Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rename SQL column

Achiziționare tuner TV !

Din ce este facuta terasa asta?

Cum accesez site-ul CNAS ?
 Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...
 Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 

Caut pe cineva sa imi faca un website

- - - - -
  • Please log in to reply
51 replies to this topic

#1
stoflorin

stoflorin

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 12.12.2005
Salut,
Caut pe cineva sa faca un website. Dificultatea websiteului este medie. Nu cer chestii foarte grele legate de grafica. De fapt mai mult din jumate din munca ptr banner, care este "marea provocare" este facuta de mine. Mai de parte nu ma pricep. Vreau sa realizez un website care sa permita introducerea de opinii personale privind diverse produse. Avand in vedere experienta mea redusa consider ca cel mai bine este sa am un fel de control panel unde sa pot sterge, modifica, introduce lucruri pe pagina fara probleme. Nu va fi un forum. Se alege produsul, si se scrie comentariul. Astept ofertele voastre si datele de contact. Va multumesc.

#2
cornelyu

cornelyu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 605
  • Înscris: 22.07.2005
pot sa-ti fac un site dinamic in flash, la care nu trebuie decat sa deschizi un fisier txt cu notepadu si sa scrii ce vrei tu.un exemplu, dar cu alta tematica, gasesti aici www.3ds.ro/template1.daca te intereseaza cauta-ma

#3
aolex

aolex

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,829
  • Înscris: 06.12.2004
ce buget ai? :)

#4
sandossu

sandossu

    Alex Dumitru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,155
  • Înscris: 01.07.2005

 cornelyu, on Jan 4 2006, 21:15, said:

pot sa-ti fac un site dinamic in flash, la care nu trebuie decat sa deschizi un fisier txt cu notepadu si sa scrii ce vrei tu.un exemplu, dar cu alta tematica, gasesti aici www.3ds.ro/template1.daca te intereseaza cauta-ma

dinamic in flash ? adica lucrezi cu baze de date ?

#5
Takeshy

Takeshy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,705
  • Înscris: 04.03.2005

Quote

Se alege produsul, si se scrie comentariul.
Nu inteleg vrei un magazin virtual? Sau doar posibilitatea ca vizitatorii sa comenteze niste poze pe care le pui tu pe site?

Nu vad rostul flashului

#6
stoflorin

stoflorin

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 12.12.2005
Siteul nu este un magazin virtual. Nu se vinde nimic. Doar va fi facut ptr utilizator sa poata citi pareri si sa introduca parerile proprii. Asadar, necesita un motor de cautare ptr diverse puncte de interes. In privinta bugetului nu consider ca este oportun sa spun cati bani am. Ideea e ca voi plati in functie de ce se cere si consider ca nu cer chestii diferite.

Pai nu cred ca este vorba de cati bani am. Ideea e ca nu vreau sa cheltui mai mult decat este necesar. Putem discuta si dupa ce iti spun mai multe detalii si informatii putem cadea de acord la un pret. Imi poti scire pe [email protected] si mai departe putem comunica prin messenger sau telefon.

Am intrat pe linkul trimis de tine si sincer nu caut asa ceva. Insa am incredere ca poti face ceva in html care sa arate dragut. Din pacate nu mizez prea mult pe design ci mai mult pe functiile oferite prin programare, adica primeaza programarea.  Ma poti contacta pe [email protected] sa discutam mai multe detalii. Multumesc

Nu este un magazin virtual. Ci doar un site in care utilizatorii vor pune comentariile lor despre niste servicii. Daca doresti sa discutam mai in detaliu te rog sa imi trimiti un mesaj pe [email protected]

#7
Astor

Astor

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,044
  • Înscris: 17.01.2003
Sunt aproape sigur ca ideea nu e originala, cel mai simplu ar fi sa ceri "Vreau un site ca www.xxxxx.com. Cat ma costa?". Afli si un pret destul de exact, stiu si ofertantii daca pot face asa ceva.

Din ce spui tu pana acum poate costa de la .. 100 Euro pana la cateva mii de euro daca e de calibrul www.epinions.com .

#8
stoflorin

stoflorin

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 12.12.2005
Probabil ai dreptate in ceea ce priveste originalitatea ideii. Insa sincer nu am gasit ceva care sa se asemene. Un site precum opinions este foarte complex comparativ cu ce am eu. Siteul va servi piata turistica. Daca carezi ca te intereseaza ma poti contacta la florin_yahoo.com sau pe msn la [email protected].

#9
Astor

Astor

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,044
  • Înscris: 17.01.2003
Sorry, de ceva vreme nu mai ofer astfel de servicii in țară, dar cu siguranta vei gasi pe forum doritori.

PS: daca sare un kleampa/again pe tine, just say no.  :D

#10
Nigel

Nigel

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,197
  • Înscris: 24.08.2005

 Astor, on Jan 6 2006, 08:08, said:

Sorry, de ceva vreme nu mai ofer astfel de servicii in țară, dar cu siguranta vei gasi pe forum doritori.

PS: daca sare un kleampa/again pe tine, just say no.  :D

Da ce-i cu kleampa? Nu e de încredere? :)

#11
again

again

    WEB DUDE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,068
  • Înscris: 21.10.2005
ba da,dar cei cu firme de webdesign de pe forum ii sar in cap ca ia 100$/site

understand? concurenta

#12
add

add

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,136
  • Înscris: 09.09.2003
500 E si-l fac eu. Php mysql  html cu backend, la "cheie"

#13
again

again

    WEB DUDE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,068
  • Înscris: 21.10.2005
200E - termen 14 zile - pm sau [email protected]

#14
zuppy

zuppy

    elbonian

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,247
  • Înscris: 12.10.2002
kleampa, nu am mai ras de mult

cat zici ? 200 € ?  :roflmaofast:

#15
add

add

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,136
  • Înscris: 09.09.2003

 again, on Jan 6 2006, 13:19, said:

200E - termen 14 zile - pm sau [email protected]

nu stiai cat sa zici, dar daca am zis io 5 :lol:

#16
again

again

    WEB DUDE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,068
  • Înscris: 21.10.2005
ce e de ras?

#17
add

add

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,136
  • Înscris: 09.09.2003
lasa asa, fa-il tu de 200 si dupa 1 luna o sa vina la mine sa i-l fac :)

#18
again

again

    WEB DUDE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,068
  • Înscris: 21.10.2005
nu subestima adversarul

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate