Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare
 

Rugaminte pt USERI

* * * * * 5 votes
  • Please log in to reply
68 replies to this topic

#1
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001
NU mai fiti RAI.. incercati sa fiti mai TOLERANTI !!!!

Daca unul e mai prost decat tine EXPLICA-I ce nu intelege FRUMOS si daca tot nu intelege lasa-l in pace.. NU are rost sa faci un flame INUTIL CU EL .

NU castiga NIMENI nimic MATERIAL de pe urma acestui forum !! (nici noi si nici voi) deci certurile si fazele de genul "Esti prost ...etc" nu-si au rostul.

FITI TOLERANTI !!!! ACESTA ESTE CUVANTUL CHEIE !

Toleranti cu altii, cu unii mai prosti sau mai buni poate decat voi, cu voi, cu noi ...etc !

NU are rost sa va purtati urat unii cu altii pt ca nimeni nu castiga nimic. NU are rost sa-i luati pe altii la misto ca sunt "mai noi" pt ca nu II CUNOASTETI si nu stiti cat de buni sunt sau nu.. si chiar daca sunt mai slabi ca voi DE ASTA EXISTA UN FORUM ! Sa-i AJUTAM !

NU mai propuneti useri la BANAT pt ca NU vor fi banati.. nu va mai ganditi la idei de "ridicarea nivelului forumului" pt ca NU este necesar asa ceva ! Este UN FORUM PUBLIC ! Deci oricine are aceleasi drepturi ca si voi....

Moderatorii sunt moderatori IN PRIMUL SI IN PRIMUL rand sa va AJUTE si nu ca sa se certe cu voi ! INCERCATI si voi sa ii respectati pt ca fac TOTUL din PASIUNE !!!! NIMENI nu castiga absolut nimic de pe acest forum ! NICI NOI si cu atat mai putin EI !

VOI formati acesta comunitate asa ca nu va plangeti daca este buna sau rea... este NUMAI si NUMAI "vina" voastra !

Considerati acest forum ca fiind AL VOSTRU ! AM mai zis asta de zeci de ori ! NU VA PLANGETI la "admini" pt ca nu 2-3 oameni pot ridica sau cobora acest forum !

Vi se pare ca nu sunt posturi suficiente !? POSTATI !

Se posteaza poate aberatii ?! CORECTATI-LE !

Nu va mai place acest forum !? NU IL MAI VIZITATI !

In nici unul din cazurile de mai sus noi vom fi afectati mai mult sau mai putin... Este pur si simplu "jucaria voastra" pe care o aveti asa cum o vreti !

SRL-ul nostru daca e sa faca bani  :rolleyes: ii face de pe urma site-ului care aduce peste 20.000 de useri UNICI/zi si IN NICI UN CAZ de pe urma acestui forum ! Forumul este un CADOU al nostru pentru voi ! (ce ne costa BANI si resurse consumate probabil mai multe decat site-ul)

INCERCATI sa-l pretuiti ! Mai mult de atat eu unul consider ca nu am ce sa fac !

V-am pus la dispozitie un loc cu suficienta audienta, unde sa va exprimati LIBER si sa va AJUTATI unii pe ceilalti! Poate ca intr-o zi unii vor aprecia acest lucru si vor intelege ce incerc sa explic de luni de zile....

Bafta !  :oK:

#2
BIGphAntom

BIGphAntom

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,206
  • Înscris: 30.11.2001
corect, era nevoie de asa ceva, sper ca "totul sa se mai calmeze"

#3
morogan

morogan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,476
  • Înscris: 14.04.2002
Monitox ai mare dreptate. Imi cer scuze pentru toate frazele, fazele post-urile in care am fost rau. Recunosc ca ai dreptate si ma simt unul din vizati. Scuze si promit ca nu se va mai repeta!

#4
menetz

menetz

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,715
  • Înscris: 08.04.2002
ma monitox...tu imi iei jucariile mai... :)
Trebuie sa remarc totusi ca postul tau il consider destinati copiilor astora care ma fac "idiot,marlan" si am uitat ce jigniri mi-au mai adresat. Eu nu utilizez asemenea cuvinte cand ma refer la cineva. Exista metode mai subtile de a sufera asa ceva :)

Pe de alta parte... e amuzant cat suflet pun oamenii in orice. Asta inseamna ori ca nu au altceva mai bun de facut, ori ca nu si-au prioritizat cum trebe viata. Vorba lui Speedo "Get a life" :)

PS: si pt ca multi se simt "atinsi" de fraza din profilul meu, o sa o pun ca citat, indicand si autorul :)

#5
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001
Rugamintea este UNIVERSAL VALABILA !

NU are un anumit target :) IDEEA E sa nu transformam un loc ce are un scop onorabil intr-un camp de batalie pentru orgoliile unora...

ORICE "conflict" personal poate fi purtat pe PM, E-MAIL SAU intr-un thread separat la "Coltul suparatilor" ;) DESI cel mai bine ar fi sa lasati naibii conflictele astea artificiale care NU ISI AU ROSTUL.

#6
menetz

menetz

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,715
  • Înscris: 08.04.2002
cum nu au rostul ? ba isi au rostul dpmdv. Eu ma distrez tare bine :) Oricum, ai dreptate. Cui nu-i convine ceva despre mine, nu are decat sa ma bage la "colt", nu sa polueze arii decente cu subiecte si off-topic si off-bun simt :)

#7
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001

Quote

Originally posted by menetz
Eu ma distrez tare bine  

Pai da.. dar noi nu bagam bani aici pentru DISTRACTIA userilor  :P

So.. fa bine si te distreaza pe ariile specializate :D:D:D

Acest forum ARE un scop DIDACTIC !

#8
menetz

menetz

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,715
  • Înscris: 08.04.2002
astept sa aflu si eu scopul terapeutico-didactic al ariei "FUN" :)

#9
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001

Quote

Originally posted by Monitox
So.. fa bine si te distreaza pe ariile specializate :D:D:D

Traducere : FUN, Coltul SUparatilor, Ei au zis-o ... etc !!!

IN GENERAL ce e la ARIA " ALTE DOMENII DE INTERES" !!!!!!!

/smarty/

#10
vio69a

vio69a

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 69,266
  • Înscris: 28.05.2013

View PostMonitoxus, on 18 ianuarie 2003 - 23:39, said:



Cateodata imi pun si eu oglinda in fata....
Dar cand mi-o pune altcineva, parca arat si mai nasol.....

Mersi pentru revarsarea de caldura sufleteasca si reala grija pentru a nu ne usca la suflet...!!

#11
xmanyacs77

xmanyacs77

    *Roman Patriot*

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,118
  • Înscris: 10.07.2013

View PostMonitoxus, on 19 ianuarie 2003 - 11:23, said:

Pai da.. dar noi nu bagam bani aici pentru DISTRACTIA userilor Posted Image

So.. fa bine si te distreaza pe ariile specializate Posted ImagePosted ImagePosted Image

Acest forum ARE un scop DIDACTIC !

Aceasta idee/ motto de mai sus, ar trebui sa fie afisata pe pagina principala a Forumului Softpedia!Posted Image

Edited by xmanyacs77, 13 September 2016 - 19:18.


#12
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,423
  • Înscris: 16.03.2004

View Postxmanyacs77, on 13 septembrie 2016 - 18:56, said:

Aceasta idee/ motto de mai sus, ar trebui sa fie afisata pe pagina principala a Forumului Softpedia!
Adevărat, unii iau mult prea personal tot ce se întâmplă pe ariile de discuții. Trebuie să scriem cu mai multă relaxare...

Edited by dark, 17 September 2016 - 07:55.


#13
crisstonne

crisstonne

    Ἀταραξία

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,285
  • Înscris: 13.01.2011
Acum am descoperit ,,locul " asta.
Un mesaj vechi, la fel de actual si azi, din pacate.

Mulțumesc pentru mesaj, chiar si pentru mine este bun.

#14
Argent

Argent

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,777
  • Înscris: 01.10.2017
Am avut forum frumos.

#15
dresden

dresden

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 313
  • Înscris: 06.08.2018

View PostArgent, on 10 octombrie 2018 - 21:48, said:

Am avut forum frumos.
Asa este!!

#16
Ploiesteanul2015

Ploiesteanul2015

    Cel mai iubit dintre ploieșteni

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,681
  • Înscris: 13.09.2015

View PostArgent, on 10 octombrie 2018 - 21:48, said:

Am avut forum frumos.
Vom fi iarăşi ce am fost şi mai mult decât atât !

#17
xmanyacs77

xmanyacs77

    *Roman Patriot*

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,118
  • Înscris: 10.07.2013
Bineinteles ca.......este loc de mai bine! Posted Image Posted Image Posted Image

#18
Ploiesteanul2015

Ploiesteanul2015

    Cel mai iubit dintre ploieșteni

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,681
  • Înscris: 13.09.2015

View PostMonitoxus, on 18 ianuarie 2003 - 23:39, said:

NU mai fiti RAI.. incercati sa fiti mai TOLERANTI !!!!

Daca unul e mai prost decat tine EXPLICA-I ce nu intelege FRUMOS si daca tot nu intelege lasa-l in pace.. NU are rost sa faci un flame INUTIL CU EL .

NU castiga NIMENI nimic MATERIAL de pe urma acestui forum !! (nici noi si nici voi) deci certurile si fazele de genul "Esti prost ...etc" nu-si au rostul.

FITI TOLERANTI !!!! ACESTA ESTE CUVANTUL CHEIE !

Toleranti cu altii, cu unii mai prosti sau mai buni poate decat voi, cu voi, cu noi ...etc !

NU are rost sa va purtati urat unii cu altii pt ca nimeni nu castiga nimic. NU are rost sa-i luati pe altii la misto ca sunt "mai noi" pt ca nu II CUNOASTETI si nu stiti cat de buni sunt sau nu.. si chiar daca sunt mai slabi ca voi DE ASTA EXISTA UN FORUM ! Sa-i AJUTAM !

NU mai propuneti useri la BANAT pt ca NU vor fi banati.. nu va mai ganditi la idei de "ridicarea nivelului forumului" pt ca NU este necesar asa ceva ! Este UN FORUM PUBLIC ! Deci oricine are aceleasi drepturi ca si voi....

Moderatorii sunt moderatori IN PRIMUL SI IN PRIMUL rand sa va AJUTE si nu ca sa se certe cu voi ! INCERCATI si voi sa ii respectati pt ca fac TOTUL din PASIUNE !!!! NIMENI nu castiga absolut nimic de pe acest forum ! NICI NOI si cu atat mai putin EI !

VOI formati acesta comunitate asa ca nu va plangeti daca este buna sau rea... este NUMAI si NUMAI "vina" voastra !

Considerati acest forum ca fiind AL VOSTRU ! AM mai zis asta de zeci de ori ! NU VA PLANGETI la "admini" pt ca nu 2-3 oameni pot ridica sau cobora acest forum !

Vi se pare ca nu sunt posturi suficiente !? POSTATI !

Se posteaza poate aberatii ?! CORECTATI-LE !

Nu va mai place acest forum !? NU IL MAI VIZITATI !

In nici unul din cazurile de mai sus noi vom fi afectati mai mult sau mai putin... Este pur si simplu "jucaria voastra" pe care o aveti asa cum o vreti !

SRL-ul nostru daca e sa faca bani  Posted Image ii face de pe urma site-ului care aduce peste 20.000 de useri UNICI/zi si IN NICI UN CAZ de pe urma acestui forum ! Forumul este un CADOU al nostru pentru voi ! (ce ne costa BANI si resurse consumate probabil mai multe decat site-ul)

INCERCATI sa-l pretuiti ! Mai mult de atat eu unul consider ca nu am ce sa fac !

V-am pus la dispozitie un loc cu suficienta audienta, unde sa va exprimati LIBER si sa va AJUTATI unii pe ceilalti! Poate ca intr-o zi unii vor aprecia acest lucru si vor intelege ce incerc sa explic de luni de zile....

Bafta !  Posted Image

După 16 ani la fel de actual :)

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate