Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata
 

Ce script imi recomandati ?

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
esmbled

esmbled

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 01.03.2015
Salut, am nevoie de unscript pentru un site gen imdb si nndb.com . Adica un site care sa contina informatii despre persoane,filme,jocuri etc.

Ma poate ajuta cineva cu cateva sugestii ?

Multumesc.

#2
MooF2010

MooF2010

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,306
  • Înscris: 24.05.2010
informatiile alea nu le iei de nicaieri, ti le creezi singur. Restul e un wordpress bine facut

#3
esmbled

esmbled

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 01.03.2015

View PostMooF2010, on 01 martie 2015 - 10:18, said:

informatiile alea nu le iei de nicaieri, ti le creezi singur. Restul e un wordpress bine facut

Eu nu am nevoie de un script care sa aiba sau sa preia infomatiile, alea le adaug eu. Eu am nevoie de un script pt asa ceva.

#4
Power211

Power211

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 924
  • Înscris: 20.10.2011
Tocmai a spus cineva mai sus ce script este : Wordpress .

Tema ti-o cumperi sau ti-o faci dupa plac .

#5
MooF2010

MooF2010

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,306
  • Înscris: 24.05.2010
Nu exista un script. Iei o platforma, apoi ori cumperi o tema completa, dar nu ai bani de asa ceva, ori iei o tema care sa arate cat mai asemanator cu ceea ce vrei tu o mai modifici putin si incepi sa introduci modulele de care ai nevoie ca sa arate ca imdb, iar la final tot un esec va fi fiindca se va incarca ca naiba.
Gandeste-te ca IMDB exista de 25 de ani, nu a aratat de la inceput asa ci infatisarea sa este rezultatul actualizarii continue a site-ului.

#6
Vladutz22

Vladutz22

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 671
  • Înscris: 14.02.2010
Cauta Industrial Wordpress Magazine Theme , e undeva la 63 $ , arata asemanator .

#7
esmbled

esmbled

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 01.03.2015

View PostMooF2010, on 01 martie 2015 - 12:49, said:

Nu exista un script. Iei o platforma, apoi ori cumperi o tema completa, dar nu ai bani de asa ceva, ori iei o tema care sa arate cat mai asemanator cu ceea ce vrei tu o mai modifici putin si incepi sa introduci modulele de care ai nevoie ca sa arate ca imdb, iar la final tot un esec va fi fiindca se va incarca ca naiba.
Gandeste-te ca IMDB exista de 25 de ani, nu a aratat de la inceput asa ci infatisarea sa este rezultatul actualizarii continue a site-ului.

Cred ca nu ati inteles, nu intentionez sa fac o copie dupa IMDB, am nevoie doar de un sistem la fel. Va fi doar pentru ceva intern in firma. Nu ma intereseaza sa arate ca imdb, nici nu va fi ceva public,  Multumesc oricum.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate