Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

Leagoo Lead 7

- - - - -
  • Please log in to reply
42 replies to this topic

#37
alinut888ro

alinut888ro

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 13.03.2015

View Postsorin83, on 11 martie 2015 - 09:30, said:

O sa fac diseara.

Salut,despre KingZone N3 Plus,stiti ceva?initial ma gandeam sa-mi iau un Leagoo Lead 7...intre cele doua nu stiu ce sa aleg...

#38
sorin83

sorin83

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,262
  • Înscris: 19.08.2007
Eu unul nu stiu nimic dar gasesti o grămadă de review-uri pe net.

#39
alinut888ro

alinut888ro

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 13.03.2015
Ok,mersi oricum.

#40
alinut888ro

alinut888ro

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 13.03.2015
Salut Sorin,vreau sa te intreb ceva despre Leagoo Lead 7,am citit pe ceva site-uri,ca ar avea ceva problema cu difuzorul(earpice),cica se aude foarte incet in conversatie,chiar daca-i dat la maxim,si daca esti pe strada nu mai auzi aproape nimic...daca ai timp da-mi un raspuns te rog.

#41
sorin83

sorin83

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,262
  • Înscris: 19.08.2007
Salut.

E adevărat ca nu se aude foarte tare si ca pe 2g e mai rau decat pe 3g. Cu toate astea eu l-am folosit si pe strada de câteva ori si am reusit sa aud ce-mi zicea interlocutorul.

In principiu se poate modifica volumul din mtk engenering dar eu n-am incercat pentru ca-l foloseam ca telefon secundar pentru navigarea pe internet si streaming de muzica pe spam.spam. L-am folosit pentru convorbiri doar 2 săptămâni.

Nici volumul si claritatea prin jack-ul de casti nu sunt prea bune dar eu am rezolvat prin instalarea unui egalizator cu booster de sunet.

#42
alinut888ro

alinut888ro

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 13.03.2015
Ok,am inteles...cred ca o sa ma orientez spre alte marci,mersi mult.
JIAYU G4S

View Postsorin83, on 21 martie 2015 - 19:45, said:

Salut.

E adevărat ca nu se aude foarte tare si ca pe 2g e mai rau decat pe 3g. Cu toate astea eu l-am folosit si pe strada de câteva ori si am reusit sa aud ce-mi zicea interlocutorul.

In principiu se poate modifica volumul din mtk engenering dar eu n-am incercat pentru ca-l foloseam ca telefon secundar pentru navigarea pe internet si streaming de muzica pe spam.spam. L-am folosit pentru convorbiri doar 2 săptămâni.

Nici volumul si claritatea prin jack-ul de casti nu sunt prea bune dar eu am rezolvat prin instalarea unui egalizator cu booster de sunet.


#43
SUPERMEGARAPTOR

SUPERMEGARAPTOR

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 865
  • Înscris: 31.03.2011

View Postsorin83, on 10 martie 2015 - 23:42, said:

Pe 16 iese din preorder plus inca vreo 3 săptămâni.
Imagineaza-ti ca eu l-am văzut de dimineata prima data si m-am hotărât brusc ca trebuie sa-l am... ��
Inca nu m-am hotărât la culoare dar cred ca merg pe dark blue.
Pana maine-poimâine mai studiez ofertele. Pana acum îl scot la 172 euro pe gearbest sau igogo (cupoane si puncte de fidelitate).

Am cumparat si eu un leagoo lead si nu prea am inteles bine spaniola dar la transport am bifat ceva cu terrian ca la celelate mai cerea 40 de euro.Dar oare vine in 60 de zile ca ,cam asa scria pe acolo.

View Postrazvan19771985, on 10 martie 2015 - 13:15, said:

ma intereseaza pe mine

Razvane mai ai leagoo lead 7 care l-ai cumparat de la sorin???Cum s-a comportat pana acum???Am luat si eu unu si astept sa vina.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate