Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE
 Va rog recomandati echipa serioa...

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 Amenda in Lipsa ?

Acoperire gol extrior intre termo...

Intreprindere individuala fara ac...

Marci Biciclete - recomandari
 Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...

Recomandare bicicleta copil 5 ani.

Recomandare kit automat acces usa

Stimulente AJOFM
 

parere produse Herbagetica

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
Zinus

Zinus

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,735
  • Înscris: 23.04.2014
Salut!
Mi-ati putea spune cat de bune sunt produsele de la Herbagetica?

#2
IRQ

IRQ

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 152
  • Înscris: 04.02.2015
Imi amintesc ca odata am ajuns din greseala in concediu la Olanesti (am prins un bilet gratuit).
Fiind o statiune pentru pensionari si o plictiseala ingrozitoare am dat o tura de statiune si ce sa vezi: din loc in loc exista cate un izvor tamaduitor pentru fiecare parte a corpului
Dupa o tura completa m-am intors la hotel "complet vindecat" si a doua zi am parasit statiunea.

Fiecare se vindeca la randul lui odata si odata.

#3
meanman

meanman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,952
  • Înscris: 14.08.2006
Am comandat eu acum 2 saptamani niste vitamine de pe pagina lor; pare mult marketing..inca nu pot sa am o parere despre produsele lor. Mi se par mai serioase cele de la Hofigal, mai bune la pret si care chiar am simtit ca au efect.

#4
nino852

nino852

    CENZURAT,autosuspendat

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,713
  • Înscris: 10.05.2012

 IRQ, on 12 februarie 2015 - 20:44, said:

Imi amintesc ca odata am ajuns din greseala in concediu la Olanesti (am prins un bilet gratuit).
Fiind o statiune pentru pensionari si o plictiseala ingrozitoare am dat o tura de statiune si ce sa vezi: din loc in loc exista cate un izvor tamaduitor pentru fiecare parte a corpului
Dupa o tura completa m-am intors la hotel "complet vindecat" si a doua zi am parasit statiunea.

Fiecare se vindeca la randul lui odata si odata.
Da, sigur, mai bine iei un medicament dupa care trebuie sa iei altceva, care sa combata efectele secundare ale precedentului, si asa mai departe, pana ajungi la citostatice falsificate, pentru care iti vinzi casa.

#5
IRQ

IRQ

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 152
  • Înscris: 04.02.2015

 nino852, on 12 februarie 2015 - 21:09, said:

Da, sigur, mai bine iei un medicament dupa care trebuie sa iei altceva, care sa combata efectele secundare ale precedentului, si asa mai departe, pana ajungi la citostatice falsificate, pentru care iti vinzi casa.

Si atunci un produs 100% natural care elimina complet plutoniul din locul in care ar trebui sa se afle creierul devine o optiune pentru tratarea simptomului de cap greu, fara efectul secundar de pierdere a casei.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate