Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024

Scot penele dupa montajul tamplar...

Masina de spalat vase si grasimea
 Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?

Aplicatie invatare limba Germana

Presbiopia - la 43 ani ?
 Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...

Ditra 25
 Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE
 

The Flash (2014 - )

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
445 replies to this topic

#37
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,660
  • Înscris: 13.12.2006
what the fraaaack???



ps: in sfarsit il vad pe cpt lance mai linistit. e prea agitat si nervos cand joaca in "arrow" :)

#38
Rhini

Rhini

    Offline

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,222
  • Înscris: 29.12.2010
da; si eu am observat asta; parca era alt personaj

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/8fmn8-foEFQ?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#39
tiestodj20

tiestodj20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,701
  • Înscris: 04.06.2007
Misto finalul, Wells a cam pus-o de acum incolo, probabil ca nu vor mai face parte din aceeasi echipa.

#40
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,660
  • Înscris: 13.12.2006
buuuuyaaaaa...intr-adevar frumoase finaluri fac in ultima vreme. inca 2 episoade si iara stam pe tusa ceva timp.
deci....acum m-am prins si eu de ce reverse flash e asa ofticat pe barry...al dracu ce poate face o femeie din barbat. e mishto ca si nepotii nepotilor sa fie ofticati ca acu sute de ani unu i-a suflat prietena lu bunicu bunicului :))

ma intreb oare ce vor mai scoate sezonul urmator acum ca toata lumea stie cine e thawne, cine e allen....sau vor fi 2-3 episoade in care flash prinde metahumansi apoi juma de episod in care ni se mai aduce aminte de reverseflash..si tot asa? ca nu cred ca sar ei direct in anul 2024 :)

#41
Rhini

Rhini

    Offline

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,222
  • Înscris: 29.12.2010
eu nu am priceput scena cu barry in coma.....

cine a suflat cui?Posted Image

#42
WShow13

WShow13

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,678
  • Înscris: 21.09.2012
Scena cu Barry în comă și luat de Eobard (Fake Wells) la Star Labs este un flashback. Asta s-a întâmplat după ce Barry Allen a fost lovit de fulgerul ăla.

Barry i-o va sufla pe Iris lui Eddie.

#43
Gh3r0m

Gh3r0m

    Le Potato Master

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,981
  • Înscris: 14.04.2008
Trebuie sa fi luat o calitate tare proasta daca nu faci diferenta dintre amintiri si timpul prezent. Posted Image

Ultimul episod cand "Gideon" a inceput sa zica "Barry, also known as The Flash,  founding member of ...... " asteptam sa zica macar "Justice L....." inainte sa se schimbe subiectul. Posted Image

Edited by Gh3r0m, 04 May 2015 - 13:14.


#44
Rhini

Rhini

    Offline

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,222
  • Înscris: 29.12.2010

View PostWShow13, on 04 mai 2015 - 09:16, said:

Scena cu Barry în comă şi luat de Eobard (Fake Wells) la Star Labs este un flashback. Asta s-a întâmplat după ce Barry Allen a fost lovit de fulgerul ăla.

Barry i-o va sufla pe Iris lui Eddie.
mersi de explicatii;

#45
sorin61

sorin61

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,255
  • Înscris: 05.01.2004
Stupid, stupid, stupid. Cred ca a fost o petrecere a scenaristilor si au scris episodul a doua zi dupa chef, cu capul plin de aburii alcoolului.
Poate imi scapa mie ceva, dar de ce era nevoie de Snart in chestia asta? Si de ce nu ii tineau adormiti tot drumul? Ca nu mai trebuia nici un camion si nici transport special.
Gauri in scenariu de treci cu camionul ala smecher si mai bagi si Star Labs pe langa camion.
Adevarat, in cazul asta de unde mai scoteau actiune multa sa umple episodul? Ca mare lucru nu se intampla, de fapt.
Sper sa isi revina in ultimele episoade din sezon. Poate se trezesc din mahmureala baietii.

Postasem din viteza pe topicul Arrow...

#46
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,660
  • Înscris: 13.12.2006
mult prea siropos pentru gustul meu dar ultimele 10 minute au facut tot farmecul.

oare il vom mai vedea pe reverse flash...avand in vedere ca Edy a fost tras....poate undeva in 3650 unde doar se uita urat la tine si te invie?

se pare ca producatorii filmului n-au putut sa se abtina sa nu arate cateva fragmente din viitorul spin-off :)

ps: totusi...cine e femeia aia de apare si in wormhole si in final cand se da jos din masina si se uita la wormhole?

#47
Dany noob

Dany noob

    Bad Robot

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,600
  • Înscris: 14.06.2007
Cred ca te referi la Hawkgirl.

#48
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,809
  • Înscris: 10.12.2006
La ce minut apare femeia din wormhole?

Am terminat si eu seria si zic ca e reusita pentru ce se vrea a fi.

Edited by Mizu, 21 May 2015 - 09:13.


#49
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,660
  • Înscris: 13.12.2006
bine ca nu ma intrebi la anu de craciun...dracu mai stie :)

#50
Dany noob

Dany noob

    Bad Robot

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,600
  • Înscris: 14.06.2007
Nu la tipa asta te referi ?

Attached File  Hawkgirl.jpg   231.94K   22 downloads

#51
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,809
  • Înscris: 10.12.2006
Nu tin minte faza, in fine, nu mai conteaza. Se facuse introducerea pentru DC's Legends of Tomorrow cu ceva episoade in urma. Va iesi o ciorba din seria aia.

#52
Dany noob

Dany noob

    Bad Robot

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,600
  • Înscris: 14.06.2007
Mie unul mi s-a parut interesant ce a vazut el cand a intrat in speed force.Nu stiu daca ati fost atenti , dar :

Attached File  Barry in prison.jpg   251.7K   24 downloads
1.Barry in inchisoare

Attached File  The Flash Museum.jpg   241.49K   25 downloads
2.Muzeul Flash

Attached File  Caitlyn Killer Frost.jpg   217.53K   23 downloads
3.Killer Frost (Caitlyn)

Probabil vor introduce mai multe universuri paralele din sezonul 2 , deci ne putem astepta sa il vedem pe Dr Wells in continuare.

#53
Rhini

Rhini

    Offline

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,222
  • Înscris: 29.12.2010
da
se anunta vremuri misto

#54
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,660
  • Înscris: 13.12.2006
nu-ti place nu te uita, si daca tot nu-ti place nu mai pierde timp pretios din viata ta comentand pe aici.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate