Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

VODAFONE Helper

* * * - - 4 votes
  • This topic is locked This topic is locked
4887 replies to this topic

#37
pukurealid

pukurealid

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 415
  • Înscris: 31.12.2011
Vodafone helper se mai acorda bonusul de 500 mb din my Vodafone? Merci

#38
Vodafone

Vodafone

    Official Vodafone Support

  • Grup: Helper
  • Posts: 4,467
  • Înscris: 06.07.2010
Bonusul a fost valabil pana la 15 ianuarie. In momentul de fata poti suplimenta traficul din optiunea ta cu unul dintre extraoptiunile de aici.

#39
NHT

NHT

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 235
  • Înscris: 08.08.2006
salut. E posibil ca sa nu pot face upgrade la abonament (pentru altul cu o valoare superioara) cat sunt sub contract? Asa-mi zice consultantul PJ dar nu sunt convins ca-i adevarat...

#40
jericho

jericho

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,046
  • Înscris: 02.09.2005
eu stiam ca se poate.... dar perioada contractuala o lua de la 0...

#41
NHT

NHT

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 235
  • Înscris: 08.08.2006
da, normal c-o ia de la 0. totusi vreau o confirmare pentru ca nu sunt f convins ca baietii aia din CS stiu ce vorbesc. am mai schimbat un alt abo acum 2 luni si tot cu un junior mi-am batut capul...

#42
Vodafone

Vodafone

    Official Vodafone Support

  • Grup: Helper
  • Posts: 4,467
  • Înscris: 06.07.2010

View PostNHT, on 28 ianuarie 2015 - 16:10, said:

da, normal c-o ia de la 0. totusi vreau o confirmare pentru ca nu sunt f convins ca baietii aia din CS stiu ce vorbesc. am mai schimbat un alt abo acum 2 luni si tot cu un junior mi-am batut capul...

Buna,

Trimite-mi numarul prin mesaj privat.

Multumesc

#43
NHT

NHT

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 235
  • Înscris: 08.08.2006
multumesc pentru raspuns. you've got mail.

#44
ryxton260

ryxton260

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 29.01.2015
Mia fost refuzata trecerea de la cartela la abonament pentru ca nu am avut buletinu si am avut doar cartea de alegator. A inceput sa ma supere vodafone. Daca helperul nu ma rezolva ma voi porta la concurenta. Sunt foarte suparat pe vodafone, astept raspunsu de la helper ca iam lasat mesaj privat

#45
ryxton260

ryxton260

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 29.01.2015
Helperul vodafone pe nume Alexandra e cel mai nesimtit angajat vodafone. Iam spus problema si in loc sa ma ajute mia blocat trimiterea de mesaje catre vodafone helper. Portativa oameni buni ca vodafone are niste angajati nesimtiti care nusi da interesu in rezolvarea problemelor clientilor

#46
jericho

jericho

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,046
  • Înscris: 02.09.2005
cartea de alegator nu e document de identitate.... porteaza-te tu, sa vedem daca reusesti sa o faci cu cartea de alegator.

#47
rex

rex

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,619
  • Înscris: 16.06.2004

View Postryxton260, on 29 ianuarie 2015 - 18:18, said:

Mia fost refuzata trecerea de la cartela la abonament pentru ca nu am avut buletinu si am avut doar cartea de alegator. A inceput sa ma supere vodafone. Daca helperul nu ma rezolva ma voi porta la concurenta. Sunt foarte suparat pe vodafone, astept raspunsu de la helper ca iam lasat mesaj privat
mi se pare normal ce ti-a facut, ala nu e document de identitate.

#48
ryxton260

ryxton260

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 29.01.2015
Tocmai am fost la telekom si am facut cerere de portare cu cartea de alegator. Deci la ei se poate. Aveam si buletinul la mine dar nu lam prezentat. Nici macar nu au zis nimic. Imediat ce leam zis au scanat cartea de alegator miau completat cererea uramnd ca marti sa se realizeze portarea

#49
pupama

pupama

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,557
  • Înscris: 15.05.2010

View Postryxton260, on 30 ianuarie 2015 - 12:20, said:

Tocmai am fost la telekom si am facut cerere de portare cu cartea de alegator. Deci la ei se poate. Aveam si buletinul la mine dar nu lam prezentat. Nici macar nu au zis nimic. Imediat ce leam zis au scanat cartea de alegator miau completat cererea uramnd ca marti sa se realizeze portarea

nu-si*, l-am*, le-am*, mi-au*....caci din aceasta cauza nu ai buletin

Edited by pupama, 30 January 2015 - 12:40.


#50
NHT

NHT

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 235
  • Înscris: 08.08.2006
Multumesc pentru ajutor Helper. Problema s-a rezolvat. Totusi imi permit sa va dau un sfat: semnatura electronica e echivalenta cu cea clasica (la PJ). Daca insusi inapoiatul stat Roman o recunoaste cred ca poate si VDF.

#51
alexa32

alexa32

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,293
  • Înscris: 12.08.2006

View Postryxton260, on 30 ianuarie 2015 - 12:20, said:

Tocmai am fost la telekom

   Exact ce trebuia. :)
   Telekom ti se potriveste mai bine.

#52
cricri51

cricri51

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 645
  • Înscris: 30.07.2008

View Postryxton260, on 30 ianuarie 2015 - 12:20, said:

Tocmai am fost la telekom si am facut cerere de portare cu cartea de alegator. Deci la ei se poate. Aveam si buletinul la mine dar nu lam prezentat. Nici macar nu au zis nimic. Imediat ce leam zis au scanat cartea de alegator miau completat cererea uramnd ca marti sa se realizeze portarea
Bine ca te-ai portat!
Cine se aseamana, se afina!
Mergi la ei cu gramatica ta cu tot!
Bafta!

Edited by cricri51, 30 January 2015 - 19:21.


#53
biogood

biogood

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,609
  • Înscris: 22.01.2011

View Postryxton260, on 30 ianuarie 2015 - 11:12, said:

Portativa oameni buni ca vodafone are niste angajati nesimtiti care nusi da interesu in rezolvarea problemelor clientilor
Ca tu esti ingrozitor de simtit, ai invatat gramatica, ortografia si ortoepia limbii tale materne la perfectie si scrii corect.
Mars si pun'te cu burta pe carte, bã, ca scrisul tau e aproape un viol vizual si gramatical, ortoepic si ortografic.

View Postryxton260, on 30 ianuarie 2015 - 12:20, said:

Tocmai am fost la telekom si am facut cerere de portare cu cartea de alegator. Deci la ei se poate.
Teoretic nu se poate la nimeni. Din doua una, ori agentul a fost ingrozitor de retardat si nu si-a dat seama ca are in mana o carte de ale( r )gator, nu de identitate, ori targetul la Telekom nu s-a mai facut de prin toamna, de pe cand incercau sa aprinda magenta, si atunci orice e bun numai sa mai prinda un abonat sau un utilizator de prepay, acolo.

#54
madalinmdl1

madalinmdl1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,550
  • Înscris: 11.07.2014
Eu il cred ca poate porta număr si cu cartea de alegător, pentru ca un vecin bătrân a sunat la relații clienți vodafone a dat datele de buletin si in câteva zile ia adus curierul abonament cu telefon. Si el nici macar nu a trimis vreo copie de buletin. El nu știe sa utilizeze un PC si așa ca a făcut contract telefonic fara buletin

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate