Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Distractii in Thassos

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
diabboliq

diabboliq

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 589
  • Înscris: 22.01.2006
Salutare la voi oameni buni. Inca un an, inca o vacanta in Thassos.
De cand nu am mai fost pe aici, s-au schimbat multe, in bine (parerea mea), pe forum. Mi se pare destul de bine organizat si structurat asa ca multumiri si jos palaria in fata tuturor celor ce au muncit aici.
Poate nu am fost eu atent, poate nu este deja o astfel de sectiune, dar as fi interesat pentru vacanta de anul acesta, de ceva distractii:
1. Parasailing
2. Plimbare cu vaporasul (da, desi am tot fost in Thassos, inca nu am accesat aceasta "ramura")
3. ATV

Daca e cineva care sa fost recent (ultimul an), puteti face un pret / recomandare pe acestea 3? Am vrea sa facem buget separat pentru distractii si un sfat de la cei cu experienta este bine venit.
De asemeni, daca mai sunt si alte distractii, MUST DO, ce mi`au scapat .. va rog, aruncati cu ele in mine :))

Multumim frumos (grupul nostru e format din 6 persoane) si ne vedem la vara pe sezlong, la soare.
Alex

#2
adryanos

adryanos

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,595
  • Înscris: 10.06.2008
Și eu e posibil sa plec în această vară cu școala într-o excursie în Potos și m-ar interesa și pe mine prețurile pentru aceleași lucruri. În plus vroiam sa știu și cât costă să închiriezi o bicicleta și de ce ai nevoie ca să închiriezi un atv acolo.

#3
adryanos

adryanos

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,595
  • Înscris: 10.06.2008
Cred ca trebuie sa-mi raspund singur la intrebari + intrebarile lui @diabboliq. Am gasit pana la urma ceva informatii pe alt forum.
Parasailing-ul costa 30 de euro / persoana.
Plimbarea cu vaporasul 25 euro / persoana, dar am inteles ca daca incerci sa negociezi putin ajungi la 20 euro / persoana.
ATV-ul de inchiriat costa intre 25 si 50 euro / persoana, in functie de capacitatea cilindrica.
O bicicleta costa intre 8 si 20 euro / persoana in functie de model si durata de inchiriere.
@diabboliq Daca mai ai alte intrebari posteaza da-mi un PM sa-ti dau link catre acel forum. E destul de activ si sunt multe informatii actualizate acolo.

#4
minx

minx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 248
  • Înscris: 30.04.2007
Kitesufing se poate face in Thassos?
Multumesc.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate