Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
O smecherie pe care nu o inteleg

Balcon parter fara acte

unde gasesc un speed bag in bucur...

Programe TV cu altfel de sporturi
 Laptop "bun la toate" max...

navigatie noua vw tiguan

ctfmon.exe - System Error (in Saf...

Ați prins vremurile cand 120 Volț...
 Whatsapp nu afișeaza numele ...

Medii admitere Politehnica Bucure...

Se extinde Baza de la Kogalniceanu

Politist mutilat de caine in curt...
 Trotineta- cat rezista?

Windows 11 si inregistrare de pe ...

Cont Facebook spart

Accesare Plex prin webstation
 

Urmatorul nivel in ceea ce priveste gaming-ul

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
rinser

rinser

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,606
  • Înscris: 03.11.2010
Interesanta aia cu alergatul pe loc :) Cred ca as slabi cel putin 4kg pe luna doar jucand in fiecare seara cate o ora :)

#20
Andreysc7

Andreysc7

    3D Modeler / Automotive Artist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,643
  • Înscris: 05.02.2012

View Postrinser, on 22 ianuarie 2015 - 22:04, said:

Interesanta aia cu alergatul pe loc Posted Image Cred ca as slabi cel putin 4kg pe luna doar jucand in fiecare seara cate o ora Posted Image

Iti dai seama ca in felul asta , multi nu vor mai juca ore in sir pentru ca vor obosit. Ceea ce e un lucru bun, insa probabil ca pana la urma, gamerii vor avea o conditie fizica mai buna decat cei care merg la sala :lol:(ma refer la rezistenta)

#21
Un-ZeU

Un-ZeU

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,777
  • Înscris: 23.09.2011
Sa fim seriosi cum  mai mult de 3 sferturi dintre '''gameri '' sunt sedentari   si dupa 10 min de topaiala in casa or sa oboseasca  nu o sa aiba atractie la jucatori  da acu na fiecare cu gusturile lui.
Ca unu care e gras dintodeauna o sa slabeasca acu  de dragu   jocului  :))))   sincer mie unu chiar mi se pare efort mare din ce am vaz acolo....cred ca nici o misiune nu termini si  esti lesinat :)))))

#22
Andreysc7

Andreysc7

    3D Modeler / Automotive Artist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,643
  • Înscris: 05.02.2012

View PostUn-ZeU, on 23 ianuarie 2015 - 11:33, said:

Sa fim seriosi cum  mai mult de 3 sferturi dintre '''gameri '' sunt sedentari  

Sincer sa iti spun, nu doar gamerii ci si persoanele care lucreaza din fata PC-ului. Am noroc ca am mai prins un job pe langa freelancing si ma mai scoate din casa ca daca nu, intr-un an am pus 13kg-14kg

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate