Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 

Program pentru filmulete pe mail.

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
magaenea

magaenea

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 653
  • Înscris: 08.09.2009
Salve,sper sa fie postul potrivit la locul potrivit...!

Sper ca nu am gresit sectiunea dar daca am gresit-o rog adminii sa o mute ca sa fie totul ok.
As dori sa trimit un filmulet pe mail insa imi da un mesaj cumca filmuletul este mai mare de 25 de mb si ma indruma sa folosesc Dropbox pentru fisiere mai mari,l-am incarcat pe acest dropbox insa persoana care la primit spune ca nu il poate deschide...
Imi puteti recomanda un alt program unde sa pot uploada acest filmulet (dar sa fie si in siguranta) ca apoi sa il pot trimite pe mail sau sa-i pot da link-ul iar acea persoana a il descarce fara probleme...
Eu am mai incercat cu depozitfiles insa nu reusesc sa le incarc...nu stiu cum se procedeaza...candva foloseam Megaupload era usor si destul de rapid...dar sa dus dracului...
Oricum eu tot pe mail as alege varianta cea mai ok asa ca daca puteti sa ma sfatuiti cum si cu ce program ...va multumesc din inima.

#2
trackback

trackback

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,394
  • Înscris: 04.08.2011
sendspace.com

#3
Piktoree

Piktoree

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 942
  • Înscris: 28.12.2009
wetransfer.com  e usor de folosit de asemenea.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate