Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrebari srl nou

Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk
 TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...
 Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)
 Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...
 

steroizii anabolizanti si ejacularea precoce

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
magic-gabi

magic-gabi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,925
  • Înscris: 04.07.2006

View PostMadib, on Aug 17 2006, 13:13, said:

nu compara steroizii cu creatina ca nu au treaba una cu alta.

asta am zis si eu ca ... ca nu au nici o treaba  B)

Edited by magic-gabi, 18 August 2006 - 07:34.


#20
geopsi

geopsi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,368
  • Înscris: 08.09.2006
de la steroizi se poate da in impotenta... oricum peste cativa ani daca te vei lasa vei vedea singur rezultatele.... mai bine te lasi. pana acum am vazut destui unflati care ridicau sute dee kg si in sala dee carate faceau pe ei ca mancau bataie ca hotii de cai! sa nu te duci  cumva la vreo sala de aikido....

#21
nasorum

nasorum

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,422
  • Înscris: 19.11.2005
Eu tot nu inteleg ce tot amesteti tu karate-le cu sala de forta. Nu e primul post in care tot ne bagi pe gat karate-le tau, de parca nu se poate una fara alta. Sau vrei sa fii intrebat ce centura ai sa te poti mandri cu raspunsul "neagra" ?

#22
Madib

Madib

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 127
  • Înscris: 16.10.2003

View Postgeopsi, on Sep 16 2006, 22:37, said:

mai bine te lasi. pana acum am vazut destui unflati care ridicau sute dee kg si in sala dee carate faceau pe ei ca mancau bataie ca hotii de cai! sa nu te duci  cumva la vreo sala de aikido....

mai, pentru tine viata inseamna bataie? a face sala, fitness, culturism, sau ce face fiecare inseamna goana dupa dat pumni in cap? asta e un sport...sportul inseamna sanatate, iar culturismul este un sport nobil.
parerea mea este ca tu esti complexat de cum arati si vii cu prostii de genul asta, decat sa aberezi in halul asta mai bine pune mina pe fiare...sa nu fii nevoit sa mergi cu rulmentzi in buzunare cand bate vantul.

#23
Madib

Madib

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 127
  • Înscris: 16.10.2003

View Postnasorum, on Sep 16 2006, 21:42, said:

Sau vrei sa fii intrebat ce centura ai sa te poti mandri cu raspunsul "neagra" ?

unu cu centura neagra nu debiteaza asa ineptii, cine ajunge acolo deja stie ca artele martiale nu inseamna pumni in cap, fata de cum crede tinarul acesta.

#24
Chops_new

Chops_new

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 25.10.2008

View PostMadib, on 27th September 2006, 13:41, said:

unu cu centura neagra nu debiteaza asa ineptii, cine ajunge acolo deja stie ca artele martiale nu inseamna pumni in cap, fata de cum crede tinarul acesta.

ejacularea precoce nu are legatura cu steroizii. Si eu am fost culturist si am avut probleme de genul asta.

Ejacularea precoce are legatura hiper excitabilitatea glandului de la capatul penisului si atat. Sfatul meu, cu orice chestie gen anestezic (eu am luat de astia http://www.discretfa...culare-precoce/ nu vreau sa le fac reclama pentru ca nu am fost multumit de serviciul clienti plus ca sunt cam scumpi) iti dai pe gland si apoi iti pui prezervativ si n-ai treaba. Iti spun, n-ai treaba pana la juma de ora :)

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate