Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn
 Infiltratii casa noua

sugestie usa interior

ANAF si plata la selfpay

Imprimanta ciss rezista perioade ...
 Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou
 

Stema noua pentru Steaua Bucuresti-aviz amatorilor!

- - - - -
  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#19
Cousteau

Cousteau

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,553
  • Înscris: 25.04.2007

View PostMihai_3, on 08 ianuarie 2015 - 13:06, said:

Culorile rosu si albastru trebuiau pastrate indiferent care ar fi fost motivul sau pretul. PUNCT !
Chiar, de ce n-au putut sa-si pastreze culorile? Doar cu rosu si albastru mai este si F C Barcelona. Asa, un alt club ce are culorile galben si albastru poate emite pretentii si sa-i sicaneze. Nu cred ca sunt mai putine echipe de fotbal in lume decat numarul de combinatii de cate doua culori ca sa se aloce o combinatie doar unei echipe (vezi cazul Steaua veche si Barca).
A fost o mandrie a behaitorului sa nu ia culorile rosu si albastru daca nu i se lasa emblema sau denumirea veche de catre armata?

#20
Spaghete

Spaghete

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,287
  • Înscris: 22.05.2007
Atat blazonul, cat si echipa se duc p****, idiotul ala vinde tot, dar nu investeste nimic, iar prostii se duc la meciuri si cumpara bilet.

#21
RUN_SLOWLY

RUN_SLOWLY

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,136
  • Înscris: 29.11.2014

View PostSpaghete, on 08 ianuarie 2015 - 17:38, said:

Atat blazonul, cat si echipa se duc p****, idiotul ala vinde tot, dar nu investeste nimic, iar prostii se duc la meciuri si cumpara bilet.
Pai idiotul ala a investit dintr-un an cați ceilalți la un loc in 10. Sa fim serioși.

#22
xtremdriving

xtremdriving

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,327
  • Înscris: 18.06.2006

View Posttzaq93, on 08 ianuarie 2015 - 13:06, said:

Sa ma caca pe steaua voastra. Oamenii care lucreaza ca medici, profesori, politisti, traiesc toata viata in saracie iar fotbalistii primesc milioane de euro ca sa dea cu piciorul intr-o minge. Pentru mine si un gunoier este mai util societatii decat un fotbalist.
dap. si la 30 si ceva de ani s-a terminat cariera. Uneori cu accidentari grave. cu sechele de la alergat in ploaie, zapada, 2 antrenamente pe zi, femei cam ioc...etc

View Postcephalophodes, on 08 ianuarie 2015 - 15:19, said:

ba da' chiar niciunul nu v-ati chinuit?

hai ca eu m-am chinuit putin.....dar nu a iesit ceva spectaculos...oricum cred ca e mai frumusica decat ce au vrut ei sa faca..

si varianta mai patriotica...
mai chinuieste-te la culori ca doar nu e papagal


Hai ca o sa fac si eu una. Uratenie ca aia din primul post nu am mai vazut. Si copii in clasa a 1 a deseneaza mai frumos

Edited by xtremdriving, 08 January 2015 - 22:03.


#23
xtremdriving

xtremdriving

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,327
  • Înscris: 18.06.2006
Attached File  Untitled-1.jpg   57.38K   1 downloads

Mi-a luat 20-30 minute. nu e grozava. dar cred ca steaua e o idee / forma buna. Daca vrea cineva sa continue ii pot da fisierul illustrator

I-am bagat eu un background de aur, dar poate fi schimbat cu o culoara uni

Edited by xtremdriving, 08 January 2015 - 23:15.


#24
cimbru

cimbru

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 86
  • Înscris: 03.09.2014

View Postcephalophodes, on 08 ianuarie 2015 - 15:19, said:

ba da' chiar niciunul nu v-ati chinuit?

hai ca eu m-am chinuit putin.....dar nu a iesit ceva spectaculos...oricum cred ca e mai frumusica decat ce au vrut ei sa faca..

si varianta mai patriotica...
Pe a doua stema pune fonul negru de la prima dar sa fie rosu (va iesi tricolor) si ai stema perfecta!

#25
cephalophodes

cephalophodes

    .★☆ ★☆ ★☆ ★☆.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,493
  • Înscris: 22.09.2011

View Postcephalophodes, on 08 ianuarie 2015 - 15:19, said:

ba da' chiar niciunul nu v-ati chinuit?

hai ca eu m-am chinuit putin.....dar nu a iesit ceva spectaculos...oricum cred ca e mai frumusica decat ce au vrut ei sa faca..

si varianta mai patriotica...


ULTIMA VARIANTA

Attached Files



#26
xtremdriving

xtremdriving

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,327
  • Înscris: 18.06.2006
Attached File  v2.png   608.15K   1 downloads


Trebuie gasit alt font. vrea cineva sa continue?

#27
Handicarpati

Handicarpati

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,573
  • Înscris: 11.06.2010
[ http://zutv.ro/uploads/image/stemasteaua.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate