Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
teava rezistenta panou apa calda

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata
 Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool
 Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit

Routere detinute in trecut si in ...
 

Blocuri Noi in Bucurestii Noi/Damaroaia_2015

* * * * - 4 votes
  • Please log in to reply
1805 replies to this topic

#1801
kuniva

kuniva

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 455
  • Înscris: 04.08.2008
Văd că e un 'hei-rup' pe Bucureștii Noi 189 la o nenorocire de bloc cum nu s-a mai vazut.

"Locuințe colective + spațiu de cult la parter" - POFTIM ?????Posted Image Posted Image Posted Image

Permiteti-mi mie să mă tăvălesc primul pe jos în hohote.Posted Image

#1802
Conservatorul

Conservatorul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 473
  • Înscris: 26.09.2006
In imediata apropiere de Bucurestii Noi, pe Sisesti, a aparut un fel de biserica proaspat construita(nu stiu cu care cult ar fi compatibila), pe care a aparut anunt ,,De inchiriat /de vanzare".
Cel putin asta e cladire singulara, dar anuntul m-a surprins si pe mine.

#1803
kuniva

kuniva

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 455
  • Înscris: 04.08.2008

View PostConservatorul, on 26 aprilie 2022 - 17:51, said:

In imediata apropiere de Bucurestii Noi, pe Sisesti, a aparut un fel de biserica proaspat construita(nu stiu cu care cult ar fi compatibila), pe care a aparut anunt ,,De inchiriat /de vanzare".
Cel putin asta e cladire singulara, dar anuntul m-a surprins si pe mine.
Alerg pe Sisesti zilnic si stiu orice basina se trage, din orice directie. Ce imi scapa? Efectiv nu stiu sa existe ceea ce zici. Unde e mai exact pe Sisesti?

#1804
alexleca

alexleca

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 113
  • Înscris: 21.05.2020

View PostConservatorul, on 26 aprilie 2022 - 17:51, said:

In imediata apropiere de Bucurestii Noi, pe Sisesti, a aparut un fel de biserica proaspat construita(nu stiu cu care cult ar fi compatibila), pe care a aparut anunt ,,De inchiriat /de vanzare".
Cel putin asta e cladire singulara, dar anuntul m-a surprins si pe mine.

Poate fi un templu masonic. ;) Vezi daca are un echer + compas ca si simboluri la vedere, marcate pe cladire.

#1805
Conservatorul

Conservatorul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 473
  • Înscris: 26.09.2006

View Postkuniva, on 27 aprilie 2022 - 12:42, said:

Alerg pe Sisesti zilnic si stiu orice basina se trage, din orice directie. Ce imi scapa? Efectiv nu stiu sa existe ceea ce zici. Unde e mai exact pe Sisesti?
Cladirea se afla langa ,,Top Wheels Auto".
Apropo' si eu parcurg cap-coada Sisestiul ,dar la ,,pas vioi", de sexagenar :).

Edited by Conservatorul, 27 April 2022 - 20:33.


#1806
tufadevenetia

tufadevenetia

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 54
  • Înscris: 08.05.2016

Quote

"Din informațiile pe care le-am primit de la Poliția Locală Sector 1, Brigada de Combatere a Crimei Organizate și DIICOT reiese că familia Roman ar avea legături cu un clan interlop. Este vorba de Clanul Onoriu, unde lider este Emanuel Onoriu, conform mai multor articole apărute în presă.
„Clanul are mai multe aripi. Onoriu, Burloi, Roman, Stancioiu, Boroi. Au construit foarte mult în Dămăroaia și Bucureștii Noi. Au făcut cash și apoi s-au extins și în alte sectoare”, ne-a precizat o sursă din domeniul judiciar.


"Ia uite, mami, suntem la TV si ne zic astia clan interlop"
-- Bigbear, Wilberforce & comp.

https://www.g4media....ic-aerian.html?

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate