Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone
 Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...
 Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...
 Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 

Nedumerire BIS vs MSE

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
armag3d0n

armag3d0n

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,460
  • Înscris: 20.08.2007
Buna ziua.
Stiu ca au mai fost multe topicuri asemanatoare si-mi cer scuze daca s-a mai discutat si nu am observat/lamurit.

Acum cateva zile a fost o oferta la Bitdefender Internet Security moca, si am primit cd-key ul pe mail. Astazi am primit ssd-ul comandat si am instalat windows 8.1 pe el.
Intrebarea este ce pachet de protectie sa pun ? Pana acum am avut MSE + firewall de la windows (pe hdd) si nu consuma mult si nici probleme nu am avut. Acum ma intreb merita sa bag BIS (daca tot il am moca) sau MSE ?
Am observat in unele topic-uri ca BIS are niste pop-uri pe jumate de ecran sau ceva de genu` ?

Multumesc si scuzati-ma daca mai exista un topic la fel.
O seara/dupa-amiaza faina.

#2
tybanu

tybanu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,586
  • Înscris: 15.01.2007
BIS este un POS.

#3
eiffel

eiffel

    BusyWorm

  • Grup: Moderators
  • Posts: 68,569
  • Înscris: 15.06.2004
Pune BIS-ul - oricum ai un termen de 30 de zile in care poti activa licenta primita. Altfel o pierzi. E totusi unul din cele mai bune antivirusuri de pe piata.

E mult peste MSE.

Da, ocazional apar astfel de pop-uri - reclame cu oferte de la ei. Dar e singura chestie suparatoare.

#4
Wahaby

Wahaby

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 192
  • Înscris: 15.01.2011
Am avut si eu o asemenea licenta gratuita BIS si dupa ce l-am instalat nu mi-a placut deloc, asa ca am revenit la Avast free, cu care m-am obisnuit.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate