Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD
 Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...
 Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit
 

Organizare echipa fotbal pe sintetic sau in sala Bucuresti sector 3

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
adultin

adultin

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 10.01.2008
Salut,

Incerc sa strang oameni sa mergem sa jucam un fotbal pe sintetic sau in sala si din pacate nu suntem suficient de multi. M-am gandit sa apelez la modalitatea asta pentru a strange si alti doritori de a juca fotbal.

Tin sa precizez ca mergem sa jucam strict din placere si pentru a face miscare (majoritatea fiind sedentari din cauza serviciului si a lipsei de timp). Nu jucam pe bani si nu facem o tragedie daca unii pierd mai mult si altii castiga mai mult (pe scurt.. nu mergem sa facem scandal).

Asadar, daca mai sunt si altii in situatia noastra, care vor sa joace fotbal dar nu sunt suficient de multi pentru a forma minim 2 echipe.. puteti sa postati aici si poate reusim sa organizam ceva.


O alta problema ar fi faptul ca nu prea sunt terenuri libere cu balon.

Am gasit un singur teren care este in sala si este liber duminica de la ora 22.
Alte variante ar fi pe teren in aer liber in zilele de marti, joi sau vineri de la ora 20 sau 21.

Daca reusim sa ne strangem suficient de multi (minim 10 persoane) putem merge chiar duminica aceasta (15.02.2015) de la ora 22. Noi suntem deja in jur de 6 persoane, desi e posibil ca nu toti sa fie disponibili de fiecare data. Deci mai avem nevoie de minim 4 pentru a putea juca.


O zi buna,
Marian

Edited by adultin, 11 February 2015 - 12:31.


#2
Vladrangu

Vladrangu

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 27.02.2015
Salutare, si eu sunt in situatia voastra si vreau sa fac miscare macar o data pe saptamana. Daca mai organizati ceva pe viitor te rog sa-mi dai un mesaj pe facebook,ma gasesti dupa numele Vlad Rangu, eventual poate mai aduc 1-2 prieteni. O zi Buna!

#3
Carpicus

Carpicus

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 02.06.2013
Salutare, colegi !
Fotbal în fiecare sâmbătă între orele 17-20 în Ghencea , la teren FC Dănilescu, teren sintetic descoperit.
Ne mai trebuie oameni pentru sâmbătă - 25 iulie 2020 !
Costul este de vreo 20 de lei pt. 3 ore  sau 15 lei pt 2 ore.     (se joacă de obicei 3 echipe, meciuri de 10 minute)
Portarii joacă gratuit !

Doritorii să mă anunțe acum !
Nu sunt permise ghete cu crampoane.
Terenul are și vestiare și bar cu apă, suc, bere

    Locația terenului de la capătul tramvaiului 41 (rond Ghencea) :  https://www.google.c...45!2d44.4149316

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate