Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Recomandare hematolog bun

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
archibaldo

archibaldo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 88
  • Înscris: 08.03.2010
Doresc urgent o consultatie la un hematolog bun , Brasov , sau Bucuresti  daca se poate privat ca nu am asigurare medicala .

Am descoperit intamplator ca am trombocitele ff. mari 1950 cand valorile normale sunt intre 150-450

Am auzut ca cei de la Fundeni sunt cei mai buni dar nu stiu cum sa ajung la ei - eventual vre-un doctor care da consultatii si la un cabinet privat .

Va rog cine stie ceva date de contact sa-mi dea de veste si il caut eu pentru informatii suplimentare pe mail sau telefon .

#2
giulio

giulio

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 345
  • Înscris: 26.12.2006
buna! incearca sa ajungi la Fundeni la sectia HEMATOLOGIE SI TRANSPLANT MEDULAR (et.3) sau  sectia internare si cauta-l pe Dr. Bogdan Ionescu, e cel mai bun, ma tratez la el de 2 ani.

#3
beleapecap

beleapecap

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 225
  • Înscris: 01.04.2012
http://ro.linkedin.c...vram/37/941/161

#4
mariap22

mariap22

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 13.04.2014
Unde ofera consultatii si interpretari analize de sange contra cost doctori hematologi buni ?

Multumesc mult

#5
dan_baciu

dan_baciu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 02.02.2012
In Brasov doctor hematolog foarte bun este Gheorghita Emanuil,am avut trombocite foarte putine si dupa nspemii de tratamente, am scapat dupa splenectomie.

#6
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015

 giulio, on 01 martie 2014 - 17:53, said:

buna! incearca sa ajungi la Fundeni la sectia HEMATOLOGIE SI TRANSPLANT MEDULAR (et.3) sau  sectia internare si cauta-l pe Dr. Bogdan Ionescu, e cel mai bun, ma tratez la el de 2 ani.

La Fundeni e greu de pătruns la dansul.
Am prins o informație precum  ca ar activa și la clinica privata Sanador.
Știe cineva dacă e vorba despre același medic hematolog de la Fundeni, Bogdan Ionescu?
Mulțumesc.

#7
varzeanu

varzeanu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 582
  • Înscris: 21.01.2006
Eu cand am verificat asa am concluzionat, ca este acelasi. Corespundea CV-ul de pe pagina lor cu ce am mai gasit despre cel de la Fundeni.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate