băgăm la încărcat se incingea bine

#47
gmtrade

gmtrade

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 134
  • Înscris: 25.08.2007
salutare tuturor! sunt un posesor de 2 saptamai a acestui terminal! deja l-am trimis la Regensis la garantie ..a inlocuit microfonul deja in sensul ca nu ma mai auzea aproape nimeni! Cum sunt in general aceste terminale..? nu am mai folosit sony pana acum! Am o mare dilema...cum pot sa blochez niste contacte care ma deranjeaza si sa blochez si sms de la ele? nu am gasit aceasta optiune in meniul lui (la samsung exista). e o aplicatie pe google play? multumesc

#48
Cata858

Cata858

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 18.06.2015
Salut gmtrade...Scuze ca nu iti pot raspunde la intrebare dar telefonul acesta imi va veni in cateva zile...In legatura cu sunetul se aude tare, clar? Si bateria cam cat tine daca stai continuu pe net(wapp, facebook, browse) ?

#49
gmtrade

gmtrade

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 134
  • Înscris: 25.08.2007
salut Cata 858..sunetul in casca se aude tare...e ok..problema era cu microfonul ca nu ma auzea nimeni(sunet infundat). bateria in utilizare normala ceva net sii convorbiri maxim 2 zile. este setat pe mod stamina la economia bateriei! problema e ca nu stiu sa blochechez contacte si sms pe el...in rest pare ok dar destul de fargil!

#50
Cata858

Cata858

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 18.06.2015
Ms mult..in rest agata, are lag in meniu sau cand rulezi mai multe aplicatii?

#51
gmtrade

gmtrade

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 134
  • Înscris: 25.08.2007
nu...e chiar ok...la acesti bani (1200) nu prea ai ce sa cumperi la caracteristici similare

#52
Cata858

Cata858

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 18.06.2015
Ok. Mersi mult ca mi-ai raspuns la ce vroiam sa aflu. Bafta si sper sa rezolvi problema cu stergerea contactelor!

#53
gmtrade

gmtrade

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 134
  • Înscris: 25.08.2007
totusi calitatea auditiei in casca parca nu e atat de clara...sa fie vb de hd voice care la Vodafone nu exista?

#54
buRn4media

buRn4media

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 458
  • Înscris: 09.06.2014
Nici la mine nu se aude extraordinar în casca,cea bt este și mai jale,este inutilizabila.cu msg predefinite nu se aude nimic?o opțiune sa le pot dezactiva?

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate