Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...
 Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis
 PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 

Televizor pe Yosemite

- - - - -
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#19
alex19051988

alex19051988

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 188
  • Înscris: 13.09.2009

View Postflorianro, on 02 februarie 2015 - 18:17, said:

Ca si abonat Digi, ai http://www.digi-online.ro/ unde ai si TV Online si Digi Play cu 15 lei pe luna filme si seriale (legal).

Eu le-am trimis un email celor de la RDS sa adauge toate canalele TV din abonament pentru viitor si pe site-ul lor deoarece eu am toate serviciile de la ei. Ar trebui sa beneficieze de televiziune online cei care au Telefonie, Televiziune si Internet deoarece la companiile rivale Telekom si UPC am auzit ca functioneaza pe toate dispozitivele si sistemele de operare laptop, tableta si smartphone si au disponibile toate canale de televiziune in mediul online daca ai abonament la ei.

#20
Reactor2015

Reactor2015

    ReMember

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,692
  • Înscris: 06.01.2015

View PostTehnicianul1970, on 28 ianuarie 2015 - 14:42, said:

Calculatorul nu-i televizor!
Folositi site-uri ai aplicatii LEGALE!
si ce daca nu-i televizor calculatorul ? si-l foloseste fiecare cum vrea . parca esti de la apple sa ne spui tu ce trebuie noi sa facem cu el , stii tu ce e mai bun pentru noi si ce ne trebuie . esti amuzant .
legal inseamna neaparat corect ? vezi , iar esti amuzant .
lasa oamenii sa faca ce vor ca ei raspund in fata legii . te-ai gasit lupul moralist .

din experienta mea , am renuntat la modul asta de folosire al calculatorului , il folosesc foarte rar asa , ca televizor .
sunt abonat digi si as putea sa folosesc digi-online dar . . .

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate