Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Se pot agata fete straine ?

- - - - -
  • Please log in to reply
54 replies to this topic

#19
n-amname

n-amname

    Brain Power User

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,728
  • Înscris: 10.11.2013
Eu am auzit ca dupa cateva pahare nu mai conteaza care de pe unde e cat timp nu pute a balega si e in stare sa introduca milogu-n traista.

#20
RealThing

RealThing

    paid assassin

  • Grup: Moderators
  • Posts: 28,553
  • Înscris: 06.02.2006

 Friskey, on 03 iunie 2014 - 15:47, said:

Sunt si o gramada de flacai romani care se combina cu occidentale. Da, se agata usor, chiar te si platesc. Stiu de la niste flacai de la mine din sat care o ard prin Italia ca se plimba seara prin parc si dau de gagici care ies special la agatat flacai. Ba mai mult chiar platesc, 50-60 de euro partida. Trebuie numai sa arati cat de cat normal si sa fii dezinhibat, adica sa nu tii cont ca gagica are peste 50 de ani.
Trebuie sa faci de toate: normal, elicopteru la tufis (si cica alea au tufis nu gluma), etc. Deci dezinhibat, baiet modern fara prejudecati.
Daca esti baiat bun unele te iau la ele acasa si te tin pe post de pet boy. Iti dau bani de cheltuiala si te lasa sa le conduci si masina.
Trai pe vatrai!

Asta-i clar "the american dream" varianta milog lenes si limitat de la tara made in Romania.

Edited by RealThing, 03 June 2014 - 16:40.


#21
KHISHCHNIK

KHISHCHNIK

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,680
  • Înscris: 02.05.2014

 lex404, on 03 iunie 2014 - 15:41, said:

Mi-am adus aminte: anul trecut in Doha ( qatar ) am dat peste un roman casatorit cu o Tailandeza Posted Image
Deci, se poate Posted Image
Pe tailandeze cica nu trebuie decat sa te duci intr-un bar/club si sa-i oferi o bere sau un suc si apoi sa o intrebi daca nu vrei sa se marite cu tine si gata, raspunsul va fi INVARIABIL "DA", atat de scazut este nivelul de trai in aceasta tara  (si invers proportional cu HIV-ul).

#22
djl

djl

    Smrt fa¹izmu, sloboda narodu! Îmi cresc amprenta de Carbon

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,502
  • Înscris: 13.06.2004
În legătură cu "întreţinutul": Dacă fetele fac asta, sunt apreciate. Dacă o fac băieţii, e rău. Mie nu îmi place nici un sex care face asta  Posted Image
Eu am o altă curiozitate: sunt străinezele mai educate şi cu mai bun simţ decât româncele?

Edited by djl, 03 June 2014 - 17:10.


#23
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,484
  • Înscris: 19.04.2009
Ahh..era sa uit. Si japonezele sunt in limba dupa straini, nu conteaza provenienta doar sa fie blonzi.
Pe mine m-o cerut una in Shibuya St. acum 2 ani, asa, spontan :lol: Ca i plac gainjin ( strainii ), si daca nu as vrea sa ma insor cu ea. Si era si ma-sa de fata...

#24
zedicus

zedicus

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,234
  • Înscris: 25.12.2013
Eu nu vorbeam de japoneze, tailandeze sau imigrante estice. Ci ma refeream la cele bastinase din tarile occidentale. Franta- frantuzoiacele, Germania- nemtoaicele Se pot cuceri usor.
Eu cred ca mai mult barbatii vestici au prejudecatile astea despre romani decat femeile vestice

#25
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,484
  • Înscris: 19.04.2009
Si femeile vestice se combina cu romani.
Crezi ca un student ERASMUS sta degeaba? :lol:

Nu cred in prejudecatile astea, atata timp cat ambele persoane fac parte din aceasi clasa sociala.

#26
alexandru_1988

alexandru_1988

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 728
  • Înscris: 12.01.2010

 zedicus, on 03 iunie 2014 - 17:27, said:

EGermania- nemtoaicele Se pot cuceri usor.
Eu cred ca mai mult barbatii vestici au prejudecatile astea despre romani decat femeile vestice
Stiu un tip, asistent medical, care arata foarte bine, brunet, inalt dar prost de da in gropi, in fine, si a cunoscut si el o nemtoiaca din Hamburg. S-au placut, s-au casatorit si s-a mutat la ea, in Germania. Baiatul nu stia limba, iar sub pretextul ca invata pentru a se angaja, tragea mata de coada toata ziua pe banii ei. Dupa 1 an, s-a trezit aia la realitate si i-a dat un sut in fund, trimitandu-l inapoi la ma-sa.

#27
Hedonist

Hedonist

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,490
  • Înscris: 10.03.2014

 djl, on 03 iunie 2014 - 17:06, said:

În legătură cu "întreţinutul": Dacă fetele fac asta, sunt apreciate. Dacă o fac băieţii, e rău. Mie nu îmi place nici un sex care face asta  Posted Image
Eu am o altă curiozitate: sunt străinezele mai educate şi cu mai bun simţ decât româncele?
Sunt mai prietenoase, mai lipsite de prejudecati insa nu in sensul vulgarului, ci ca nu sunt mimoze, sunt oameni normali intr-o tara normala, nu complexati de saracie si umilinta ca in Romania.

Romanii sunt bolnavi, de la ciuma rosie nu si-au mai revenit, si asta o spun cu regret.

#28
DarkShadow123

DarkShadow123

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 210
  • Înscris: 07.05.2014

 KHISHCHNIK, on 03 iunie 2014 - 17:05, said:

Pe tailandeze cica nu trebuie decat sa te duci intr-un bar/club si sa-i oferi o bere sau un suc si apoi sa o intrebi daca nu vrei sa se marite cu tine si gata, raspunsul va fi INVARIABIL "DA", atat de scazut este nivelul de trai in aceasta tara  (si invers proportional cu HIV-ul).

Nu e adevarat.In Thailanda au un nivel de trai cat de cat bunicel.Adica un pic mai scazut decat in Vestul Europei.Daca vorbim de filipineze,alea chiar ca ar face asta.

#29
carpathos

carpathos

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,298
  • Înscris: 07.01.2014
Femeile din occident in ciuda reputatiei de open-minded pe care o au sunt mult mai inchise si mai conservatoare decat romancele. Bine nu sunt asa fitoase ca femeile din europa de est , dar pana ajungi sa futi o englezoaica sau o nemtoaica iti creste barba de un metru.

Edited by carpathos, 03 June 2014 - 21:14.


#30
Blue_Ivy

Blue_Ivy

    8-]

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,598
  • Înscris: 27.12.2012
Depinde cum arati. Daca te duci intr-un pub unde se imbata ca niste alcoliste prinzi lejer. Dar aici vorbim de femei cu burta, tufis si sudoare de santier.

#31
vata_pa_batz

vata_pa_batz

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,602
  • Înscris: 28.07.2004
Io as zice, ca mai nimerit ar fi sa-si dea cu presupusu aia care cunosc occidentali la propriu, nu din reviste

#32
alexandru_1988

alexandru_1988

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 728
  • Înscris: 12.01.2010

 vata_pa_batz, on 03 iunie 2014 - 21:40, said:

Io as zice, ca mai nimerit ar fi sa-si dea cu presupusu aia care cunosc occidentali la propriu, nu din reviste

Majoritatea sunt oameni normali, ca si MAJORITATEA romanilor, cu probleme, cu munca, cu copii etc. Nebuni si idioti, Becali, cocalari, miliardari, saraci gasesti peste tot...

Edited by alexandru_1988, 03 June 2014 - 21:48.


#33
vata_pa_batz

vata_pa_batz

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,602
  • Înscris: 28.07.2004

 alexandru_1988, on 03 iunie 2014 - 21:48, said:

Majoritatea sunt oameni normali, ca si MAJORITATEA romanilor, cu probleme, cu munca, cu copii etc. Nebuni si idioti, Becali, cocalari, miliardari, saraci gasesti peste tot...

Just, cu o corectura. In tarile cu apa foarte calda, ca alea enumerate de el, alde Becali sint efectiv luati peste maciuca

#34
myshyk

myshyk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,812
  • Înscris: 26.11.2006
In ce?

#35
Friskey

Friskey

    Guru Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 11,500
  • Înscris: 11.01.2013

 RealThing, on 03 iunie 2014 - 16:40, said:

Asta-i clar "the american dream" varianta milog lenes si limitat de la tara made in Romania.
Exact, nici de paznici cu program redus n-ar fi buni. Culmea e ca unii provin din familii bune cu situatie materiala cat de cat ok de la oras, tata inginer, mama invatatoare. Copilu' (care nu mai e copil, are aproape 30 de ani) e o pramatie de nedescris si o putoare pe masura. Mai acum vreo10 ani i-a furat si amanetat verigheta maica-sii ca sa faca de-o bruma de bani pe care nici el nu stie pe ce i-a cheltuit.
Ai fi uimit totusi sa vezi cati ar fi capabili sa dea limbi la o baba pe 50 de euro. Oameni din jurul tau, normali si pe care ii credeai respectabili, totusi nu cu multi bani, mai studenti asa dar nici muritori de foame.

 lex404, on 03 iunie 2014 - 17:17, said:

Ahh..era sa uit. Si japonezele sunt in limba dupa straini, nu conteaza provenienta doar sa fie blonzi.
Pe mine m-o cerut una in Shibuya St. acum 2 ani, asa, spontan :lol: Ca i plac gainjin ( strainii ), si daca nu as vrea sa ma insor cu ea. Si era si ma-sa de fata...
Oho, alea duc MARE lipsa de pu la. Japonezii sunt niste incapabili, ei muncesc de rup >10 ore pe zi si in timpul liber oricum sunt rupti de realitate, traiesc in lumea lor imaginara cu povesti manga anime si internet. Tinerii mai putin cu munca dar foarte afunati in "realitatea" virtuala, de fapt total. Probabil ca de asta japonezele se imbraca atat de strident (fuste extrem de scurte, strasuri la vedere, culori tipatoare) inca din scoala generala, ca sa atraga atentia cumva.

#36
KHISHCHNIK

KHISHCHNIK

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,680
  • Înscris: 02.05.2014

 DarkShadow123, on 03 iunie 2014 - 21:03, said:

Nu e adevarat.In Thailanda au un nivel de trai cat de cat bunicel.Adica un pic mai scazut decat in Vestul Europei.Daca vorbim de filipineze,alea chiar ca ar face asta.
A, scuze, cred ca de filipineze era vorba.

 lex404, on 03 iunie 2014 - 17:17, said:

Ahh..era sa uit. Si japonezele sunt in limba dupa straini, nu conteaza provenienta doar sa fie blonzi.
Pe mine m-o cerut una in Shibuya St. acum 2 ani, asa, spontan Posted Image Ca i plac gainjin ( strainii ), si daca nu as vrea sa ma insor cu ea. Si era si ma-sa de fata...
Ma da' vad ca japonezele sunt frumusele foc: https://www.google.r...iw=1024&bih=643

Imi poti spune te rog cat te-a costat drumul pana in Shibuya dus-intors ?

La ei se accepta doar o singura sotie sau poti avea cate vrei ? (ma gandesc ca daca tot dau atata pe drum macar sa nu vin numai cu una, imi iau mai multe, pun in fiecare camera, pun si pe hol si in bucatarie etc.)

Si inca ceva: japonezele astea daca le pui sa-si tunda padurea vor face asta sau e ceva ce tine de religie la ei si nu vor ?

btw, in ce limba ati comunicat ?

 lex404, on 03 iunie 2014 - 17:17, said:

Ca i plac gainjin ( strainii ), si daca nu as vrea sa ma insor cu ea. Si era si ma-sa de fata...
Si ma-sa ce vroia ? Vroia sa te insori si cu ea sau ea doar sex si atat ?

 alexandru_1988, on 03 iunie 2014 - 18:47, said:

Stiu un tip, asistent medical, care arata foarte bine, brunet, inalt dar prost de da in gropi, in fine, si a cunoscut si el o nemtoiaca din Hamburg. S-au placut, s-au casatorit si s-a mutat la ea, in Germania. Baiatul nu stia limba, iar sub pretextul ca invata pentru a se angaja, tragea mata de coada toata ziua pe banii ei. Dupa 1 an, s-a trezit aia la realitate si i-a dat un sut in fund, trimitandu-l inapoi la ma-sa.
Nu stiu ce tot ii trageti atata cu nemtoaicele astea. Nemtoaicele sunt urate al dracu' si majoritatea, daca nu deja sunt, daca nu se fac imediat, grase, niste balene blonde hidoase.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate