Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere
 Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...
 Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import
 Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...
 

Digi - ce facem cu terminalele pe business

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
benis

benis

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,128
  • Înscris: 04.02.2011
Eu unul mor de ciudă că trebuie să bat magazinele pentru telefoane la abonamentele business. Mă întreb, de ce Digi nu comercializează telefonale pentru firme? Acle ZTE l-aș cumpăra cu drag dacă ar fi de vânzare. Pentru că foarte greu se găsesc telefoane în genul.

Edited by benis, 09 May 2014 - 08:24.


#2
darklordsith

darklordsith

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,779
  • Înscris: 13.05.2008
Pai gasesti telefoane in orice magazin fizic sau online de electronice. De ce ai vrea sa cumperi de la RDS?

#3
Koal

Koal

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,985
  • Înscris: 21.08.2008
Pai ai vrea sa cumperi de la Digi pentru ca le esti client fidel si pentru ca genul acesta de telefoane nu este unul comun, sunt inca destul de putine terminale care sa satisfaca simultan urmatoarele conditii:
- sa fie de buna calitate, facut cu materiale rezistente,
- sa fie un telefon clasic cu butoane,
- un telefon 3G suportand benzile UMTS de 900 si 2100 Mhz,
- ieftin,

Daca nu reusesti sa iei nimic de la Digi, eu iti recomand Nokia 301 ca altul mai accesibil nu vad.

#4
Blackhawk

Blackhawk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,785
  • Înscris: 04.11.2005
@Koal: Iti dau 2 exemple, unul mai accesibil decat celalalt:

- Xiaomi Hongmi
-Jiayu F1, G3C..

Primul il folosesc de 6luni+ si cu celelalte am avut ocazia sa ma joc. Sunt accesibile ca pret, rezistente, cu baterie buna si WCDMA 900 / 2100 Mhz (am testat..)

Sigur, ar putea si Digi sa aduca, dar sunt altele mai importante de facut.

Edited by Blackhawk, 09 May 2014 - 19:54.


#5
Dorje

Dorje

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 329
  • Înscris: 03.08.2006
confirm cele spuse de Blackhawk despre Xiaomi Hongmi ( 165 $ cu tot cu transport din China, mi-a venit in 17 zile )
on topic: si eu am vrut sa trec telefonia mobila de pe fundatie in DIGI, dar complicat al focului. am renuntat, am optat pt abonamente la Cosmote - Romtelecom - pachete de telefonie mobila; fixa si  internet.

#6
benis

benis

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,128
  • Înscris: 04.02.2011
Acel ZTE de la ei ar fi perfect. Eu nu vorbesc pentru mine, am Note 2, în curând vine 3.

Edited by benis, 09 May 2014 - 23:19.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate