Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...
 [UNDE] Reconditionare obiecte lemn

Infiltratii casa noua

sugestie usa interior

ANAF si plata la selfpay
 Imprimanta ciss rezista perioade ...

Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd
 Intrebari srl nou

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 

Triviador România

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
Deushe

Deushe

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 18.02.2015
Recomand următorul joc: https://romania.triviador.com este de cultură generală și oferă o varietate largă de întrebări.

Aici găsiți tot: http://romania.trivi.../help.php?tl=61

Clasamente, castele, decorații și așa mai departe !!

Poza de mai jos este clasamentul săptămânal pe: Regiune , Clan și Personal. Formatul este un upgrade la jocul ConQUIZtador.ro !

Attached Files



#2
shelder

shelder

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,415
  • Înscris: 28.10.2012
asta e vechiul conquiztador. dar nu se compara cu el.
conquiztador era free to play. asta nu.

#3
VladutzU2013

VladutzU2013

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,557
  • Înscris: 21.01.2013
e mai frumos acuma

Edited by VladutzU2013, 19 February 2015 - 07:14.


#4
driftking91

driftking91

    Freak on a leash

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,733
  • Înscris: 28.12.2008
Am încercat să mă loghez cu vechiul cont de Conquiztador de acum vreo 7 ani şi a mers. :D

#5
shelder

shelder

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,415
  • Înscris: 28.10.2012
da si eu m-am conectat cu un cont vechi.
Prima logare 2008-02-08 10:21:46

#6
spzHades

spzHades

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 52
  • Înscris: 03.06.2007
E o mizerie cu multe boostere. Deci m-am enervat asa rau, si se repeta intrebarile daca joci suficient de mult o sa le stii pe derost. Adica mi-au dat unii niste raspusuri super rapide cu exactitate la niste intrebari foarte grele. Vin aia cu boostere si iti ataca castelu direct sau triaza din intrebari, mi se pare chiar aiurea conceput.

#7
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,822
  • Înscris: 10.12.2006
Chiar ieri am bagat si eu de curiozitate un joc si am nimerit cu un tip care stia cu exactitate raspunsul la toate intrebarile.

Dar stiu de pe vremuri ca jocul tot asa era, cu intrebari repetitive. Insa era mai simplu, nu cu boostere si alte prostii de stors bani.

#8
dannicoara

dannicoara

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 27.09.2008
buna ziua, am si eu o nelamurire.. pe harta de joc in zona galati, braila, ma scuzati daca gresesc, de ce apare titulatura de "evrei"? apropo, e un joc foarte tampit cu intrebari tampite, chiar nimerisem cu unu ce a raspuns tot jocul corect la toate intrebarile, de genul in ce an a murit balanuta (nu ca ar fi mare lucru), cate calorii are o felie de paine din faina neagra???(242, si raspunde exact, era ultima intrebare si nu cred ca folosise booster), sau in ce an s-a transferat mama dracului la fc shit, etc, cine canta piesa pulii si constati ca pe toate le canta dolanescu, sau cum toata muzica ar fi rezumata la el, sau la pink floyd, mai apare si led zepp inecat la 2 metrii adancime in ceva tau din retezat. nu m-ar mira sa nu fie intrebari de genul "cati membrii avea klu klux klan", poate ca din cauza ca erau prea multi. joc de doi lei.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate