Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Montaj aer conditionat in balcon ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!
 Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA
 Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac
 Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...
 

The Man In The High Castle (2015) serial TV (poate)

- - - - -
  • Please log in to reply
59 replies to this topic

#55
hellmarvel

hellmarvel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,909
  • Înscris: 12.03.2010
EXCELENT serialul, de la un capat la altul. Acuma imi pare rau ca l-am scapat din vedere vreo citiva ani si am vazut sezonul 3 abia saptamina trecuta. Damn a ajuns departe Amazon Prime, tin minte cind asta a fost primul lor serial stream-uit in intregime intr-o zi de 15 noiembrie (am si deschis un thread atunci, dar l-am dat la casat pentru ca-l dubla pe-ăsta).

O sa-mi sune multa vreme in cap
Edelweish, Edelweish
Shmol and white, clean and bright
Bloshom of shnow may you bloom and grow,
Bloom and grow forever.
Edelweish, Edelweish
Blesh my homeland fore-e-eve-r

#56
burebista

burebista

    Manic Miner

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,342
  • Înscris: 23.05.2003
L-am gatit. Mentine aceeasi stacheta ca si-n celelalte sezoane da' cred ca asta a fost ultimul.

Ah, o mentiune pentru asa-zisul traducator. Sper sa arda-n iad la foc incetisor. Decit sa faci o treaba de mintuiala mai bine stai in banca ta. Posted Image

#57
C8H11NO2

C8H11NO2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 528
  • Înscris: 05.07.2019
Acu am inceput sa ma uit.. Pare promitator...

Imi plac genul asta de seriale… cu univers alternative... la fel e si for all mankind... insa ala e cu sovieticii…

place mult ca au bagat ceva la detalii in serial asta. si chestii inventate…. gen avion nazist hypersonic... I like it.

#58
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014
M-am apucat si eu de el...sunt la episodu 8...
Ce sa zic nu e genu care sa te dea pe spate sau sa te tina chiar lipit de ecran...e asa si asa,povestea destul de interesanta dar cred ca se putea si mai bine

#59
LeopardSurd

LeopardSurd

    Graf von Taubenburg

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,364
  • Înscris: 10.09.2014
Un căcat de final la pachet cu BCR (negrii rebeli comuniști). Păcat de potențial. Finalul nu e așa de rău ca în GoT dar în genul.

#60
vanitty

vanitty

    Ala negru de respira greu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,558
  • Înscris: 05.11.2009
sunt la ultimul sezon (4) dupa ce vazusem acum cativa ani serialul pana la sezonul 2 (parca).si-l abandonasem pentru ca eram la zi..  L-am reluat din nou, cu mare greutate (pentru ca sezonul 3 a fost destul de oribil - poate si pentru ca s-a concentrat prea mult pe juliana crane), insa ultimul sezon (si sunt la episodul 8) , mi se pare excelent. Pentru ca se concentreaza pe personaje interesante: john smith si inspectorul sef kido. Incep sa aiba povesti mai complete, am inceput sa inteleg o parte din comportamentul lor, se intampla lucruri .. Am tot citit ca sezonul 4 nu e foarte stralucit , insa tocmai sezonul asta m-a tinut pe marginea scaunului, nu sezonul 3.. Astept sa ajung la finalul serialului, sa vedem daca e sau nu dezamagitor finalul..

Edited by vanitty, 04 January 2024 - 01:03.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate