Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...
 Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...
 Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn
 

Un nou MAC server

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
dbad

dbad

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 10.01.2006
Fiind nou in forum, nu vreau sa calc pe nimeni pe bataturi si mai ales ma intreb cum va fi privita oferta mea.

Dar iata pe scurt, esenta ofertei.

Folosesc de multi ani Mac si cu timpu mi-am creat un server cu peste 100GB doar MAC OS X SOFT EDUCATIONAl, Shareware, demo-uri, etc. si care actual e strict privat. In total suntem 5 membri din care in afara de mine mai e un alt Roman.
Pe server dispun de ultimile noutati de soft (shareware, demo) si intentia mea e de a largi cercul de membri.
Nu dispun de o banda prea larga si de aceea acceptarea de noi membri va fi limitata.
1. Oferta mea nu are nici un substrat ascuns de castig economic de la noi membri. In acelasi timp, doresc ca si membri sa aiba un minim bun simt etic cu aceste softuri. Intentia serverului e de share files si arhiva de suport pt profesionisti si cei care iubesc Mac-ul in general.
2. Fiind Roman, doresc sa ajut daca pot la raspandirea platformei Mac in RO.
3. In baza feed-back-ului acestui topic, voi afisa si conditiile de a deveni membri, conditii care sunt dictate practic doar de bun sens si eventual datele de acces la server.

Astept comentarile voastre
dbad
  :photo:

Edited by alex_rom007, 10 January 2006 - 13:29.


#2
sigxcpu

sigxcpu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,606
  • Înscris: 22.09.2002
aveti ceva bani de licente la 100GB de soft ;)

#3
vektor12

vektor12

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,977
  • Înscris: 20.05.2004
mie mi-ar placea sa incerc. da-ne mai multe detalii.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate