Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

perioada de stagnare

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
jet_rogue

jet_rogue

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 11.04.2014
Salut..ma numesc Gabi,am 17 ani si sunt din Iasi
Fac sala de 1 an si 6 luni si am inceput sa iau suplimente de pe la 5 luni de sala..am ajuns sa iau in greutate de la 65 kg la 79 kg in tot acest timp.. toate bune si frumoase pana cand am ajuns la perioada de stagnare ..observand cam de 3 luni incoace scadere incet incet in forta si doar mentinere a masei acumulate cu toate ca aveam :
-alimentatie buna;
-suplimentatie;
-odihna;
-antrenament
ce pot face in continuare? am slabit foarte mult in forta..
astept raspunsuri.. multumesc

#2
l0calh0st

l0calh0st

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,081
  • Înscris: 22.04.2009
Pentru inceput, suplimentele sunt praf. Nu stiu de ce la varsta asta te-ai complicat cu asa ceva, iti vei distruge masa musculara. La 40 de ani vei arata la muschi cum arata sanii unei femei de 80 de ani. Proteinele naturale din carne sunt cele mai bune. Nu stiu cand voi astia micii o sa incetati cu steroizi la varste asa fragede.

#3
jet_rogue

jet_rogue

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 11.04.2014
ok.. sa zicem ca am gresit cu suplimentele.. cum as putea iesi din perioada asta?

#4
marele

marele

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,861
  • Înscris: 22.01.2007

View Postl0calh0st, on 11 aprilie 2014 - 17:10, said:

Pentru inceput, suplimentele sunt praf. Nu stiu de ce la varsta asta te-ai complicat cu asa ceva, iti vei distruge masa musculara. La 40 de ani vei arata la muschi cum arata sanii unei femei de 80 de ani. Proteinele naturale din carne sunt cele mai bune. Nu stiu cand voi astia micii o sa incetati cu steroizi la varste asa fragede.
Ba, tu nu esti sanatos?Ce treaba au suplimentele cu steroizii?Ai inceput cu suplimente, ai terminat cu steroizi.Ce le mai stiti voi pe toate.

#5
Vladinskaya

Vladinskaya

    Rustproof Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,223
  • Înscris: 06.03.2011
Plafonarea si stagnarea pot fi alungate de cele mai multe ori prin distrugerea rutinei. Diversificarea exercitiilor, schimbarea planului de antrenament, surprinderea organismului cu chestii noi, astea ar fi in principal chestiile ce te-ar putea ajuta. Ar mai fi si ideea unei pauze de 1-2-3 saptamani.
Succes!

#6
vimann

vimann

    Feed on Tragedy

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,696
  • Înscris: 06.07.2005

View Postl0calh0st, on 11 aprilie 2014 - 17:10, said:

Pentru inceput, suplimentele sunt praf. Nu stiu de ce la varsta asta te-ai complicat cu asa ceva, iti vei distruge masa musculara. La 40 de ani vei arata la muschi cum arata sanii unei femei de 80 de ani. Proteinele naturale din carne sunt cele mai bune. Nu stiu cand voi astia micii o sa incetati cu steroizi la varste asa fragede.

Dumnezeule mare, de unde naiba le scoateti ??!!

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate