Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Achiziționare tuner TV !

Din ce este facuta terasa asta?

Cum accesez site-ul CNAS ?

Algoritm simplu de calculare al u...
 Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne
 Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 

zoomarine in Albufeira

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
ro_anna05

ro_anna05

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 88
  • Înscris: 15.04.2009
Buna,,,de miercuri voi fi in Lisabona si nu stiu ce mai cautam pe google despre Lisabona si am dat peste Zoomarine. M-a fermecat,,,imi doresc sa inot cu delfinii,,,asta este clar. Problema: trebuie sa ajung din lisabona acolo. Am vazut ca au microbuze care te iau din Albufeira. Am gasit chiar si tren din lisabona in Albufeira. Problema este ca acele microbuze te iau din anumite zone, zone care nu stiu cat de departe sunt de gara, sa-mi dau seama cat vom face pe drum. Complicat cu acest obiectiv pe ultima suta de metrii. Plus ca pentru aceasta experienta de inotat cu delfinii trebuie sa rezerv locul online,,,loc care depinde de ora la care o sa ajung in parc,,,deci orice ajutor mi-ar prinde bine,

#2
maria14

maria14

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 203
  • Înscris: 03.01.2013
Uite aici un post complet despre Zoomarine http://www.tomatacus...pentru-delfini/ , e al unui cuplu din Timisoara care a fost in Algarve la sfarsitul lunii august. Ei au avut cazare in Lagos si i-a luat busul de acolo pt transfer in Albufeira. Insa cred ca de la Lisabona e un pic mai complicat de ajuns, fiind si distanta mai mare. Sper ca te ajuta cu ceva...

Edited by maria14, 14 September 2014 - 16:34.


#3
ro_anna05

ro_anna05

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 88
  • Înscris: 15.04.2009

View Postmaria14, on 14 septembrie 2014 - 16:29, said:

Uite aici un post complet despre Zoomarine http://www.tomatacus...pentru-delfini/ , e al unui cuplu din Timisoara care a fost in Algarve la sfarsitul lunii august. Ei au avut cazare in Lagos si i-a luat busul de acolo pt transfer in Albufeira. Insa cred ca de la Lisabona e un pic mai complicat de ajuns, fiind si distanta mai mare. Sper ca te ajuta cu ceva...

multumesc,,,mi-au raspuns si cei de la zoomarine si mi-au dat linkurile cu transportul,,,sa vedem ce o sa iasa

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate