Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata
 

Playstation 4 (coltul incepatorului)

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
96 replies to this topic

#37
dualis

dualis

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,877
  • Înscris: 19.03.2009
Păi ori te joci, ori ce faci ?
Sau vrei să omori zombi ascultând Albinoni ? :)
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/XMbvcp480Y4?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#38
Nozavi

Nozavi

    Retired Veteran

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,576
  • Înscris: 13.01.2003

View Postnalexericw810, on 04 aprilie 2015 - 16:55, said:

A reusit cineva sa faca Spotify sa mearga la noi in tara?
Nu cred ca ai sanse fara un proxy/VPN pe calculator sau, daca vrei sa ai acces si pe PS sau alte statii, pe router ;)

#39
gvingi76

gvingi76

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 263
  • Înscris: 19.03.2007

View Postnalexericw810, on 04 aprilie 2015 - 16:55, said:

A reusit cineva sa faca Spotify sa mearga la noi in tara?

Da, a reusit. Ai detalii aici:
http://www.consolega...1&postcount=476

Edited by gvingi76, 09 April 2015 - 09:09.


#40
cretu22

cretu22

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 837
  • Înscris: 25.01.2007
Am vazut ca la rularea unui dvd in ps4 exista un zgomot destul de deranjant dat de rotatia dvd-ului.
V-ati mai confruntat cu aceasta situatie?
In ce masura ps4 poate fi utilizat ca player blu-ray pentru muzica si filme? Are aceleasi functii de decodare gen DD+ DTS-HD MA ca si un player dedicat?

#41
sammo

sammo

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 02.07.2005
N-am mai avut nici eu pana acum un ps si mi-am achizitionat unul de aici Dpap.ro momentan nu am decat gta 5, si ma gandesc sa mai iau un joystick pentru a putea juca cu prietenii, dar intrebarea este apar jocuri misto pentru multiplayer?

#42
StefanHD20

StefanHD20

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 15.06.2015
Salut. Am si eu o intrebare. Am cumparat de curand din Altex, WWE 2K15. Tin sa precizez ca am cont de US pe PSN. Am cumparat un Add-on (Accelerator, pentru deblocarea completa a superstarurilor, arenelor, etc.) de pe Amazon.com pentru ca pe PSN nu ma lasa sa cumpar cu cardul. Am bagat codul pe PSN, mi.a aratat ca s.a instalat Add-on-ul si cand sa intru in joc, nu a mers de nicio culoare. Am restartat consola, jocul, nu a mers. Acum intrebarea e urmatoarea. Daca CD-ul l.am cumparat dintr.un magazin din Romania, Add-on-ul trebuie neaparat sa fie din PS Store RO ca sa mearga? Sau cel putin UE? Multumesc frumos

#43
dualis

dualis

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,877
  • Înscris: 19.03.2009
Da, DLC-urile nu merg dacă nu sunt din aceeași zonă cu jocul.

#44
valentin22

valentin22

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 18.10.2013
Salutare, sunt un nou posesor de ps4 si am vazut ca pot avea 14 zile de ps+ dar trebuie sa pun cardul bancar...nu asta ar fi problema, ci faptul ca dupa ce expira imi va lua automat bani de pe card...exista vreo setare, modalitate sa fie opritã chestia asta? Multumesc

#45
Groh

Groh

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,595
  • Înscris: 03.09.2008
In meniu,pe la setari pe undeva debifezi optiunea de reinnoire automata.

#46
IceMoon

IceMoon

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 220
  • Înscris: 07.10.2002
Buna seara . Pe Play store de Romania sunt preturi in ron mai bune decat Play Store UK .

#47
smokeme1

smokeme1

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 24.02.2013
Am un Ps4 cand pun un joc la download se descarca cu cativa kila pe secunda gen 80-100kb pe secunda sau mai putin e ok ? sau are consola o problema

#48
cuculea

cuculea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,182
  • Înscris: 08.12.2006

View Postsmokeme1, on 26 martie 2016 - 07:32, said:

Am un Ps4 cand pun un joc la download se descarca cu cativa kila pe secunda gen 80-100kb pe secunda sau mai putin e ok ? sau are consola o problema
Eu sunt curios unde vezi tu viteza cu care face download. La mine arata doar cat are jocul in total/cat a mai ramas din joc caimp si ca MB, nicidecum viteza de descarcare

#49
alexmaster

alexmaster

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,994
  • Înscris: 12.07.2009
Face si omul un calcul cred eu, cand ai 2 mb si vezi ca pe secunda sare direct la 4 iti dai seama ca descarci cu 2mb dar cand ai 2mb si in 30 min apare 4mb clar ca descarci cu 80-100kb :))))))

#50
manuq69

manuq69

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 419
  • Înscris: 14.03.2009
Poti avea un singur abonament de ps+ la doua console ? Adica pe una cont primarry user 1, de unde pot sa am mai multe conturi si pot sa joc online de pe,fiecare si alta consola cu contul user 2 primarry fara ps+ dar cu contul user 1 secodary care are ps+.

#51
speedhubro

speedhubro

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 822
  • Înscris: 20.05.2012
va rog sa ma ajutati si pe mine cu un model playstation 4 , vreau sa ii cumpar fiului meu!

de aici as vrea sa iau http://www.emag.ro/s...45/playsation 4

#52
nolf2

nolf2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 383
  • Înscris: 23.11.2005
In afara de mici diferente (unele au HDD de 500 GB altele HDD de 1 TB, jocuri incluse sau nu, culori diferite ale carcasei) toate sint la fel.
Acum depinde de dumneata citi bani sinteti dispus sa investiti in consola.

#53
Raileanuciprian

Raileanuciprian

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 24.09.2016
Va salut.am si eu o mare problema cu ps4 cumparat de nou din olanda si care nu a functionat niciodata bine in sensul ca se deconecteaza controlerul foarte foarte des si doar daca stau cu consola in brate si aproape cu controlerul lipit de ea ma pot juca.Degeaba am vorbit cu playstation ro sa l trimit in service avand garantie internationala,sony ro au refuzat preluarea consolei in vederea remedierii problemei.Bun...am mers in olanda personal si am predat consola pentru a fi reparata.De curand am primit o dar cu aceiasi problema!!!nu mai stiu ce sa i fac...daca e cineva care crede ca ma poate ajuta il rog sa lase un mesaj.sau sa mi dea un beep pe nr +447473773309

#54
valialbert

valialbert

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 92
  • Înscris: 31.08.2014
Vreau si eu sa-mi cumpar un PS4 Pro prin decembrie, pe ce tara recomandati sa-mi fac contul? Playstore RO pare ca ies un pic mai ieftin decat pe UK, care desi are preturi mai mici, pierd la conversia lire-lei.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate