Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...
 BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim
 Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Va rog recomandati echipa serioa...

Termostat frigider - verificare
 Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?

Acoperire gol extrior intre termo...
 

Ford Mustang 2015 în România: de la 35.000 de euro pentru 2.3 Ecoboost de 314 CP

- - - - -
  • Please log in to reply
57 replies to this topic

#55
marr

marr

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,192
  • Înscris: 13.07.2005

 valitudor, on 25 ianuarie 2015 - 11:14, said:

Pai si crezi ca revizia va fi complicata?....

In principiu nu !
Si in special in cazul motorizarii EcoBoost n-ar trebui sa fie o problema. ... dar depinde de politica importatorului.
Nu ar fi mare inginerie sa scoleasca personalul din service-urile din tara pentru interventii curente la Mustang. Oricum, toti imporatorii fac periodic scolarizare cu personalul de service din tara.
Doar sa nu fie o politica de "protectie" pentru reprezentantele cu rang "Ford Store" care au investit niste (multi) bani pentru atingerea acestui rang, bani ce trebuie recuperati intr-un fel.
Dar abia asta ar fi o politica paguboasa, indepartand clientii din afara Bucurestiului.

Sunt tare curios care va fi in final politica Ford cu acest model.
Repet - mie masina-mi place !
Si la pretul asta, cu o politica de vanzari si servicii in garantie/post garantie desteapta ar putea fi un model de succes dpdv al vanzarilor.

Astept cu interes lansarea oficiala a modelului si primele impresii de "la noi".

#56
connectorxp

connectorxp

    Avid mountaineer.

  • Grup: Moderators
  • Posts: 14,898
  • Înscris: 14.11.2004
Motorul de 2.3 de pe Mustang este diferit de 2.3-ul ce il avea Mazda de cand era in "epoca Ford"? Cel putin cel de la Mazda cu toata ca era rafinat si avea putere destula, fiabilitatea era destul de precare mai ales pe partea de sistem de injectie.

#57
Rageless

Rageless

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 08.05.2016
Nu cred ca s-a mai adus asta in discutie pe undeva asa ca incep eu.

Au fost publicate imagini cu (posibil) noul Mustang GT 2018. Voi ce parere aveti despre noul design ?
O sa las cateva poze si clipul de pe youtube mai jos, modelul din imagini este dotat cu Perfomance Package aparent. ( sorry de urls dar nu stiu sa pun thumbnails )

Poza 1
Poza 2
Poza 3
Poza 4
Poza 5
Poza 6 - before & after 1
Poza 7 - before & after 2
Poza 8 - comparare cu chevy camaro
Poza 9 - before (EU model) & after 3
Video youtube

Edited by Rageless, 17 January 2017 - 01:38.


#58
ericmario

ericmario

    Fenomembru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 39,921
  • Înscris: 14.12.2007
Da, diferentele sunt uriase.
Noroc c-am avut lupa la mine sa le observ...

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate