Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn

Infiltratii casa noua

sugestie usa interior
 ANAF si plata la selfpay

Imprimanta ciss rezista perioade ...

Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...
 

Isaran Residence - locatari si viitori locatari

* * * * - 4 votes
  • Please log in to reply
6260 replies to this topic

#6211
Andrei_Marius86

Andrei_Marius86

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 25.06.2018
Salut,
Știe cineva in ce stadiu mai sunt lucrările la blocul 7?
Care ar fi termenul de predare?
Multumesc frumos!!

#6212
gabycony

gabycony

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 26.03.2018
Blocul 7 o sa fie cu predare iunie 2019...desi la la mine in contract apare decembrie 2018...mai este cineva in situatia aceasta...sau are cineva un  precontract(promisiune ) pentru blocul 7 cu iunie 2019? MUltumesc

#6213
Andrei_Marius86

Andrei_Marius86

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 25.06.2018
La noi a fost termen predare Martie
Nu cred !

#6214
marfa

marfa

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 24.03.2008
In antecontract am si eu ca termen de predare la blocul 7 sfarsitul anului asta, si tot asa, din auzite, am inteles ca termenul s-a decalat pentru luna iunie 2019.
La cum am vazut, din pozele postate pana acum, ca ar fi stadiul lucrarilor la blocul 7, cred ca mai realist e termenul de iunie 2019. De ceva poze noi as fi si eu curios...

#6215
sakpase

sakpase

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 121
  • Înscris: 07.10.2016
Va dau scris ca nu va mutati în 2019. Nici blocul 4 nu e gata...

#6216
_Alizeu_

_Alizeu_

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 390
  • Înscris: 24.01.2016
2020 mai mult ca sigur. Va spun asta din experienta. Si eu am tot sperat, dar termenele se decalau si decat sa va faceti planuri pentru 2019, mai bine nu.
Bl. 3 a avut imtarzieri de 6 luni si nici acum nu e gata in totalitate.

#6217
gabycony

gabycony

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 26.03.2018
A dat cineva Isaran-ul in judecata?? pentru intarziere....pentru nerespectarea termenelor. Multumesc

#6218
mariuscopil

mariuscopil

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 31.10.2016

View Postsakpase, on 24 septembrie 2018 - 11:39, said:

Va dau scris ca nu va mutati în 2019. Nici blocul 4 nu e gata...
si nici n-o sa fie gata prea curand, poate prin 2020 vorba lui Viorica! Faceti socoteala cu intarzierea la blocul trei si dupa aia dublati si vedeti ce va da la socoteala :) Asta daca il mai termina si nu pleaca cu banii alora care au fost fraieri!

#6219
ipetreanu

ipetreanu

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 21.03.2017
Nu mai insira minciuni, ca situatia e departe de ce scrii tu pe aici! Eu sunt convins ca voi semna actele pentru blocul patru pana in decembrie!

#6220
dikam

dikam

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 121
  • Înscris: 13.02.2015
Nu-ti mai bate capul cu astia doi, ca sunt "prieteni" vechi de-ai nostri, care stiu doar sa imprastie venin si minciuni pe aicea. N-are rost sa-i bagi in seama :P

#6221
sakpase

sakpase

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 121
  • Înscris: 07.10.2016
Eu m-am referit la celelalte blocuri, domnul "ăștia". Cat despre blocul 4, nu ma incurcati pe mine cu nimic daca va mutati anul acesta, ceea ce va si doresc, decat eventual daca o sa parcati aiurea pe caile de rulare cum au inceput sa faca si cei din blocul 3.

#6222
bradu07

bradu07

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 70
  • Înscris: 05.10.2007

View Postipetreanu, on 27 septembrie 2018 - 08:24, said:

Nu mai insira minciuni, ca situatia e departe de ce scrii tu pe aici! Eu sunt convins ca voi semna actele pentru blocul patru pana in decembrie!

Eu am mai fost pe-acolo si cica cei de la curatenie au termen maxim 2 luni sa termine ca trebuie sa se dea cheile. Pe la et.3 era deja dat lavabilul si era curat in casa scarii. In mare asa, mai e de pus parchetul, usile, centrale si lustrele, Eu am fost numai la et.3 in rest nu stiu dar am inteles ca se fac de sus in jos. Parchetul si usile sunt deja in apartamente.

#6223
eddybv

eddybv

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 334
  • Înscris: 08.10.2007
Si eu am fost ca voi, giga contra. Cand toti ziceau ca o sa fie intarzieri eu spuneam ca nu e adevarat.  Dar m-am inselat.  Eu am vedere in spate. Va zic eu cum sta treaba. Sunt pe la etajul 5 cu slefuitul peretilor etc. Din cate am vazut parchetul este pus pana pe la etajul 3-4.  In concluzie, blocul este departe de finalizare. Am vorbit cu baietii care pun usile si geamurile si au zis ca prin primavara o sa fie gata

#6224
maarck2006

maarck2006

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 07.12.2010
Imi poate spune cineva care e stadiul lucrarilor la blocul 8? Multumesc anticipat. Ceva poze daca se poate.

#6225
marfa

marfa

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 24.03.2008
Si pentru blocul 7 as fi curios sa primesc ceva informatii despre stadiul lucrarilor si eventual cateva poze. Poate cineva de aici poate sa ne ajute.. Multumesc anticipat!

#6226
LiviuMarian85

LiviuMarian85

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 21.02.2018
Bună seara am și eu o întrebare la blocul 9 cel cu 5 etaje a cumpărat cineva ?

#6227
LiviuMarian85

LiviuMarian85

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 21.02.2018
Bună ziua am și eu o întrebare la blocul 9 cel cu 5 etaje a cumpărat cineva ?

#6228
Crysty71

Crysty71

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 17.04.2018
Buna ziua,si eu am cumparat un apartament cu 2 camere in blocul 8 cu termen de predare 31/12/2018.
Eu am cumparat si unul in blocul 3 unde au avut intarzieri de minim 6 luni,deci pentru blocul 8 cred ca ne incadram prin august 2019.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate