Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...
 Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over
 

Problema fisier CSS

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1
bigbang2008

bigbang2008

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 80
  • Înscris: 02.03.2008
Salut!
   Am si eu nevoie urgent de putin ajutor. Am sters din greseala codul CSS dintr-un fisier Notepad++ si apoi am salvat fisierul respectiv. Exista vreo modalitate de a reveni la codul pe care l-am pierdut?
Multumesc in avans.

Edited by bigbang2008, 20 December 2014 - 13:33.


#2
OriginalCopy

OriginalCopy

    I'm harmful, fear me please! :))

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,268
  • Înscris: 10.08.2006
  • Iti versionezi codul, asa cum face orice om sanatos la cap al acestui mileniu?
  • Folosesti un editor care tine minte istoria editarilor, eventual tot graful, cum e gvim?

Edited by OriginalCopy, 20 December 2014 - 13:39.


#3
floyd69

floyd69

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 388
  • Înscris: 15.12.2010
Daca nu gasesti o versiune mai veche pe serverul celor care iti fac hosting (ai nevoie de acces in cpanel), cred ca sansele tale de recuperare sunt cvasi-nule.

#4
bigbang2008

bigbang2008

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 80
  • Înscris: 02.03.2008

View PostOriginalCopy, on 20 decembrie 2014 - 13:34, said:

  • Iti versionezi codul, asa cum face orice om sanatos la cap al acestui mileniu?

  • Folosesti un editor care tine minte istoria editarilor, eventual tot graful, cum e gvim?

Eu caut o solutie...intrebare am pus si eu...nu cred ca erau necesare inca doua. Stiu despre sistemele de versionare. S-a intamplat de aceasta data ca oricarui 'om al acestui mileniu' ..si din oricare alt mileniu sa uit sa fac backup.

View Postfloyd69, on 20 decembrie 2014 - 13:43, said:

Daca nu gasesti o versiune mai veche pe serverul celor care iti fac hosting (ai nevoie de acces in cpanel), cred ca sansele tale de recuperare sunt cvasi-nule.

Nu am nimic online. Lucrez pe localhost. Deci trebuie sa recuperez de pe PC-ul propriu.

#5
OriginalCopy

OriginalCopy

    I'm harmful, fear me please! :))

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,268
  • Înscris: 10.08.2006
3. Folosesti un clipboard avansat precum parcellite pe linux, care tine minte istoria clipboardului, si ai dat cut cand ai sters continutul?

Acestea sunt top 3 metode din workflow-ul meu care imi permit sa recuperez informatii. Fara nimic in aceasta directie, nu vad in ce masura tine problema ta de programare.

Spune-mi tu, tine de programare, sau de banala utilizare a unui calculator? Inainte de a trece la programarea unui calculator, nu trebuie sa stii sa-l folosesti?

Du-te frumusel si posteaza pe aria specifica sistemului tau de operare, caci formatul CSS are fix pix de-a face cu problema ta - putea sa fie la fel de bine un film .avi cu prosti.

Edited by OriginalCopy, 20 December 2014 - 13:53.


#6
dani.user

dani.user

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,236
  • Înscris: 24.02.2007
Cauta in cache'ul browser-ului cu care ai testat site-ul.
Alta solutie nu cred ca ai.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate