Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

Clash of Clans (clan cu membri peste 25 de ani)

- - - - -
  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#1
Engineer_xxl

Engineer_xxl

    Fara glie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,306
  • Înscris: 14.04.2010
Sunt pe jocul asta de ceva vreme si am fost prin ceva clanuri in timpul asta, foarte multi copii in clanurile romanesti (unii stau cam prost cu matematica din pacate) iar in clanurile internationale cu ceva adulti la bord foarte multi exagerat de "adictive"... ma gandeam daca ne adunam cel putin 10 insi cu o varsta minima de 25 de ani si sa jucam serios... nu caut vorbareti in mod neaparat dar oameni care sa participe la razboaie si cu ceva idei bune.

Daca sunteti interesati dati de stire pe aici si facem clanul...

#2
Super Chief

Super Chief

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,491
  • Înscris: 21.08.2007
Nici cu aia peste 40 ani si romani nu-mi este rusine.

Asa ca fapt divers, romanul ii mai hain ca un extremist cu turban. Numai ca prea prost sa-si puna capat zilelor dintr-un asa zis patriotism.

#3
Guest2010

Guest2010

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 91
  • Înscris: 14.05.2012
Salut. Suntem un clan cu varsta medie peste 25 ani si destul de activi. Clanul se numeste Gods Of War. Daca ai peste lvl 75 poti da join la noi.

#4
Super Chief

Super Chief

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,491
  • Înscris: 21.08.2007
Varsta medie .... O sleahta de putoi la 12-15 ani si trei fraieri cu parul alb, jos.

Daca vrei sa joci, in liniste, cautati aliante straine. Am gasit o mana de australieni jos palaria.

#5
penny123

penny123

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 30.07.2015
Salut, de 10 luni de zile construiesc un clan cum spui tu engineer ! Divinity Clan Tag - #P8PYPRO8
Suntem un clan format din jucatori strategici / cu potential. Suntem putini insa exact din cauza ca romanii habarnau cei aia strategie.
Nu dam gowipe decat acolo unde "makes sense".
De asemenea am format un canal de YouTube - Clash with Penny (este in romana);pentru a invata romanii sa joace la 3 stele :)
https://www.youtube....BWDnUNtxQHw7f1Q

Stiu ca sunt mai plictisitor cand explic, nu am experienta youtuberilor care fac content asa "la caterinca", aici se explica pe bune si daca aveti rabdarea cu siguranta o sa invatati lucruri noi :)

#6
jap_is_q

jap_is_q

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 384
  • Înscris: 11.04.2008
caut si eu un clan de oameni seriosi
am peste 25 ani, sunt la nivel 60, TH lvl; m-am saturat de clanul in care sunt, toti cer donatii dar sunt doar 2 sau 3 care doneaza iar la war de abea daca gasesti 10 oameni care sa atace

#7
penny123

penny123

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 30.07.2015

View Postjap_is_q, on 25 august 2015 - 19:07, said:

caut si eu un clan de oameni seriosi
am peste 25 ani, sunt la nivel 60, TH lvl; m-am saturat de clanul in care sunt, toti cer donatii dar sunt doar 2 sau 3 care doneaza iar la war de abea daca gasesti 10 oameni care sa atace

Cu ce ataci la war jap? Noi avem un ambient placut aici. Dar trebuie sa fii serios in ce priveste warul. Nu acceptam oameni care nu vad jocul "ca un sah" . Da.mi un reply

Cu ce ataci la war jap? Noi avem un ambient placut aici. Dar trebuie sa fii serios in ce priveste warul. Nu acceptam oameni care nu vad jocul "ca un sah" . Da.mi un reply

#8
jap_is_q

jap_is_q

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 384
  • Înscris: 11.04.2008
Pana am facut dragoni, atacam cu giganti+archers+barbari
De cand am facut dragoni, folosesc dragonii in masura in care consider necesar.De obicei atac 4-5 pozitii mai jos, uneori si mai jos, mi se pare mai imortant sa aduc 3 stele clanului decat un castig in resurse ceva mai mare. In general sunt chibzuit, nu ma arunc, incerc sa nu cheltuiesc mai multe resurse decat pot obtine.

#9
Engineer_xxl

Engineer_xxl

    Fara glie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,306
  • Înscris: 14.04.2010
4-5 pozitii mai jos e mult prea mult... dar chestiile astea se discuta... cauta clanul Camelot si scrie engineer in request. Suntem de nivelul 6 si urcam rapid ;)

#10
penny123

penny123

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 30.07.2015
Jap, daca vrei un clan semi-pro unde sa inveti cum se joaca jocul cu adevarat nu gowiperi ca in Camelot, hai aici. Suntem pe international. La war ataci cu cele mai bune trupe si nu tre sa te intereseze cate resurse pierzi, astea se farmeaza. Acum, iti explicam niste chestii aici, dai un trial de niste atacuri cu dragoni sa vedem daca ai potential si pe baza lor decidem daca ramai sau nu. Vrem doar cei mai buni, deaia si suntem asa putin, sunt greu de gasiti :) daca nu crezi ca poti sa faci fata la un clan de war cum suntem noi, nu te obosi sa aplici sau sa raspunzi. Ms si sanatate

#11
Engineer_xxl

Engineer_xxl

    Fara glie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,306
  • Înscris: 14.04.2010

View Postpenny123, on 26 august 2015 - 11:37, said:

Jap, daca vrei un clan semi-pro unde sa inveti cum se joaca jocul cu adevarat nu gowiperi ca in Camelot, hai aici. Suntem pe international. La war ataci cu cele mai bune trupe si nu tre sa te intereseze cate resurse pierzi, astea se farmeaza. Acum, iti explicam niste chestii aici, dai un trial de niste atacuri cu dragoni sa vedem daca ai potential si pe baza lor decidem daca ramai sau nu. Vrem doar cei mai buni, deaia si suntem asa putin, sunt greu de gasiti Posted Image daca nu crezi ca poti sa faci fata la un clan de war cum suntem noi, nu te obosi sa aplici sau sa raspunzi. Ms si sanatate

Tu cred ca ai o mica mare obsesie cu jocul asta... nici nu ai idee de ce si cum se ataca in clanul in care sunt si deja incepi sa latri ba chiar interzici o strategie care in anumite cazuri este necesara... ma rog, e vorba de a juca de placere fara sa stai cu stress ca daca nu faci 3 stele vei fi dat afara. A innebunit lumea Dom'le!

#12
pushtiu89

pushtiu89

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 20.05.2007
Daca va intereseaza un clan lvl 5 foarte activ cu jucători romani cu varsta de peste 25+ intrati in Romanian Elite (leader Philip)...recrutam membrii noi, de preferabil lvl 80+.

#13
gozmyn

gozmyn

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,642
  • Înscris: 17.03.2009
Ca tot am dat, din intamplare, peste un subiect cu clanuri al jocului, las si eu mesaj, poate sunteti interesati. Avem clan cu membri de peste 25 ani si chiar cu mai multa experienta in viata. Clanul se numeste ROMANIAN LORDS (lider ciumego). Jucam de placere si acceptam jucatori seriosi, cu un limbaj decent si cu o dorinta de a progresa.

Spor!
ps: cand aplicati precizati numele meu in mesajul initial pt a fi acceptat mai usor. ( caz in care sunteti micuti )

#14
speedyspeed

speedyspeed

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 304
  • Înscris: 12.02.2008
Din experienta pe care o aveti, care considerati ca este asezarea cea mai buna la war pt th8?

#15
gozmyn

gozmyn

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,642
  • Înscris: 17.03.2009
Nu exista asezare buna daca esti un satuc mai mic. Mereu exista o sansa sa fii facut 3 stele, de unul de nivelul tau sau mai puternic. Un th8 maxim poate face 3 stele pe alt th8 maxim. Conteaza mult strategia folosita.

#16
Tuliman

Tuliman

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,690
  • Înscris: 27.10.2004
Ce clanuri de romani mai "recruteaza"? :)

#17
speedyspeed

speedyspeed

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 304
  • Înscris: 12.02.2008
Incearca Floki, un clan inca mic, dar vechi si cu multa activitate.

#18
atitudini_wordpress_com

atitudini_wordpress_com

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 30.01.2009
Noi recrutram. "Doar noi" :)

Numele clanului: Doar noi
Clan Tag: #PLVOLJLP
War Frequency: Twice a week
Clan Location: Romania
Current Level: Level 6.
Current Wins: 56

Cerințe de vârstă: nu facem nici un fel de discriminare. Dar majoritatea suntem mai așa... mai cu copii pe acasă...

E un clan în care jucăm când și cât dorim, fără stres, amenințări, obligații și cerințe.

Cu 11 luni în urmă abia începeam cu un clănișor lv1 și vreo 6 oameni. Restu e poveste :)

Intra, vezi daca iti place si daca vrei, ramai.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate