Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Caut pe cineva sa imi faca un website

- - - - -
  • Please log in to reply
51 replies to this topic

#37
aolex

aolex

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,829
  • Înscris: 06.12.2004

 gcm, on Jan 7 2006, 18:57, said:

@aolex...nu cred ca esti pe terenul de fotbal...(ca si limbaj)

n-am chef de cearta cu (inca) un softpedist dar mai lasa-ma o data cu limba si literatura romana. am plecat de cativa ani din tara si pur si simplu nu ma mai intereseaza limba romana DELOC! am destul stres incercand sa perfectionez olandeza! e bine? <_<

#38
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015
again, era de preferat să ai manualul php/mysql... tot respectul pt oriceon, dar așa cum a zis și aolex, este penru începători, să priceapă bazele php... nu îmi aduc aminte să-mi fi spus oriceon că a bagag în tutorial cum să faci un ditamai site-ul, ci doar scripturi simple... :w00t:

și chiar așa, ia povestește-ne conceptul ste-ului... :naughty:

#39
again

again

    WEB DUDE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,068
  • Înscris: 21.10.2005
avand internet all time folosesc manualul de pe net si raspunsurile la alte probleme tot pe net le gasesc

#40
sebulbus

sebulbus

    cereal killer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,729
  • Înscris: 03.12.2005
prezinta sumar conceptul de paginare, si o idee de realizare, indiferent de limbaj. rapid, fara net.

#41
again

again

    WEB DUDE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,068
  • Înscris: 21.10.2005
tableless, banner, meniu orizontal, 2 coloane(una catagoriile de produse de 1/3 si inca 1 prezentarea produsului si adaugarea de comentarii 2/3), footer
daca are pagini ca "despre noi" , "servicii" vor putea fi editate din admin panel de unde va putea sterge/modifica comentarii in functie de produsul ales

#42
stoflorin

stoflorin

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 12.12.2005
Multumesc ptr oferte. Momentan am primt cateva raspunsuri si am ales una. Sper ca de data asta persoana care se va ocupa va arata seriozitate. Ah, Aolex, si eu sunt plecat din tara insa nu vorbesc despre Romania ca si cum ar fi ultimul loc de pe pamant. Unii sunt mandrii ca sunt romani.

#43
aolex

aolex

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,829
  • Înscris: 06.12.2004
am zis eu ceva din romania? si nu, romania nu e chiar ultimul loc de pe pamant... dar face eforturi :)!

#44
sebulbus

sebulbus

    cereal killer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,729
  • Înscris: 03.12.2005

 again, on Jan 7 2006, 19:19, said:

tableless, banner, meniu orizontal, 2 coloane(una catagoriile de produse de 1/3 si inca 1 prezentarea produsului si adaugarea de comentarii 2/3), footer
daca are pagini ca "despre noi" , "servicii" vor putea fi editate din admin panel de unde va putea sterge/modifica comentarii in functie de produsul ales

brassica oleacea.. (varza).

am zis ca test general de algoritmica, sa prezinti un algoritm de paginare, nu ce layout ai tu de gand sa faci.

daca erai fix un pic numa destept te uitai la programming c-a expus cineva acolo o idee.


no die

#45
add

add

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,136
  • Înscris: 09.09.2003

 stoflorin, on Jan 8 2006, 00:58, said:

Multumesc ptr oferte. Momentan am primt cateva raspunsuri si am ales una. Sper ca de data asta persoana care se va ocupa va arata seriozitate. Ah, Aolex, si eu sunt plecat din tara insa nu vorbesc despre Romania ca si cum ar fi ultimul loc de pe pamant. Unii sunt mandrii ca sunt romani.

sa ne arati si noua rezultatul cand e gata si sa ne spui ce e in spate si cat te-a costat, daca vrei...

#46
Nigel

Nigel

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,197
  • Înscris: 24.08.2005
Că tot veni vorba de cursuri de PHP, poate vreți să-mi spuneți dacă e ceva de cursu ăsta,
[attachment=79594:attachment] (e în română)

Eu nu știu PHP, dar poate mă apuc o dată de el.
Mulțumesc.

#47
gcm

gcm

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,255
  • Înscris: 12.11.2005

 Nigel, on Jan 9 2006, 20:38, said:

Că tot veni vorba de cursuri de PHP, poate vreți să-mi spuneți dacă e ceva de cursu ăsta,
attachment (e în română)

Eu nu știu PHP, dar poate mă apuc o dată de el.
Mulțumesc.
si eu vreau sa stiu daca e bun ...

#48
skid

skid

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 190
  • Înscris: 26.08.2005
doamne ce oameni, te-a intrebat cineva ceva pe tine? daca vroiai sa-l ajuti cu ceva bine, daca nu nu. nu cred ca pe cineva de pe forumul asta il intereseaza postul tau deasemenea.
jesus! doar nu suntem pe mirc...

#49
Nigel

Nigel

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,197
  • Înscris: 24.08.2005
Sorry, voiam să aduc un curs de care poate nu știe multă lume, poate era folositor cuiva, dar... ai dreptate, s-a depășit cadrul discuției.

Stoflorin făcuse o comandă, apoi se iscase o gîlceavă între cîțiva forumniști, și la urmă mai vin și eu cu prostiile mele. Nu știu cu ce s-a ales stoflorin din toate astea.  :down:

#50
stoflorin

stoflorin

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 12.12.2005
:) SIncer, mi-a placut galceava iscata de cativa. Din pacate nu m-am ales cu prea multe informatii. O sa incerc sa scriu siteul odata ce este gata ptr a avea niste critici adevarate.

#51
Petrache_Lupu

Petrache_Lupu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,314
  • Înscris: 31.10.2005
Si eu caut pe cineva care sa-mi puna pe picioare un site. Acum, cand am vazut ce se petrece pe aici, o sa caut in alta parte.

Edited by Petrache_Lupu, 16 January 2006 - 21:45.


#52
aolex

aolex

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,829
  • Înscris: 06.12.2004
nu ai vazut bine, lupule... mai cerceteaza si revin-o :)!

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate