Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

Caut scripter SA:MP

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
Mirifikk

Mirifikk

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 54
  • Înscris: 03.11.2014
Salut! Vreau sa va anunt ca sunt in cautare de scripter. Stiu ca poate o sa credeti ca sunt un copil care nu are ce face, sunt multi d'astia, dar vreau sa deschid un server de sa-mp pe modul RPG. Eu deja lucrez la un GM, am inceput sa editez unul dar nu am un limbaj foarte dezvoltat in pawn, dar ma pricep cat decat.
De-a lungul timpului am cautat pe cineva, aproape de 2 ani, dar nimeni nu ma ajuta. Au mai fost cativa care am colaborat cu ei, dar nu mai mult de o saptamana.
Deci vreau sa deschid un server de SA:MP, un server serios, dar am nevoie si de un scripter serios. Hostul si astea nu sunt o problema, platesc eu. Vreau ca la inceput sa ne bagam intr-o comunitate si daca merge treaba deschidem propria comunitate.
Cat despre GM vreau sa zic ca vreau sa-l editam intr-asa fel incat sa-l facem diferit fata de celalalte, nu sa copiem dupa alte servere.
Astept pe cineva priceput si serios, nu dupa un timp sa ma lase balta. Multumesc! :)

#2
potae

potae

    Sorosist frumos si liber

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,429
  • Înscris: 20.08.2013
In primul rand esti un copil care nu are ce face.
Doi, normal ca ai cautat aproape 2 ani pe cineva din moment ce scriptingu' de samp e ceva abordat de pusti tocilari care n-au ce face. Nu sta nimeni serios sa invete asa ceva.
Trei, de ce ti-ar munci cineva pe gratis sa materializeze ideea ta?
Patru, nimeni priceput si serios nu o sa "lucreze pentru" un pusti de 15 ani care oricum o lasa el balta primu' ca si-a gasit prietena sau are de invatat mult la scoala.
Cinci, de fapt cel mai important: cine pana mea se mai joaca SAMP in 2015??!?! Raspuns: pustii de 14 ani care n-au bani de pc care sa ruleze macar gta 4 sau alte jocuri mai moderne... :))

#3
Mirifikk

Mirifikk

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 54
  • Înscris: 03.11.2014

View Postpotae, on 14 februarie 2015 - 18:14, said:

In primul rand esti un copil care nu are ce face.
Doi, normal ca ai cautat aproape 2 ani pe cineva din moment ce scriptingu' de samp e ceva abordat de pusti tocilari care n-au ce face. Nu sta nimeni serios sa invete asa ceva.
Trei, de ce ti-ar munci cineva pe gratis sa materializeze ideea ta?
Patru, nimeni priceput si serios nu o sa "lucreze pentru" un pusti de 15 ani care oricum o lasa el balta primu' ca si-a gasit prietena sau are de invatat mult la scoala.
Cinci, de fapt cel mai important: cine pana mea se mai joaca SAMP in 2015??!?! Raspuns: pustii de 14 ani care n-au bani de pc care sa ruleze macar gta 4 sau alte jocuri mai moderne... Posted Image)

Mai baietel, te rog, du-te si vezi-ti de treaba ta. Daca nu vrei sa te implici, asta e.

#Nu mai fa afirmatii despre bani, dai dovada de copil prost de oras. Nu am nimic cu cei de la oras, dar nu tu esti un nimeni atunci cand jignesti pe cineva si spui ca acel cineva nu are bani.
Jalnic!

#4
Happy4Ever

Happy4Ever

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 379
  • Înscris: 28.12.2014

View Postpotae, on 14 februarie 2015 - 18:14, said:

In primul rand esti un copil care nu are ce face.
Doi, normal ca ai cautat aproape 2 ani pe cineva din moment ce scriptingu' de samp e ceva abordat de pusti tocilari care n-au ce face. Nu sta nimeni serios sa invete asa ceva.
Trei, de ce ti-ar munci cineva pe gratis sa materializeze ideea ta?
Patru, nimeni priceput si serios nu o sa "lucreze pentru" un pusti de 15 ani care oricum o lasa el balta primu' ca si-a gasit prietena sau are de invatat mult la scoala.
Cinci, de fapt cel mai important: cine pana mea se mai joaca SAMP in 2015??!?! Raspuns: pustii de 14 ani care n-au bani de pc care sa ruleze macar gta 4 sau alte jocuri mai moderne... Posted Image)
Foarte adevarat dar tin sa te contrazic, eu am un pc care merge GTA V pe el, si ma joc Counter Strike online(joc din 99`) ! Si chiar imi place, cu totul ca e vechi !

#5
MooF2010

MooF2010

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,337
  • Înscris: 24.05.2010
Cum sa nu vorbim de bani? Dar ce vrei frate sa muncesc pe gratis? 500 Euro pe luna si fac ce vrea pulicita ta la gamemode si leg si de site si fac si customizari in joc pentru felul de sisteme care nici nu le-ai vazut in servere romanesti .....

#6
potae

potae

    Sorosist frumos si liber

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,429
  • Înscris: 20.08.2013

View PostMirifikk, on 14 februarie 2015 - 18:29, said:

Mai baietel, te rog, du-te si vezi-ti de treaba ta. Daca nu vrei sa te implici, asta e.

#Nu mai fa afirmatii despre bani, dai dovada de copil prost de oras. Nu am nimic cu cei de la oras, dar nu tu esti un nimeni atunci cand jignesti pe cineva si spui ca acel cineva nu are bani.
Jalnic!

L-am nimerit! :))

#7
Mirifikk

Mirifikk

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 54
  • Înscris: 03.11.2014

View Postpotae, on 14 februarie 2015 - 19:24, said:


L-am nimerit! Posted Image)

Cred ca daca am sta fata in fata, ai pleca din fata, crede-ma.
Nu ma dau mare, dar esti un 0 si nu ai dreptul sa-i judeci pe cei care au o situatie materiala mai proasta.
Daca ma-ta te-a tinut in aur sau in ce te-a tinut, nu trebuie sa te dai smecher pe net.
Asadar, daca ai bani sau daca nu ai, la urma urmei esti un om, dar tu esti jeg! cu atitudinea asta.

#8
MrFu7ioN

MrFu7ioN

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 17.06.2013
Buna dimineata, daca oferta cand este valabila, as dori sa vad cum decurge acest proiect. Contacteaza-ma prin PM sau la adresa de Skype, radu_radu203.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate