Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Cel mai bun lucru care ti s-a intamplat la Digimobil.

- - - - -
  • Please log in to reply
69 replies to this topic

#19
benis

benis

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,076
  • Înscris: 04.02.2011
Cel mai bun lucru e oferta asta nouă + roamingul național. De mai mult nici nu ai nevoie.

#20
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,774
  • Înscris: 25.01.2007
Man, io tot in botosani am umblat nauc dupa simuri.
Asta e, parca nu stiai ca aici nu ofera net sau tv. Din cate stiu in afara de satelit nimic, cel putin pe partea de telefonie io nu am reusit, si nici nu stiu pe nimeni care sa o fi facut.

#21
Dubai

Dubai

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 353
  • Înscris: 30.04.2014

View Postslai, on 08 mai 2014 - 09:36, said:

Man, io tot in botosani am umblat nauc dupa simuri.
Asta e, parca nu stiai ca aici nu ofera net sau tv. Din cate stiu in afara de satelit nimic, cel putin pe partea de telefonie io nu am reusit, si nici nu stiu pe nimeni care sa o fi facut.

Păi Slai, tot în Botoșani am și eu problema.

#22
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015

View PostDubai, on 08 mai 2014 - 09:33, said:

mă,

Prin fanatismul vostru de a respinge orice este rău la adresa Digi, nu faceți altceva decât să postați inutil.
Mai bine ofereai o explicație de ce în Botoșani nu oferă niciun tip de serviciu în afară de cele business... Dar nu ai ce răspunsuri să-mi oferi, pentru că nu ești în măsură să dai răspunsuri.


Te rog, ca sa spulberi tot misterul si sa dovedesti buna credinta, suna la ei si intreaba-i.
Pierzi un minut din timpul tau si nu cred ca se plateste.
Asta așa ca fapt divers.

Nu e fanatism mă, mi se falfaie de digi, poate sa ii cumpere si vdf, tot ce ma intereseaza e sa primesc aceleasi servicii dar aici sunt mari semne de intrebare.
Evident ca nu sunt in masura sa ofer o explicatie, dar sunt in masura sa iti raspund cat timp faci o afirmatie si propui dovezi ce nu au legatura cu ea. Nici sa va prostituati nu stiti. Suna tu si pune inregistrarea aici, de ce sa sun eu, nu mai vreau inca un abonament.

E o mare diferenta intre a afirma ca nu se ofera digimobil pe raza Botosaniului si a spune ca nu au simuri, ceea ce e intradevar posibil.

Edited by MembruAnonim, 08 May 2014 - 09:41.


#23
Dubai

Dubai

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 353
  • Înscris: 30.04.2014

View PostMembruAnonim, on 08 mai 2014 - 09:39, said:


Nu e fanatism mă, mi se falfaie de digi, poate sa ii cumpere si vdf, tot ce ma intereseaza e sa primesc aceleasi servicii dar aici sunt mari semne de intrebare.
Evident ca nu sunt in masura sa ofer o explicatie, dar sunt in masura sa iti raspund cat timp faci o afirmatie si propui dovezi ce nu au legatura cu ea. Nici sa va prostituati nu stiti. Suna tu si pune inregistrarea aici, de ce sa sun eu, nu mai vreau inca un abonament.

Să spui după aia ca am vorbit cu o prietena pe care am pus-o să spună ce vreau eu la telefon?
Hai să fim seriosi, sa sune unul care afirma aici ca nu crede, sa fim impartiali si sa ne dovedim buna credinta, nu sa lasam loc de interpretat ca am fi partizani cu Digi.

#24
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,444
  • Înscris: 19.04.2009
Platesc 25RON pentru TV, si am digital Posted Image
Pe factura scrie analogic :lol:

#25
DIGI_Helper

DIGI_Helper

    Senior Member

  • Grup: Helper
  • Posts: 8,348
  • Înscris: 16.04.2014

View Postlex404, on 08 mai 2014 - 09:49, said:

Platesc 25RON pentru TV, si am digital Posted Image
Pe factura scrie analogic Posted Image

S-a oferit intr-adevar ca si promotie in unele zone DIGITAL la pret de ANALOGIC.

#26
Dubai

Dubai

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 353
  • Înscris: 30.04.2014

View PostDIGI_Helper, on 08 mai 2014 - 09:50, said:


S-a oferit intr-adevar ca si promotie in unele zone DIGITAL la pret de ANALOGIC.

Deci cum este treaba, avem telefonie mobilă Digi la Botoșani sau ba???

#27
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,444
  • Înscris: 19.04.2009

View PostDIGI_Helper, on 08 mai 2014 - 09:50, said:

S-a oferit intr-adevar ca si promotie in unele zone DIGITAL la pret de ANALOGIC.
Nu, nu era promotie. Am contractat Digi Analogic si mi s-a spus ca dupa instalare sa merg sa fac comanda de decodor, bla bla, pentru Digital.
O venit nea Dorel, o instalat, am configurat..am digital, am DVB in TV, si uitasem de el Posted Image

ps. am de gand sa imi portez Orangeul de cand intra DigiR pe date...si daca n-ar fi cu limitari, ar fi perfect :D

#28
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,774
  • Înscris: 25.01.2007
teoretic da, ofera. cel putin, acum cativa ani, cand imi expirau 2 abonamente orange si am vrut sa trec la ei cu 2 abonamente si un prepay au reusit sa imi aduca un sim prepay, dupa o intreaga aventura. ata ca ori treceam cu toate 3 numere, ori deloc, pe mine ma interesa sa reduc costurile cu telefonia in familie, nu sa le maresc imprastiindu-ne prin mai multe retele.

#29
DIGI_Helper

DIGI_Helper

    Senior Member

  • Grup: Helper
  • Posts: 8,348
  • Înscris: 16.04.2014

View PostDubai, on 08 mai 2014 - 09:52, said:


Deci cum este treaba, avem telefonie mobilă Digi la Botoșani sau ba???

Acoperire este. Pentru detalii suplimentare sa te adresezi Dep. de Relatii Clienti Botosani:  0331.400.401

View Postlex404, on 08 mai 2014 - 09:53, said:

Nu, nu era promotie. Am contractat Digi Analogic si mi s-a spus ca dupa instalare sa merg sa fac comanda de decodor, bla bla, pentru Digital.
O venit nea Dorel, o instalat, am configurat..am digital, am DVB in TV, si uitasem de el Posted Image

ps. am de gand sa imi portez Orangeul de cand intra DigiR pe date...si daca n-ar fi cu limitari, ar fi perfect Posted Image

Da, asa este, sunt posturi digitale la liber pe retea.

#30
Dubai

Dubai

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 353
  • Înscris: 30.04.2014

View PostDIGI_Helper, on 08 mai 2014 - 10:00, said:

Acoperire este. Pentru detalii suplimentare sa te adresezi Dep. de Relatii Clienti Botosani:  0331.400.401


Nu te supăra, ești pe postul ala degeaba?
Tu citesti din urma sau ?
Vreau sa confirmi public ce te-am intrebat, nu sa spui ca este acoperire ca asta mi-au spus si saracele fete de acolo.
Acoperire este dar nu se pot incheia ABONAMENTE.

#31
DIGI_Helper

DIGI_Helper

    Senior Member

  • Grup: Helper
  • Posts: 8,348
  • Înscris: 16.04.2014
In orasul Botosani se ofera DOAR ab. de telefonie Optim. (si Digi TV Satelit evident)
Daca vrei alte detalii, mai sus ai numarul de la Relatii Clienti.

Edited by DIGI_Helper, 08 May 2014 - 10:13.


#32
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,444
  • Înscris: 19.04.2009

View PostDIGI_Helper, on 08 mai 2014 - 10:00, said:

Da, asa este, sunt posturi digitale la liber pe retea.

:o Unde stau eu acum, o fost digi si inainte si exista cablul..nici nu l-am probat, stiam ca nu mai e valabil abonamentul respectiv. L-am taiat de la intrare si mi-am facut antena din cateva doze de fanta. Pana m-am plictisit de iRealitatea TV, TVR si ProTV.
Daca bagam atunci cablul in TV, prindeam posturile moca ca sunt pe infrastructura? :lol: Good to know :D

#33
Dubai

Dubai

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 353
  • Înscris: 30.04.2014

View PostDIGI_Helper, on 08 mai 2014 - 10:08, said:

In orasul Botosani se ofera DOAR ab. de telefonie Optim.
Daca vrei alte detalii, mai sus ai numarul de la Relatii Clienti.

Cred că glumești.
O să  atasez toate discutiile si o sa cer punctul de vedere official al companiei, cei de acolo mi-au spus ca nu pot incheia NICIUN fel de abonament.

#34
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,444
  • Înscris: 19.04.2009
La intrebarea mea, e si tacerea un raspuns Posted Image
Aviz amatorilor, probati infrastructura inainte sa faceti abonament Posted Image

#35
DIGI_Helper

DIGI_Helper

    Senior Member

  • Grup: Helper
  • Posts: 8,348
  • Înscris: 16.04.2014
Probabil ai inteles gresit ce anume am comunicat.
Voi relua.
Cablul il ai in TV, tu ai TV cu tuner digital incorporat si vei receptiona posturile digitale.
Unele sunt criptate, altele sunt la liber.
Asistenta tehnica, pe parte digitala se ofera DOAR daca ai decodor sau CAM CI+.
Abonament TV tot trebuie sa ai ca sa functioneze serviciul.

#36
Dubai

Dubai

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 353
  • Înscris: 30.04.2014

View Postlex404, on 08 mai 2014 - 10:21, said:

La intrebarea mea, e si tacerea un raspuns Posted Image


Lex, eu te vad ungur inteligent, taci si inghitePosted Image
Acum nu poți cere tuturor angajaților să fie competenți.
Ah și tocmai pe angajați îi lăudam ca-s cea mai bună componentă din companie.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate