Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?
 Acoperire gol extrior intre termo...

Intreprindere individuala fara ac...

Marci Biciclete - recomandari

Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...
 Recomandare bicicleta copil 5 ani.

Recomandare kit automat acces usa

[email][nvidia] Your GeForce NOW ...

Site nesigur
 Baghetele ornamentale intre foile...

O recomandare pentru o camera ful...

Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?
 

Joc online cu mafie capiimafiei.com

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
bogdy2015

bogdy2015

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 21.12.2014
Scuzati daca nu am pus unde trebuie topicul in sectiunea corespunzatoare, am si eu nevoie de ajutor as dori sa stiu cam ce trebuie sa mai adaug pe acest joc : http://www.capiimafi...mafiei.com/   astept parerile dumneavoastra.

#2
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,846
  • Înscris: 25.01.2007
pe dragnea, hrebenciuc...

#3
GlontzZz

GlontzZz

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,288
  • Înscris: 08.02.2014
Jocul propriu-zis. Nu de alta, dar la mine apare o pagina alba si atat. Posted Image

#4
Digix

Digix

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,791
  • Înscris: 03.02.2007
Și la mine.

#5
shelder

shelder

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,415
  • Înscris: 28.10.2012
pagina alba

#6
aplicatiismartphone

aplicatiismartphone

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 270
  • Înscris: 05.09.2014
asa cred ca ar trebui sa apara: http://www.capiimafiei.com

#7
GlontzZz

GlontzZz

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,288
  • Înscris: 08.02.2014
Da, acum merge... Am aruncat o privire Posted Image . O sa incerc sa fiu cat mai direct (avand cativa ani buni de experienta in jocuri browser - ca gamer, nu creator). Pur si simplu, banal. La fel ca toate celelalte jocuri cu mafie, aceeasi interfata, acelasi meniu, aceleasi jocuri. Cat timp nu aduci ceva original, n-ai sa vezi jucatori. In plus, jocurile browser incep sa piarda din popularitate in Romania, dupa parerea mea. Cat timp nu vii mereu cu ceva inovativ, ceva care sa nu necesite 23 de ore din 24 ca sa joci, probabil vei mai avea ceva sanse. Sunt sute de jocuri in stil "mafiot" insa, dupa cum poti vedea si tu, niciunul nu este foarte popular deoarece toate se aseamana...
Pe scurt, acelasi tip de joc banal, cu o interfata comuna si optiuni putine... Posted Image  Mult succes cu el Posted Image .

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate