Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

Vouchere haleală

* * * * * 2 votes
  • Please log in to reply
325 replies to this topic

#1
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,482
  • Înscris: 19.04.2009
[ http://startuphub.my/images/FoodPanda.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]


Incep cu Foodpanda de care am prins tare drag.
Voucherele pot fi folosite o singura data/ un cont.

Sapand pe net am gasit:
4MOTO
IZABELA   ( Posted Image ) - asta l-am primit de la RC pentru ca voucherul La Tina B. nu merge...
Ambele vouchere au o valoare de 15 lei la o comanda de minim 30 de lei. Eu zic ca-i buna afacerea Posted Image

Izabela l-am folosit deja, 4moto am folosit acum ( si este inca valid ). Comanda confirmata.

De asemenea, La Tina Bistro va avea un voucher al lor ( ca il tot primesc pe cutii de cateva zile ) in momentul cand isi vor aduce aminte sa il activeze Posted Image

ps. sunt valabile la nivel national;


Pofta buna Posted Image Posted Image Posted Image


ps. la cat am mancat de la La Tina anul asta, chiar simteam nevoia de un sezon de reduceri ^_^

Edited by lex404, 18 February 2015 - 12:42.


#2
Serafim606

Serafim606

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,702
  • Înscris: 25.11.2014
Invata sa gatesti :lol:. E mai ieftin ca voucherul ala :)).

#3
Abbiex

Abbiex

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,307
  • Înscris: 08.01.2014
^ Şi aşa ştii exact ce ai în mâncare,nu te trezeşti cu "surprize" :D

#4
Dares

Dares

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,920
  • Înscris: 04.07.2010
Depinde: daca lasi 5-10 lei la livrare esti oarecum ok, te tine minte baiatu' cu caratul - dar daca faci ca lex404, care achita comanda la banut... atunci s-ar putea sa ai surprize data viitoare. Posted Image

#5
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,482
  • Înscris: 19.04.2009
:lol: la livrare nu prea las... de fapt la la tina am mai lasat dar la greenbox nu...nici nu mai comand de la aia, niste neseriosi.
E fain sa stai in pat, sa citesti si sa astepti mancarea :)

#6
Serafim606

Serafim606

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,702
  • Înscris: 25.11.2014

 lex404, on 18 februarie 2015 - 13:18, said:

Posted Image la livrare nu prea las... de fapt la la tina am mai lasat dar la greenbox nu...nici nu mai comand de la aia, niste neseriosi.
E fain sa stai in pat, sa citesti si sa astepti mancarea Posted Image

La fel stau si eu si citesc pe canapea in bucatarie cat se face mancarea. Faza e ca eu mai tre sa dau prin ea din cand in cand Posted Image. Deci tot aia e.
Comodule!

Edited by Serafim606, 18 February 2015 - 13:21.


#7
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,482
  • Înscris: 19.04.2009
In tineretile mele cand eram, domn, cu femeie la casa se ocupa ea de logistica bucatariei...acuma ma ocup eu, cand am vreme

#8
Ann0nyym0us

Ann0nyym0us

    Arrogant bastard

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,413
  • Înscris: 15.12.2009
Exista livrari la domiciliu si pentru altceva inafara de pizza? Posted Image Posted Image

#9
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,482
  • Înscris: 19.04.2009
Da. Eu mai comand ciorbe ( de burta sau radauteana ), mici, fripturi si alte chestii.
Depinde de restaurant.

#10
Ann0nyym0us

Ann0nyym0us

    Arrogant bastard

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,413
  • Înscris: 15.12.2009
-_- nu va place caterinca mea. Eu in Brasov nu prea am vazut vouchere, insa sunt preturi ok la haleala, iar in 90% din cazuri livrarea e moka. Ar fi bun un voucher pentru Andos :D

#11
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,482
  • Înscris: 19.04.2009
Pai si in CJ la 20-25/30 RON ai livrare gratuita. :)

#12
Sef-chenko

Sef-chenko

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,448
  • Înscris: 17.04.2006

 Abbiex, on 18 februarie 2015 - 13:06, said:

^ Şi aşa ştii exact ce ai în mâncare,nu te trezeşti cu "surprize" Posted Image

Pe naiba...
Daca stai la sat si nu a fost tratat pamantul cu fel de fel de nebunii pana acum, da, nu ai surprize.

#13
Abbiex

Abbiex

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,307
  • Înscris: 08.01.2014

 Sef-chenko, on 18 februarie 2015 - 13:46, said:


Pe naiba...
Daca stai la sat si nu a fost tratat pamantul cu fel de fel de nebunii pana acum, da, nu ai surprize.

Mă refeream mai mult la regulile de igienă,nu la aditivi şi alte elemente (ştii că nu-ţi strănută nimeni în oală,nu găseşti fire de păr străine,cel care a gătit avea mâinile curate etc)
Na,am şi eu piticii mei.Stau mai prost la capitolul încredere în oameni :)

#14
xmanyacs77

xmanyacs77

    *Roman Patriot*

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,118
  • Înscris: 10.07.2013
Eu in Bucuresti comand pizza si mancare gatita la servici de aici: http://www.pizzapph.ro/traditionala

[ http://www.pizzapph.ro/templates/pizzapph/images/slider/pagini/platouri/3.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Pizza este facuta la cuptor cu lemne iar mancarea are gust ca cea gatita acasa.Posted Image
Aici nu dau vouchere dar la o pizza mare dau gratis una medie. Este ok si asa.

Edited by xmanyacs77, 18 February 2015 - 14:19.


#15
Sef-chenko

Sef-chenko

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,448
  • Înscris: 17.04.2006

 Abbiex, on 18 februarie 2015 - 13:55, said:


Mă refeream mai mult la regulile de igienă,nu la aditivi şi alte elemente (ştii că nu-ţi strănută nimeni în oală,nu găseşti fire de păr străine,cel care a gătit avea mâinile curate etc)
Na,am şi eu piticii mei.Stau mai prost la capitolul încredere în oameni Posted Image

Aici ai dreptate, mananc atat de rar in oras incat nu m-am gandit si la treaba asta.

#16
tigerheart

tigerheart

    Savage Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,880
  • Înscris: 07.08.2008
Asa ca un feedback: am comandat de la un restaurant acum cateva zile si cand a venit mancarea m-am trezit ca am de plata mai mult... ca idiotii de la restaurant nu au stiut sa puna si taxa de ambalaj la pret pe FoodPanda(bineinteles ca si dupa o reclamatie facuta la FoodPanda preturile au ramas la fel). Ca sa nu mai zic ca am comandat si un desert, m-a sunat un operator FoodPanda sa imi spuna ca nu il au momentan dar imi pot aduce altceva dulce, am fost de acord si cand m-am uitat pe bon, desertul primit era la acelasi pret cu desertul comandat desi era cu 1leu mai ieftin pe site.
De cand s-a intamplat chestia asta nu mai comand prin FoodPanda, prefer sa sun direct la restaurant(ca doar majoritatea care sunt pe FoodPanda au si un site propriu unde gasesti macar un numar de contact) si sa imi spuna inainte nota de plata exacta, sa nu mai am surprize cand primesc mancarea. Oricum doar de vreo 3ori am comandat prin ei pentru ca am folosit codurile de reducere. Si inca o chestie pe care nu prea o inteleg la FoodPanda: comunicarea intre client si restaurant se face DOAR prin intermediul unui operator FoodPanda, mai exact: daca restaurantul nu poate onora comanda sau nu mai are un anumit fel de mancare comandat, restaurantul ia legatura cu FoodPanda si apoi un operator te suna si iti comunica situatia... Cam multa "birocratie".

Edited by tigerheart, 06 March 2015 - 11:44.


#17
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,482
  • Înscris: 19.04.2009
Eu am comandat mult via foodpanda si nu am patit asa ceva..

#18
tigerheart

tigerheart

    Savage Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,880
  • Înscris: 07.08.2008
Pentru ca restaurantul ala nu e din Cluj :P...Clujenii sunt destul de seriosi cel putin la partea asta. Oricum mi se pare buna ideea de site. Eu mai mult de la HipMenu comand cand trec prin Cluj sau direct de la restaurant/pizzerie.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate