Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...
 Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...
 

Conectare Canon isux 265 la computer

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
20 replies to this topic

#19
CountDownMe

CountDownMe

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 627
  • Înscris: 26.01.2012

View PostJanMakto, on 01 ianuarie 2015 - 18:37, said:

NU prietene!!! Tu nu intelegi limba roman deloc:
Am zis clar ca NU POT COPIA de pe cardul pus in CANON, fisiere mov pe care NU LE VAD cand deschid continutul cardului in WINDOWS!!!


Cum sa transform fisiere pe care CANONUL NU LE VEDE sale copii in windows la deschiderea cardului din CANON!!
Sa pun iar cardul in Panasonic ca sa le pot copia pe PC, apoi sa le transform si sa le pun iar pe card pentru ca aparatul CANON sa vada ce e pe card?
Cred ca glumesti!!! sau nu intelegi la ce ma refer.

Eu nu prea inteleg ce zice omul asta aici. Este ambiguu in exprimare.

Din ce am inteles, are un card sd cu filmulete facute cu o camera panasonic. El a bagat cardul in camera Canon si vrea sa tansfere filmuletele in PC (din camera canon conectata la pc)? Pai bineinteles ca nu le vede calculatorul. Ori baga cardul intr-un cititor de carduri si isi copiaza continutul panasonic, ori formateaza cardul si papa.

LE: observ ca devine si impertinent cand toti ceilalti incearca sa il ajute.

le2: sfatul meu: bagi cardul in aparatul panasonic - transferi continutul in calculator -scoti apoi cardul si il bagi in canon - poti incepe acum sa faci cate poze/filme vrei. Canon le va citi.

Hmm.. cica este deschis la tehnologie Posted Image

Edited by CountDownMe, 01 January 2015 - 18:53.


#20
dani.user

dani.user

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,236
  • Înscris: 24.02.2007
Cand legi un aparat de PC prin usb, transferi ce-ti ofera aparatul sa transferi. El in cazul asta transfera probabil doar ce crede ca e facut de el, sau, pur si simplu, ce gaseste in folderul propriu.

Daca vrei sa accesezi alta informatie, aflata de mai demult pe acel card, n-ai decat sa-l introduci in card reader.

#21
JanMakto

JanMakto

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 300
  • Înscris: 14.05.2010
Mulțumesc celor care m-ati ajutat cu sfaturi in mod civilizat. Cat despre ceilalti care vor sa se bage in seamă desi habar n-au de ce se discuta, nu le inteleg insistența de a da sfaturi gresite, dar asta e. Daca atât ii duce capul.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate