Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Se pot agata fete straine ?

- - - - -
  • Please log in to reply
54 replies to this topic

#1
zedicus

zedicus

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,234
  • Înscris: 25.12.2013
As vrea sa stiu va rog, cum e cu agatatul si cuplatul cu fetele din Occident. E greu, e usor ? Daca e mai greu sa o convingi sa iti devina iubita fata de o romanca? Tot auzim de romance care se combina cu strainezi. Dar rar (daca nu chiar deloc) auzim de romani care isi gasesc o iubita nemtoiaca, englezoiaca, frantuzoiaca, italianca, etc sau eventual sa se si casatoreasca.
Dupa parerea mea, ele nu si-ar cobora "standardele" si sa se combine cu un emigrant. Voi ce spuneti ?

#2
mufa

mufa

    Porc misogin

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 40,738
  • Înscris: 13.01.2005
Îhî

#3
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,444
  • Înscris: 19.04.2009
Majoritatea romancelor se combina cu strainezi din alte motive. Rar asm auzit sa se casatoreasca vreo una cu un tip din Cote de voire, Seychelles, Uganda, Buthan si sa se mute acolo, din dragoste. Sa traiasca la lumina lumanarii, din dragoste.

#4
bart_simpson

bart_simpson

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 65
  • Înscris: 01.06.2014

View Postzedicus, on 03 iunie 2014 - 15:27, said:

E greu, e usor ? Daca e mai greu sa o convingi sa iti devina iubita fata de o romanca?

. Voi ce spuneti ?

Eu spun ca toate au aceiasi reactie initiala la cloroform. Diferenta e dupa, dar cui ii mai pasa, nu? :D

#5
Blue_Ivy

Blue_Ivy

    8-]

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,598
  • Înscris: 27.12.2012
Daca arati de 5 si ea de 9 nu o sa se uite la tine nici daca e bulgaroaica. Si da, daca speri la o vreo fata din tarile astea dezvoltate in general is reticente cu strainii, sa zicem ca ar accepta un italian/spaniol/francez pt ca ele asociaza natiile astea cu ceva bun. Dar cu un roman? roman = gipsy.

#6
DjMx

DjMx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,051
  • Înscris: 04.07.2009
Depinde prin ce cercuri te invarti.

#7
anunnaki

anunnaki

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,516
  • Înscris: 12.05.2013

View Postzedicus, on 03 iunie 2014 - 15:27, said:

As vrea sa stiu va rog, cum e cu agatatul si cuplatul cu fetele din Occident. E greu, e usor ? Daca e mai greu sa o convingi sa iti devina iubita fata de o romanca? Tot auzim de romance care se combina cu strainezi. Dar rar (daca nu chiar deloc) auzim de romani care isi gasesc o iubita nemtoiaca, englezoiaca, frantuzoiaca, italianca, etc sau eventual sa se si casatoreasca.
Dupa parerea mea, ele nu si-ar cobora "standardele" si sa se combine cu un emigrant. Voi ce spuneti ?

nu

#8
eiffel

eiffel

    BusyWorm

  • Grup: Moderators
  • Posts: 68,364
  • Înscris: 15.06.2004
Zi mersi ca nu i-ai picat cu tronc la o englezoaica :D

#9
dadi272

dadi272

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,301
  • Înscris: 09.06.2008
Crede ca nu stiti ce amabile sint nemtoaicele, dar sa te vada si pe tine mai "spalat".

#10
anunnaki

anunnaki

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,516
  • Înscris: 12.05.2013
nu, nu se pot agata fete straine
si nici barbati straini
este imposibil

#11
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,444
  • Înscris: 19.04.2009
Mi-am adus aminte: anul trecut in Doha ( qatar ) am dat peste un roman casatorit cu o Tailandeza :D
Deci, se poate :lol:

#12
Blue_Ivy

Blue_Ivy

    8-]

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,598
  • Înscris: 27.12.2012
In grupa mea am avut un elvetian 100% blond, ochi albastrii cu hobby ski, tennis si alte fineturi. Era curtat mai ceva ca o rusoaica in calduri. Si ai sa razi da sunt barbati care investesc tot ce au doar doar sa prinda o tipa cu bani. Da, exista curve masculine.

#13
Friskey

Friskey

    Guru Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 11,500
  • Înscris: 11.01.2013
Sunt si o gramada de flacai romani care se combina cu occidentale. Da, se agata usor, chiar te si platesc. Stiu de la niste flacai de la mine din sat care o ard prin Italia ca se plimba seara prin parc si dau de gagici care ies special la agatat flacai. Ba mai mult chiar platesc, 50-60 de euro partida. Trebuie numai sa arati cat de cat normal si sa fii dezinhibat, adica sa nu tii cont ca gagica are peste 50 de ani.
Trebuie sa faci de toate: normal, elicopteru la tufis (si cica alea au tufis nu gluma), etc. Deci dezinhibat, baiet modern fara prejudecati.
Daca esti baiat bun unele te iau la ele acasa si te tin pe post de pet boy. Iti dau bani de cheltuiala si te lasa sa le conduci si masina.
Trai pe vatrai!

#14
alexandru_1988

alexandru_1988

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 728
  • Înscris: 12.01.2010
Ei, nu se combina. Exemplu: Truica cu frantuzoiaca aia... :)
Romanii care pleaca dincolo, in general, sunt muncitori. Cum ai vrea tu sa se uite cucoanele cu aspiratii la bogatie la niste amarati? PS: nemtoaicele sunt excluse. :)
Pe cand un barbat strain n-are nicio problema sa se culce c-o menajera, daca arata bine si e tanara.

#15
anunnaki

anunnaki

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,516
  • Înscris: 12.05.2013

View Postalexandru_1988, on 03 iunie 2014 - 15:51, said:

Ei, nu se combina. Exemplu: Truica cu frantuzoiaca aia... Posted Image
Romanii care pleaca dincolo, in general, sunt muncitori. Cum ai vrea tu sa se uite cucoanele cu aspiratii la bogatie la niste amarati? PS: nemtoaicele sunt excluse. Posted Image
Pe cand un barbat strain n-are nicio problema sa se culce c-o menajera, daca arata bine si e tanara.


da, bun exemplu. un borfas cu zeci de milioane de euro in conturi care fute o nimfomana batrana, strict pentru palmares, iar treaba asta se numeste relatie

Edited by anunnaki, 03 June 2014 - 15:56.


#16
Hedonist

Hedonist

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,490
  • Înscris: 10.03.2014
imi aduc aminte, de un vecin de la tara, care a fost in Mongolia si s-a intors c-o Mongoleza, imi zicea ca cu mari eforturi a reusit sa scape magarul de taiere si sa o convinga ca porcul e mai bun.

Este greu cu tiganii cocalari si ursari din Romania sa se faca remarcati in vest, stand la un restaurant imi aduc aminte de discutiile vecinului de masa, care statea spate in spatele meu, si ne povestea de noua lui cocina recent cumparata dupa cutremur pe care a renovat-o si e in curs de mobilare, asta in timp ce invartea niste chei de Opel Astra pe degete, iar pipita doar guita aprobator uimita fiind de bogatia materiala a petitorului usor agramat si cu un dictionar limitat.

Curve mai ieftine ca in Romania nicaieri nu gasesti, zicea cineva de nemtoaice, alea dupa 40 de ani capata o oarecare pofta, astea sunt pofticioase de mici, de zici c-au supt de la tata nu de la mama lapte.
Pana si boschetarii se cupleaza intre ei, anume cu ala care are punga de aurolac mai plina.

Edited by Hedonist, 03 June 2014 - 16:02.


#17
alalaltu

alalaltu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,837
  • Înscris: 30.10.2006
Depinde ce cauti. Daca vrei una cu ceva minte ar fi util sa stii si tu cat decat sa porti o conversatie. Util ar fi sa stii cel putin engleza. Nu tre` sa fi milionar cu BMW si lantisor la gat - asta e mai degraba pentru alte categorii sociale.

#18
eStev

eStev

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,085
  • Înscris: 06.09.2012
Cu lantoi ca asa lantisor multa lume are.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate